Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Не се брои, не се вижда часовника
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Бе няма да ти отива на пейзажа и това е,връзва ти се на обувките ма кой ти гледа чепика като се застанал пред това.

      Проблема тук нали го знаеш кой е?Като се наконти човек и се плашат,че много ми плащат.За мойта работа дето половината време съм по бермуди,козина е цайси само един Улус ми липсва и няма съвсем да си намеря работа.Ше рискувам обаче,както винаги
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Е-е,Калине,ти пък ако се оплачеш с тая Омега...Баш с костюм работи тоя дето я рекламира,нали знаеш..?
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
          От мен обаче става.Щом имаш представа от финна механика,сигурен съм,си наясно колко време е необходимо за създаването на минут репетир или сплит-хронограф..? Ако знаеш за какво говоря съм сигурен,че ще престанеш с глупостите за неточност или 5-6 минути разлика.Говоря за +/- 5 секунди на месец,а при турбийон за по-малко.За стоте километра дълбочина не мога да коментирам,защото съм от планетата Земя,на нея най-голямата дълбочина май беше към 11км. в Марианската падина..?Не съм я напускал(родната планета) и не зная за места с 89000 метра по-дълбоки.
          А,а като стана въпрос за водонепроницаемост,да си виждал кварцов часовник с такъв надпис..?
          [ATTACH=CONFIG]548438[/ATTACH]

          Kaкто и да е,приятелската беседа се превърна в спор и не ми е приятно да участвам в него! Пожелавам дълга и безупречна служба на всички кварцови часовници! За 6мм сапфир-кристал давам безплатни съвети за полиране
          Аз съвсем не искам да споря също, ама такива крайни мнения и наслагване на мнението ,че трябва да се дадат няколко хиляди за часовник са ми .... нека кажем снобски. За официално сертифицирани хронографи отдавна е смешно да се говори ( тоя стандарт на Швейцарците за +/- 5-6 секунди на ден го бият и най-евтините китайски боклуци отдавна) . Това е все едно да си напиша отзад на колата "официално със 5 скорости" . Всъщност японските официални стандарти за точност са доста по-строги ама много задълбаваме тук......
          Я верно да не спорим а ми кажи (на лично съобщение може би ще е по удачно) къде да дойда да ми полирате едно стъкло на един скъп за мен спомен ( кварцов за жалост де, ама още деяни даже на тъмница) . Така и така се събирам отдавна , пък като знам повечето часовникари у нас..... Мерси предварително за което.
          И друго исках да питам. Много ми е любопитно някой със стар (повече от 10 години поне) ролекс или омега да ми каже как се държи луминисценцията им след много години употреба? На чужди форуми отдавна не вярвам, па и там склонността "от моя по добро нема" е прекалено в излишък. Много ми е интересно това да го чуя от някой на който може да се вярва за обективност. Благодаря.
          висете отпуснато

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Кой бе бате Пепо - Джеймс ли? Британко конте....
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              Кой бе бате Пепо - Джеймс ли? Британко конте....
              Ха-ха Ама с истински часовник...
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                Аз съвсем не искам да споря също, ама такива крайни мнения и наслагване на мнението ,че трябва да се дадат няколко хиляди за часовник са ми .... нека кажем снобски. За официално сертифицирани хронографи отдавна е смешно да се говори ( тоя стандарт на Швейцарците за +/- 5-6 секунди на ден го бият и най-евтините китайски боклуци отдавна) . Това е все едно да си напиша отзад на колата "официално със 5 скорости" . Всъщност японските официални стандарти за точност са доста по-строги ама много задълбаваме тук......
                Я верно да не спорим а ми кажи (на лично съобщение може би ще е по удачно) къде да дойда да ми полирате едно стъкло на един скъп за мен спомен ( кварцов за жалост де, ама още деяни даже на тъмница) . Така и така се събирам отдавна , пък като знам повечето часовникари у нас..... Мерси предварително за което.
                И друго исках да питам. Много ми е любопитно някой със стар (повече от 10 години поне) ролекс или омега да ми каже как се държи луминисценцията им след много години употреба? На чужди форуми отдавна не вярвам, па и там склонността "от моя по добро нема" е прекалено в излишък. Много ми е интересно това да го чуя от някой на който може да се вярва за обективност. Благодаря.
                Нямах предвид сертифицирането,а числата под него - близо 4000 метра Целият часовник ли трябва да се полира или само стъклото..?
                Иначе,за Ролекс нямам идея за над 10 години,Омегата обаче не мърда. Виж за около 100 долара какво може да получи човек в живота:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:inv..jpg
Прегледи:1
Размер:30.3 КБ
ID:5453771
                Последно редактирано от Bat_Pepo; 13-02-13, 17:41.
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                  Нямах предвид сертифицирането,а числата под него - близо 4000 метра Целият часовник ли трябва да се полира или само стъклото..?
                  Иначе,за Ролекс нямам идея за над 10 години,Омегата обаче не мърда.
                  Стъклото. Мерси.
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    От известно време съм с тоя http://casioshop.bg/G-9300GY-1ER.Лошото е че тоя модел нямаше упътване на Български език (а с английския съм скаран).горе -долу му свикнах но все пак някой ако има идея откъде да се "дръпне"на Български ще е добре

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Заповядай упътване на БГ,на други модели Casio,подобни на твоя.Като цяло,ще разбереш как да ползваш функциите му и различните видове настройки.
                      Модула на твоя модел е 3261 или 3281.В упътването,точно този модел го няма,но разгледай останалите.
                      Успех
                      http://www.chasovnik-bg.com/page-21-...-upatvane.html
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Аз съм от няколко месец с ето този часовник!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0262.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5461769Беше на дядо ми които почина преди една година,произведен е в края на петдесетте години или началото на шестдесетте!Работи си отлично,но стрелката на секундарника се е запиляла някъде през годините!Скъп спомен ми е и ми е много ценен,защото всеки път когато го погледна го виждам на ръката на дядо ми,и аз съм дете и прекарвам детската си ваканция на село(не можах да открия подходяща икона за чувството)!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Хубав спомен! Ако имаш възможност да го занесеш някъде да го почистят и да му оправят стрелката........
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                            Хубав спомен! Ако имаш възможност да го занесеш някъде да го почистят и да му оправят стрелката........
                            Имам го това като задача,но чакам един комшия човек на възраст е,който живее в Германия и лятото се връща тук.Та той е нещо като часовникар по хоби,много хора от града му карат часовници да ги поправя(пари не взима)но не затова го чакам!Просто вниманието което отделя към часовниците е различно,както се казва като към малко дете!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                              Имам го това като задача,но чакам един комшия човек на възраст е,който живее в Германия и лятото се връща тук.Та той е нещо като часовникар по хоби,много хора от града му карат часовници да ги поправя(пари не взима)но не затова го чакам!Просто вниманието което отделя към часовниците е различно,както се казва като към малко дете!
                              Пожелавам ти успех и после пак да ни го покажеш
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                                Пожелавам ти успех и после пак да ни го покажеш
                                Мерси!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X