Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
    Заповядай упътване на БГ,на други модели Casio,подобни на твоя.Като цяло,ще разбереш как да ползваш функциите му и различните видове настройки.
    Модула на твоя модел е 3261 или 3281.В упътването,точно този модел го няма,но разгледай останалите.
    Успех
    http://www.chasovnik-bg.com/page-21-...-upatvane.html
    Да 3281 е модула.Благодарско.

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Съвсем нов съм в този сайт, и може би това ми е първата тема в която пиша. Изключително голям фен съм на Raymond Weil марката. Скъпички са, но дизайна им е убийствен. В момента съм с Raymond Weil 5586-STC-00600 и събирам пари за леко по-скъп, но механичен - модела е Raymond Weil 3900-ST-05207
      Притежавам и няколко ориента и съм много доволен и от тях в предвид ниската им цена.

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Привет, имам следният въпрос. Притежавам Casio Edifice EQW-M1100C-1AER, но видях че е излязал Casio EDIFICE EQW-M1100DC-1A1JF и е идентичен според мен, дали е възможно да заменя моята гумена верижка с тази от по-новият модел и къде да питам за наличност. Благодаря Ви предварително!
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Запасявай се от сега с каишки и батерии - и двете много бързо дават фира. Иначе часовника е перфектен, имам сходен модел (пак Core, но с пластмасовия корпус).
          Чак сега, преди една седмица, смених му батерията. Много добре се държи часовника, нямам никакви забележки към него.

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Имам от 2007г. един Сектор 300, който си харесвам и искам да си го нося.Проблема е, че преди години му намалих верижката с няколко сегмента, които се оказа, че съм затрил и сега няма как да я удължа за да ми става.Та някой ако може да ме насочи как да се сдобия с верижка за тези марка и модел.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Питай за верижка за часовниците Сектор на megatrade@trading.bg

              Коментар


              • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

                Здравейте,нов съм тук.Интересуваме следния въпрос:от пра дядо ми ми е останал един часовник,rolex.много добре запазен на около 40 години.Ако може някой да ми каже колко Би струвал ще му бъда много благодарен

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Точно този модел го знам добре, колко му искаш?
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                    Точно този модел го знам добре, колко му искаш?
                    Жълтия със стрелките нали ?!

                    Към "стрелата" - дай поне 2-3 детайлни снимки ...

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Намаления:
                      (цените са CHF)
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Колеги търся черна метална верижка за Timex expedition и не мога да намеря такава в БГ от 4 месеца.Ако някой сподели идея ще съм благоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:7.5 КБ
ID:5498561дарен.

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Обърни се към сайта на часовници Timex и дано ти помогнат. А относно часовниците на Roman Jerome (мисля, че така се пише) попаднах на една много интересна статия за тях и по точно на серията часовници Titanic-DNA Май се водят изключително скъпарски тия модели.

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Здравейте
                            В тази тема за часовниците
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F0%F1%EA%E8
                            се разисква патината.Може ли да ми каже някой дали може да се възстанови корпусът на часовник за да не "цапа" със зелено.
                            ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2927972_orig.jpg
Прегледи:1
Размер:148.5 КБ
ID:5505458
                              Аз от 6м. ползвам този кинетик и съм доволен.Снимката е примерна,моят е същия но без забележки.
                              Преди бях с касио но му се скапа силиконовата каишка ,новата бе горе долу на полвината цена за която съм купил часовника и го пенсионирах за по тежки дни.Въпреки че е китаец работи точно но с неоргиналната каишка му се промени визията и не ме кефи.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20415851.casio-mda-s11h.jpg
Прегледи:1
Размер:49.9 КБ
ID:5505459
                              Последно редактирано от talasymcho; 27-07-13, 00:47. Причина: корекция

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                здравеите колеги.савсвм случаино открих тази теме и се зачетох та се сетих че имам един часовник които искам да продам от доста веме.часовника е esprit подарак от германия.не сам го носел понеже е малко официален (на една сжатба сам до слагал веднъж)


                                ТА ИСКАХ ДА ПОПИТА ДОЛУ ГОРЕ КАКВА ЦЕНА МОГА ДА МУ ТЪРСЯ. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7260004.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5505461Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7260007.jpg
Прегледи:1
Размер:104.1 КБ
ID:5505462
                                Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                                www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X