Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    Бат Пепо, по лесно ли го вдигаш когато носиш "истински часовник" и потиска ли те марката Киа ?
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Бат Пепо, по лесно ли го вдигаш когато носиш "истински часовник" и потиска ли те марката Киа ?
      Ха-хаТочно към теб имам съвсем приятелски чувства и съжалявам,наистина,ако съм прозвучал грубо! Далеч съм от мисълта да обидя когото и да било от този форум.Извинявам се на всички,които мислят,че съм ги засегнал!
      Под "истински часовник" разбирам механичен,а не ултра скъп.Прилични такива има по джоба на всеки...Иначе,casio не харесвам,щото нямат навигация...А много телефони,освен,че показват времето,измерват ускорение,имат обратно отброяване - имат и навигации...Защо,тогава да си купувам casio,след като и телефона върши същата работа,даже на по-голям дисплей..?
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        Ха-хаТочно към теб имам съвсем приятелски чувства и съжалявам,наистина,ако съм прозвучал грубо! Далеч съм от мисълта да обидя когото и да било от този форум.Извинявам се на всички,които мислят,че съм ги засегнал!
        Под "истински часовник" разбирам механичен,а не ултра скъп.Прилични такива има по джоба на всеки...Иначе,casio не харесвам,щото нямат навигация...А много телефони,освен,че показват времето,измерват ускорение,имат обратно отброяване - имат и навигации...Защо,тогава да си купувам casio,след като и телефона върши същата работа,даже на по-голям дисплей..?
        А телефона ти воду, прахо, ударо и идиото устойчив ли е ? Там където ходиш с часовника телефона не може да ти го покаже даже на картата. ТОва е сеедно да сравняваш интернет и телевизия . А ако имаш нещо против марката CASIO е добре да разшириш кръгозора си. Не ти натрапвам мнението си, НО тази тема не е оплюй часовника на другарчето си, а дай мнение, впечателение и съвет.

        Поздрави !

        П.п. Заяждането и плюенето е най-вишата форма на човешка простотия. МОЯ МИСЪЛ !

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Май не четеш какво казвам..?Не плюя нито касио,нито суунто,нито каквото и да било!Просто предпочитам механични часовници.За всичко друго си има уреди.Устойчиви.Относно заглавието на темата - какво ти е мнението за ратрапанте?По-удачен избор ли е от флаинг хроно..?Силикон,стомана или кожа да предпочета - кое не умирисва китката и не се скапва от морска вода..?
          Поздрави
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            Защо,тогава да си купувам casio,след като и телефона върши същата работа,даже на по-голям дисплей..?
            Никой не иска да си купуваш Касио, просто изказването ти беше грубиянско И в същият ред на мисли - защо изобщо да си купуваш какъвто и да било часовник след като и телефона върши същата работата ?
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Паритет, консенсус, peace... Casio G-SHOCK със стрелки ми реши проблема - щото и аз не понасям часовник без стрелки... А вече и Pro Treka има със стрелки, че преди не си го купих, само заради затова, че е електронен... Кво да правиш, "Вкус""?! И ще допълня Чърчил за вкуса, дето казва, че "Социализмът е като сън. Рано или късно се събуждаш и се връщаш към реалноста." Само, че ако "порока на капитализма е неравното разпределение на благата; (дали часовник от 50$ или от 5000$); присъщата "добродетел" на социализма беше равното поделяне на нищетата. (Сейко за 50$ от корекома беше върха)

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Никой не иска да си купуваш Касио, просто изказването ти беше грубиянско И в същият ред на мисли - защо изобщо да си купуваш какъвто и да било часовник след като и телефона върши същата работата ?
                Точно по тази причина се извиних...А часовници,как да ти кажаМного повече от хоби са ми...Купувам си каквито мога,други продавам,но го правя най-вече от уважение и за душевна...ножка...Кефя се на прецизността,умението и трудът,нужни за направата на механизъм,който работи точно в супер тежки условия и гарантирано няма да подведе притежателя си...Нещо като просто изглеждащ скъп нож - хубаво ти е да го имаш,защото е качествен и не всеки може да направи такъв
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                  Паритет, консенсус, peace... Casio G-SHOCK със стрелки ми реши проблема - щото и аз не понасям часовник без стрелки... А вече и Pro Treka има със стрелки, че преди не си го купих, само заради затова, че е електронен... Кво да правиш, "Вкус""?! И ще допълня Чърчил за вкуса, дето казва, че "Социализмът е като сън. Рано или късно се събуждаш и се връщаш към реалноста." Само, че ако "порока на капитализма е неравното разпределение на благата; (дали часовник от 50$ или от 5000$); присъщата "добродетел" на социализма беше равното поделяне на нищетата. (Сейко за 50$ от корекома беше върха)
                  Верно... Понякога си спомням с умиление за тези неща - сейко5,ориента с вечният календар(тираджийската мечта),парфюм маскулин,ятаган,олд спайс...Е-ех...
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Красиво е Суунто Амбит. А като свърши батерията какво прави? Иска нова или се зарежда?

                    Колегата Миро е много прав за Касио - и аз съм с такова и считам, че е най-практичния вариант.
                    Зарежда се през USB със зарядно, като допълнително може да се вземе соларно зарядно и проблема е решен и в планината. Все още няма достатъчно информация за него, но GPS антената много неприятно стърчи и може да се окаже пречка.
                    "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
                    http://ftp.domainbg.com/tuono

                    Коментар


                    • От: До: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                      Като стана дума за часовници-някой да е виждал някъде модела perpetual calender на Seiko?И да знае колко струва поне приблизително
                      Този часовник:
                      http://www.creationwatches.com/products/seiko-perpetual- ...
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • От: Съвет за часовник!

                        Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                        Аз съм с ето този на Sunto
                        [ATTACH=CONFIG]388471[/ATTACH]

                        http://www.suunto.bg/?page=stocks&category=5&id=218

                        Невероятен часовник и много здрав! Прочети какво може - само дето не пере и простира

                        Имам и Suunto Zoop за гмуркане - Абе Suunto не правят лоши неща!
                        Здравей
                        интересува ме на този модел на suunto добре ли работят функциите за време - storm alarm и тн
                        Поздрави
                        Йордан

                        Коментар


                        • От: Съвет за часовник!

                          Търся часовник с титанов корпус и сапфирено стъкло. За подарък.
                          Лимитът е 500 лъвчета, няма значение дали е електронен или механичен.
                          Трябва да е водоустойчив.
                          Да ме посъветвате къде и какво да търся?
                          Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                          имат право да гласуват на избори.

                          Коментар


                          • От: Съвет за часовник!

                            Първоначално публикуван от jordantcho Преглед на мнение
                            Здравей
                            интересува ме на този модел на suunto добре ли работят функциите за време - storm alarm и тн
                            Поздрави
                            Йордан
                            Имам модела Orange Black...Функциите са същите...Купих го защото има дълбокомер , а аз обичам и да се гмуркам. Преди него имах X-lander.. повече ми харесваше...По същество този модел иска повече настройки...Например ако стоиш на едно място дълго време работи добре алтиметъра..но ако се смени рязко времето трябва отново настойка...това когато е в режим алтиметър...Барометъра е по точен , а алармата закъснява с един час от главоболието което получавам при смяна на налягането))))) Това беше шега....Суунто е добра марка....Само да знаеш , че с аксесоарите дерат кожи)) Зависи каква верижка искаш...Винаги се запасявам с верижки...макар , че на този модел силиконовите са много здрави ...Пропуснах да кажа , че компаса няма отделна функция за калиброване ...ако се "изгуби" започваш да въртиш часовника докато се намери )))
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • От: Съвет за часовник!

                              благодаря за инфото
                              вчера си го взех - core all black

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                Здравейте,
                                В крайна сметка Tissot T-Touch Expert Titanium спечели доверието и симпатиите ми и от вчера съм щастлив собственик на тази машина. По 100 пъти на ден гледам в него и пак не виждам колко е часът, само му се радвам. След около месец-два ще напиша подробно ревю с много снимки след като го тествам, защото сега съм се захванал с Garmin Forerunner 610. На онези, които се интересуват от T-Touch Expert препоръчвам на отидат до някой магазин и да го видят на живо. Никакви фотоапрарати и снимки не могат да покажат коректно матовия блясък на титана, качеството на изработката, 3D ефекта на карбоновия циферблат и много други. Просто трябва да се види.
                                "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
                                http://ftp.domainbg.com/tuono

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X