Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

    аз изкарах ВЕ през 2007г - един час упражнение на полигон със 100-годишен голф и ремарке (двуосна платформа) и след няколко дни изпит - градско и полигон... Листовки не се попълват. Беше 200лв сега май е 400-500... От цялата работа изводът е само един - който трябва да тегли О2 ремаркета, да вземе да си извади ВЕ или съответно СЕ, щото по-евтини няма да станат, напротив... А "глобите" от наши катаджии са най-малката ви грижа - едно хипотетично ПТП с материални щети за 10-20 000лв (или 200 000лв) докато управлявате с неизрядна категория няма да се покрие от ГО... Примерно...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      15-20 дни би трябвало да е реално, мисля беше 350, но може и да бъркам... над 500 няма да е... Всичко. Реално в съда 500 лева може и да не стигнат за разходите и загубеното време като добавиш... Аз не бих рискувал. Пусни сърч в гугъл и той ще ти каже къде, как, време и пари...
      По-скоро предвидете поне месец за всичко. Докато почне нов курс, докато излезе дата за изпит, докато придвижат протоколите до КАТ... отиват много дни непредвидени. Карах го миналото лято (със същия голф и същата платформа като Tedo LJ73 ), всичко излезе към 450-500 лв.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #18
        От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

        Наскоро и аз изкарах С+Е , около 400-500 лева и минимум 2 седмици, защото трябва да се планира Теория изпит и след това се планира и Изпит кормуване, общо минимум две седмици, реално е хубаво човек да е гъвкав и да има поне 3 седмици ако не успее да сгъне ремаркето навреме и да го скъсат на 1вия изпит като мен ) след седмица пак и готово
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

          Търсете курсове в малките градове. Във Враца изкарах B+E за един ден. Половин ден полигон , докато се науча да връщам на заден и после малко в града.

          Като цяло изпита беше да направиш кръг без да излизаш от очертанията и после да направиш лек завой на заден за да върнеш платформата в изходна позиция.
          От 2рия път вече го правех перфектно. Завоите в града малко по-външно и съм в бизнеса
          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

          Коментар


          • #20
            От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

            Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
            Търсете курсове в малките градове. Във Враца изкарах B+E за един ден. Половин ден полигон , докато се науча да връщам на заден и после малко в града.

            Като цяло изпита беше да направиш кръг без да излизаш от очертанията и после да направиш лек завой на заден за да върнеш платформата в изходна позиция.
            От 2рия път вече го правех перфектно. Завоите в града малко по-външно и съм в бизнеса
            Колко ти взеха?

            Коментар


            • #21
              От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

              Аз също я карах във Враца.Платих 450лв

              Ако искаш пиши на лични да ти обясня как стоят нещата

              Коментар


              • #22
                От: Необходима категория за теглене на каравана тежаща 850кг?

                Ако спечелиш делото ,разноските по делото май трябва да се покрият от загубилата страна. Сиреч МВР/КАТ/ДАЙ аз вече им изпуснах края кой кой беше
                Ала дори да се наложи да платя ще платя парите само и само от инат без да се кося ,че евентуална Е категория можела да ми легне и по-евтино! Писнало ми е да ни уважават от към гърбовете!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X