Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Има понятия, като класика, красота, традиции, майсторлък и т.н., и т.н.-все непреходни ценности!Та и при часовниците е така...
    Съществуват и понятието вкус, и понятието мода, разбира се!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Това второти си е направо хвалене . Хич не е гей, това е изискан часовник и всеки като го види му става ясно за вкуса на даден човек. Щото знаеш ли колко много хора има с много големи финансови възможности и без никакъв вкус и грам естетика за обелкло, часовници, обувки и т.н. И за колите е така. Хубавото е, че все по често в този форум виждам хора с възможности и вкус (а като става въпрос за жипки и технически грамотни).


      Сега един тъп въпрос, на моя таймекс съм му чел мануела, ама не разбрах аджаба за какво е врътката означена от 0--60?
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
        Това второти си е направо хвалене . Хич не е гей, това е изискан часовник и всеки като го види му става ясно за вкуса на даден човек. Щото знаеш ли колко много хора има с много големи финансови възможности и без никакъв вкус и грам естетика за обелкло, часовници, обувки и т.н. И за колите е така. Хубавото е, че все по често в този форум виждам хора с възможности и вкус (а като става въпрос за жипки и технически грамотни).


        Сега един тъп въпрос, на моя таймекс съм му чел мануела, ама не разбрах аджаба за какво е врътката означена от 0--60?
        По принцип за по лесно отчитане на време.... нагласящ я срещу минутната стрелка и отчиташ минутите по нея.... Използва се при гмуркане... по точно- използвало се е ... вече всичко гмурка с кампютри.....
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          А някой да знае технологиията за задно осветлеение на циверблат/дисплей без ЛЕД елемент. Имам предвид където циферблата е направен от специален материал в който влизат само две телчета и толкова. Няма ЛЕД, циферблата не е световод а осветлението е изключиттелно равномерно.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
            Аз пак да питам - някаво мнение за часовниците Invicta?
            Евтин,здрав и много надежден часовник.Механичните ползват Мийота най-често,но имат някои модели с ЕТА.
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              Евтин,здрав и много надежден часовник.Механичните ползват Мийота най-често,но имат някои модели с ЕТА.
              Благодаря!
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Бате, какво ти е мнението за Сеико SQ 50, 7N42-8070 A4 с метална каишка 4367-GE

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Бате, какво ти е мнението за Сеико SQ 50, 7N42-8070 A4 с метална каишка 4367-GE
                  Кинетик ли е?
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                    Кинетик ли е?
                    Не. с батерия. Скоро я смених. Това е третата за над 22г.

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      Виж,чисто яхтсменски е е дин от любимите ми - Корум Адмиралс Къп.Без значение чалендж или копетишън,разгледай и двата

                      Не ми харесва Корума като форма,виж и Луминокса,и Тага и Улуса имат почти една фаца,Корума някак си странен ми се вижда.Омегата малко заоблена и от далеч много крьгла,но тя е на мушка ма трябва много евтино да ми падне па тия как падат еле евтино...............


                      А картието си е ГЕЙ от всЕкьде според мен,Лудо Куче с правоьгьлен,тя жената по мьжкарски пасовник има от тоя.Да не се обидиш де,лично мнение щото ти гледам аватара.Пусни някоя снимка по смокинг.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        Дълговечен е с непретенциозноста си към обслужване.Единствено след плуване в морска вода го мий със сладка,защото не се знзе как са му уплътненията на тази възраст.Мисля,че е тестван до 5атм,но не е лошо да му се прегледат уплътненията наистина,като ти знам хобитата...
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          Дълговечен е с непретенциозноста си към обслужване.Единствено след плуване в морска вода го мий със сладка,защото не се знзе как са му уплътненията на тази възраст.Мисля,че е тестван до 5атм,но не е лошо да му се прегледат уплътненията наистина,като ти знам хобитата...
                          То аз и в сладка не плувам с него, че замятам на една страна............
                          За под водата си имам друг.

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Не ми харесва Корума като форма,виж и Луминокса,и Тага и Улуса имат почти една фаца,Корума някак си странен ми се вижда.Омегата малко заоблена и от далеч много крьгла,но тя е на мушка ма трябва много евтино да ми падне па тия как падат еле евтино...............


                            А картието си е ГЕЙ от всЕкьде според мен,Лудо Куче с правоьгьлен,тя жената по мьжкарски пасовник има от тоя.Да не се обидиш де,лично мнение щото ти гледам аватара.Пусни някоя снимка по смокинг.
                            Абе хубав е Корума... Ако взимаш омега - прбвай планет океан,ама по-големия,45 мм Иначе изпадат,наистина,еле па при вас
                            Виж Юлиуса как седи на ръката - лимитиран 45,5мм
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120324.jpg
Прегледи:1
Размер:77.1 КБ
ID:5453699
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              За момента добре.
                              Показва точно време не изостава и не избързва. След калибрация на алтметъра и барометара си показва точни стойности. До колкото знам ако изминаваш дълги разстояния .. тип самолетен полет. След това си трябва пак калибрация щото явно се шашка. Единствен проблем който очаквам да усетя ще е честата смяна на батерии, защото съм му пуснал всичко на автоматик.
                              Мерси, а дълбокомера да си ползвал?
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                                Абе хубав е Корума... Ако взимаш омега - прбвай планет океан,ама по-големия,45 мм Иначе изпадат,наистина,еле па при вас
                                Виж Юлиуса как седи на ръката - лимитиран 45,5мм
                                Фуууу дразнител....
                                Бензбос - ето ме по кастум:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36115_1407891370911_635005_n.jpg
Прегледи:3
Размер:81.7 КБ
ID:5453703
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X