Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде на море?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къде на море?

    Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
    Свети Влас,Китен Спокойствие и чист плаж,поне допреди година Ако някой е ходил на едно от тези места,да каже какво е положението Миналата година,в 3 през ноща,решавахме,накъде да се запътим
    Ами то така е най-готино! И никакви предварителни планове "къде ще спя"... На кръстопътя решавам: север или юг..
    Чуват се някакви "оферти", че може да се къмпингува с палатка или каравана по северното черноморие, в частни дворчета (срещу символични суми), понеже официално има заповед за забрана на "къмпингуване извън определените места". Някой има ли повече информация, а също така дали глобяват когато те гонят стражарите от полянката ако не си "на определеното за целта място"....
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #17
      От: Къде на море?

      Първоначално публикуван от kamex Преглед на мнение
      Василико....Нестинарка...вчера се върнах оттам/спокойствие на първа линия/....на Арапя не ми нареса- много пренаселено....все едно си в София...че и по-зле!
      Имам в предвид горе в боровата гора за палатка.
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #18
        От: Къде на море?

        Поморие бунгалата на Аниак 60лв за къща,спокойно 6 човека си спят.Оборудвана със всичко необходимо без климатик.затворено комплексче на брега на морето.

        Коментар


        • #19
          От: Къде на море?

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          Царево,Ахтопол и надолу.Аз си ходя на бунгалца,ама може и на караванка в Арапя.Иначе зависи какво търсиш на морето.Аз съм с малки деца,които трябва да уча да плуват,оцеляват и да се забавляват сред природата.Не търсим бетон,казина и чалга.
          Ако си в Ахтопол или Царево що не се обади да ударим по бира бре Михов ,забрави ли от де съм.
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • #20
            От: Къде на море?

            Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
            Ако си в Ахтопол или Царево що не се обади да ударим по бира бре Михов ,забрави ли от де съм.
            Още не съм отишъл,ама като кацна ще се обадя.Впрочем от Варвара си вземам риба от един юнак дълги години.
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #21
              От: Къде на море?

              Първоначално публикуван от mitkoyankov Преглед на мнение
              От 03.08 до 07.08 отиваме на къмпинг Смокиня(до Созопол). До сега не съм ходил там, но брат ми обикаля събота и неделя да търсят място и каза, че било много добре. Има голяма сенчеста поляна за палатки, бунгала и каравани под наем. Магазина е на 20-30м, а плажа на 50м.

              Това са снимки от неделя:
              [ATTACH=CONFIG]471248[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]471249[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]471250[/ATTACH]

              Цени:
              Палатка: 5лв на човек и 4лв за палатката.
              Бунгало(за двама души): 20лв на нощувка
              Каравани: от 30 до 50лв за 3 до 4 души като най-скъпата е с климатик.

              Паркинг не се плаща.
              Здравей, може ли да те помоля за телефон за връзка с к-г Смокиня. Искаме да почиваме там, а не мога никаква връзка да намеря. Благодаря предварително

              Коментар


              • #22
                От: Къде на море?

                Темата е от миналата година, ама ако позволи автора, да питам тука, за да не отварям нова. Плануваме да ходим на море три семейства с две деца. Ще препоръчате ли някъде вили или къщи под наем, за да сме всички заедно. Ще ходим след 2-3 септември и предпочитаме да е някъде на юг. Благодаря предварително.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                0877стоидевет215–Радослав

                Коментар


                • #23
                  От: Къде на море?

                  Ползвайте темата нали за това е направена Потърсете в интернет има доста вили под наем......Приятно изкарване.
                  Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                  Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                  "Mud Angels" Stara Zagora

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X