Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    При тия изисквания мисля, че под 2000-3000 само електронен ще намеря. Цена до около 250-300 лева защото повече не мисля, че има смисъл. //EDIT намерих едно Suunto M5 за 266 лева... май си става (като изключим, че има един тон неща, които няма да ползвам)?
    Хубаво, електронен Въпроса ми беше дали да е със стрелки или дигитални цифри?
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Аз искам някой ползвал го да сподели нещо за това - Timex Expedition E Tide Temp Compass Watch. Ще съм много благодарен ако подскажете и къде може да се види на живо. харесал съм си го за градски часовник.
      Имах преди години такъв, ако не се лъжа го продадох на Димо, или той имаше същия...
      Зима иде

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Имам си аналогов некъв цитизен в последно време ,яко ударо и водоустойчив за сега ,незнам дали са предполагали подобен тест,черен мат,и на него си има гривна за ориентир ,пък може и със стрелките,алуминка е ,друго за сега не ми и трябва,какъв терор виде за 2 години,пък и не е скъп!Прецака ли се ,пак нещо подобно,с тия моите работни дейности ,като прецакам скъп часовник ме хваща бес!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
          Имах преди години такъв, ако не се лъжа го продадох на Димо, или той имаше същия...
          дай мнение тогава, какви ти бяха впечатленията, пък с Димо ще говоря лично
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Ами какви, много красив, евтин иии красив. Купих си го за първия ни трип из Норвегия. И там за пореден път се убедих, че не мога търпя такива неща по себе си 😄
            Зима иде

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Хуко го е продал на някой друг. Аз го получих подарък
              За красивото той е писал ... Според мен Таймекс са евтини американски часовници, които струват (трябва да струват) около 100 USD.
              Конкретно за този:
              Нямат сервиз у нас. С всички последствия от този факт.
              Първо се скъса кожената каишка ... за около две години носене. Аз не свалям часовника си 24/7/365 включително и при практикуване на различни активности. Преправих си от Casio. После се огънаха двата бутона без централния. Подсветката спря да свети. Намерих някакъв "сервиз" - всъщност момче от Димитровград, което е вносител или работи с вносителя или не знам ... Младежа смени бутоните и машината (май), но подсветката не светна Това струваше 70 лв. Кожена каишка нямаше. Носих го още 2-3 години и падна централния бутон. Влезе малко вода (изпоти се) изостана 30 мин., не можех да го сверя и го свалих. Не ми се занимаваше с цялото търсене на оня младеж отново. Сега си стои на рафта. Забелязвам че си работи, но стрелката на минутите сочи центъра на планетата, както и да го въртиш. Докато работеше нормално бих споделил, че:
              - хронометър - ок
              - термометър - ок, но с доста дълго време за темпериране
              - компаса е пълен майтап, но пък впечатлява с голямата си червена стрелка и може да излъжеш някой, някъде Освен това пречи на всички други да познаят колко е часа
              - виж за приливите не знам какво да кажа. Сигурно е верен ... Ако показва, че прилива е след 5 часа, това вероятно ще се случи някъде- "Тя дюнята е голяма". Все пак ако в Тихия океан има прилив, то в Атлантика ще е отлив, тъй че го приемаме за верен. Той откъде да знае, че ти не си там

              За сто долара си струва (ако имат сервиз вече). За двеста евро - не.
              Толкова от мен.
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Значи става за градски часовник, за какъвто го глася, че за боен часовник ползвам едно друго 100% стоманено чудо( дето също показва прилива, ма в залива Торки в Австралия ). Щом на твойта ръка е издържал 2 години, при мен ще изкара поне 5, което е ОК за цената му. В Щатите е 170 долара, поръчах го вече.
                ПП сега се сещам, това е оня часовник, дето загледах у вас на рафта в хола
                ПП на ПП и май вече имат сервиз и вносител, в Търново
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Щом си го поръчал вече е все тая

                  Виж мнение #145 и #146 от тази тема на 8ма страница
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Гледах аз отдавна Тисо, но в момента цените им са над 1100 лева и са със съпоставимо качество на уредите( не на изработката) с Таймекса, който е три пъти по евтин
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Здравейте отново. Моментът дойде... супер много съм раздвоен между тези два екземпляра. Моля за помощ. Касиото супер радва, но пък Сейко е изчистено и сякаш по - стилно. Всъщност тези неща на Касиото едвали ще ги използвам някога, ползвам само час и дата, нищо друго, та кое е по - доброто и кой би бил правилният избор... цената, не е определяща, но Сейкото е мъничко по - скъпо...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:se443_im.jpg
Прегледи:1
Размер:82.6 КБ
ID:5586748Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eqwa1200rb-1_edifice.jpg
Прегледи:1
Размер:100.6 КБ
ID:5586749
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Левият модел (Casio-то) го има един колега от известно време (за съжаление нямам представа от колко, но на око изглежда почти, като нов) и си е напълно доволен от него.

                        //EDIT: възможно е да бъркам часовниците... прегледах в мрежата и видях, че има още един модел, който много прилича - ERA200RB, но е на половината, като цена. Моят човек може би има него - честно казано не обърнах много внимание.

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Ами отговора сам го казваш Сейко ти е на сърце Взимай него. А и показания модел си е класика..изчистен..просто часовник
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Всъщност да, Сейкото повече ми харесва. Въпросът е дали този механизъм е здрав и надежден. Всъщност из интернет няма много информация относно тези сейкота... колкото и да ровя... Предполагам няма да са лоши или поне, не по - лоши от Касиото.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Като си говорим - да спомена на феновете на Касио и джи шоците по-специално, че Касио май ще се върнат в играта пак. Най-накрая сложиха пак и лампа на аналоговия топ авиатор, пък взеха, че направиха избора на часова зона автоматичен посредством джипиес......
                              Модела е Casio GPW 1000 и чакаме да видим и цената.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo1.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5586975
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Интересна тема! За мен, Часовникът е този
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0660.jpg
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5586983
                                Дано имам някога 5- 6000 долара, за да си купя оригинала, а не реплика за 300 лв. Не се оплаквам, де. Върви с избързване от 2 минути на месец, къпя се с него... абе за менте- бива. Извинявам се, ако съм се включил не-където-трябва.

                                Ъ-ъ-ъ-ъ, защо постът ми е с час 23:57 ч.? Часовникът на форума ли е сбъркан или моят? Няква разлика от десетина минути има.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X