Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за 4х4 експедиции в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Тедо преди няколко дни изръшкахме целите Родопи.За първи път
    бях на офф в източните.Голяма дивотия.Видях места и неща които
    не съм предполагал че ги има в БГ.Между другото много малко
    възможности за офроуд-просто релефа не позволява ,или поне
    там където се пробвахме ние.За мен култ си остават средни и
    западни Родопи.И Странджа но тепърва я откривам-уникална е!
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #17
      Ми, то лятото си отиде и става все по-студено за палатка. Ако се чудите още малко, ще трябва да чакаме мероприятието на Злати, за следващата година. За Родопите съм твърдо"ЗА" и на първо място, както е и в предложението на Яро само, че КОГА, при положение , че мероприятието в Банско е на 15-16ти, а после се очаква В.Петров да обяви ВОЙНАТА2.
      Я, си помислете за яз.Студен кладенец и яз.Ивайловград в края на септември и началото на октомври.
      Там ще е топло, а и е много красиво!
      ВОЛК, за к'во са ти гумени лодки, мога да осигуря десетина каяка, двуместни и едноместни с които може да се гребе истински и да се видят скритите кътчета на язовирите отвътре?!
      Дайте да се съберем и да избистрим нещата "наяве", че и за войната да си поговорим...!

      Коментар


      • #18
        ей, заинтригува ме с тия каяци! дори да не се събере много голяма група, пак съм навит... при мен ще има място за 3-ма души и 3-4 каяка /аз си нямам мой /...

        а в тоя район да идеш август на палатка си е самоубийство /не се спи от жега/... мисля си, че септември все ще има един хубав уикенд за целта...

        но както вече писах, май има и по-близки "неизследвани" места аз не съм ходил на Рабиша например
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
          ей, заинтригува ме с тия каяци! дори да не се събере много голяма група, пак съм навит... при мен ще има място за 3-ма души и 3-4 каяка /аз си нямам мой /...

          а в тоя район да идеш август на палатка си е самоубийство /не се спи от жега/... мисля си, че септември все ще има един хубав уикенд за целта...

          но както вече писах, май има и по-близки "неизследвани" места аз не съм ходил на Рабиша например
          Ако има места, аз запазвам едното от сега Много ми е мерак да ходя по язовири и да греба с лодка! Цяло лято се каня, но по ред причини не можах да ида! Но ако се организира нещо такова, ме бройте
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от zzlatev
            ...Мероприятието ще се казва Pure Land Rover Race , ще бъде ежегодно и ще отразява духа на Ленд Ровър...
            Защо "pure Land Rover..." след като е отворено за всички?..
            Не виждам думата "race" да се вписва в духа на Ленд Ровър по какъвто и да е начин.. Ленд Ровър никога не са правили бегачки (скоростни джипове)..

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Yaro
              Ленд Ровър никога не са правили бегачки (скоростни джипове)..
              само дето RANGE 4.6HSE е държал рекорда за най-бърз сериен джип известно време /Vмакс=200кмч/... даже го имаше на картинките от дъвки
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Yaro
                Ленд Ровър никога не са правили бегачки (скоростни джипове)..
                А джипове, дето не стават за офроуд, с нископрофилни гуми?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  Пак го задъфкахме тоз рейндж.
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #24
                    На 22,23,24, този месец смятаме да ходим на язовирите по р.Места в Гърция.
                    НЯКОЙ ДА ИМА ТРАКОВЕ ОТ ТАМ??? Интерисуват ме подходите към язовира.
                    Ето ви и още една тема за размисъл!
                    Яз. Ивайловград можем да го направим и през октомври, там е топло и красиво в каньона.
                    На Рабишкото езеро съм бил отдавна, даже не и на риба, а на разходка. Не мисля, че има кой-знае какво за гледане,
                    но е близо и за "по-пряко" може да се мине през Годеч-с.Комщица-Ком-Берковица.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от V93
                      А джипове, дето не стават за офроуд, с нископрофилни гуми?
                      е, не са толкова нископрофилни - 255/65/16 е стандартния им -р-р - това си е бая гума - 29" = 205/80/16 /стандартния за ТЛК70 и старите патроли/
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #26
                        Напълно сте прави че трябва да има и лек офроуд нещо като разглеждане на планините и техните забележителности а при това има доста места в Родопите за тази цел има доста места и в началото на родопите има изоставени села с черен път покрай тях има си реки и язовири плюс това щом няма да е някакво състезание ще се включат и доста други хора с джиповете си ще има малко обмяна на опит изобщо може да се получи нещо готино
                        Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

                        Коментар


                        • #27
                          предложение

                          помислете и за поход в централна българия така мисля чи ще се съберат повече хора [както на софиянци ви е далече морето така на много от нас ни е далече рила и то за 2 дена] На мене лично е голямо удоволствие като гледам снимките на колеги дет са ходили в рила и пирин [направо им завиждам]

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X