Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде на море?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде на море?

    Колеги,утре ще отивам на море за 1 седмица и искам да попитам на къде да се насоча?
    Аз редовно си ходя на Созопол ама май нещо ми омръзна вече.Къде бихте ме насочили,хотели квартири ако има някой колега да казва!
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

  • #2
    От: Къде на море?

    Царево,Ахтопол и надолу.Аз си ходя на бунгалца,ама може и на караванка в Арапя.Иначе зависи какво търсиш на морето.Аз съм с малки деца,които трябва да уча да плуват,оцеляват и да се забавляват сред природата.Не търсим бетон,казина и чалга.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Къде на море?

      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
      Царево,Ахтопол и надолу.Аз си ходя на бунгалца,ама може и на караванка в Арапя.Иначе зависи какво търсиш на морето.Аз съм с малки деца,които трябва да уча да плуват,оцеляват и да се забавляват сред природата.Не търсим бетон,казина и чалга.
      И аз не търся казина и дискотеки.Добри ли са тези бунгала?Каква е цената знаеш ли?
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • #4
        От: Къде на море?

        Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
        И аз не търся казина и дискотеки.Добри ли са тези бунгала?Каква е цената знаеш ли?
        Бунгалцата са най-различни-от много смотани до луксозни,но и цената е различна.Аз лично съм в смотаните,с обща баня-умивалня/и това е част от плана за възпитание/.За семейството /двама възрастни и две деца/и за 9 нощувки плащам 170 лева.Има паркинг,стол за храна/който не ползваме/и разкошни съоражения за игра на децата.За подробности ми пиши на ЛС.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #5
          От: Къде на море?

          При Вромоса Каравани и бунгала на къмпинг ЮГ "Якото място"

          Коментар


          • #6
            От: Къде на море?

            Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
            Колеги,утре ще отивам на море за 1 седмица и искам да попитам на къде да се насоча?
            Аз редовно си ходя на Созопол ама май нещо ми омръзна вече.Къде бихте ме насочили,хотели квартири ако има някой колега да казва!
            Созопол е красиво място, стига да я няма обичайната лятна "гълчава" . Аз специално търся спокойствие и по-малка гъстота на населението на единица площ. За сега, на това изискване отговаря що-годе само най-северното ни Черноморие. Южното отдавна е пре-пренаселено. Ако все пак се спреш на Ахтопол, бих могъл да ти дам информация за база с бунгала, но се опасявам, че директното даване във форума на информация за мястото не е редно.
            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
            LZ1YBB

            Коментар


            • #7
              От: Къде на море?

              Бях на Черноморец.Почти нямаше хора,цените са нормални като навсякъде а не като на море само плажа не ми хареса ама до Каваците са само 8км.
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #8
                От: Къде на море?

                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                Южното отдавна е пре-пренаселено. Ако все пак се спреш на Ахтопол, бих могъл да ти дам информация за база с бунгала, но се опасявам, че директното даване във форума на информация за мястото не е редно.
                Зависи колко южно все пак колега. Например Варвара какво му е пренаселеното и нима е само бетон ,а и гората/джендема/ е ей го до мен. Кеф ти гора,мухи........ и др. , ако си ловджия , кеф ти гиола ако си харпунджия,рибар,Дон Джуан. А за Кастрич,Силистар,Липите какво да говорим ти трябва да ги знаеш де. А в Ахтопол в момента никак не е пренаселено,само хората дето не ме кефят никак ама това е друга бира.
                Последно редактирано от traper2504; 10-07-12, 16:49. Причина: допълнение
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде на море?

                  Шкорпиловци,много добро местенце.
                  От 22-и съм там за трета поредна година.
                  Кия Спортидж 2000тди
                  Всеки шут отзад-е крачка на пред

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде на море?

                    Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                    Колеги,утре ще отивам на море за 1 седмица и искам да попитам на къде да се насоча?
                    Аз редовно си ходя на Созопол ама май нещо ми омръзна вече.Къде бихте ме насочили,хотели квартири ако има някой колега да казва!
                    На Арапя има страхотни бунгала,близо си до Царево,което ти решава проблема с пазаренето(болеро).Плажа е добър,а и стария път от Царево към Арапя го асвалтираха преди няколко дена,няма врява,дискотеки,заведени има до плажа съвсем прилични и добри!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде на море?

                      Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
                      Шкорпиловци,много добро местенце.
                      От 22-и съм там за трета поредна година.
                      И аз харесвам много Шкорпиловци.
                      Открих го за себе си на едно от варненските състезания.
                      От друга страна, миналата година събора в Приморско ми припомни чара на южното черноморие.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде на море?

                        От 03.08 до 07.08 отиваме на къмпинг Смокиня(до Созопол). До сега не съм ходил там, но брат ми обикаля събота и неделя да търсят място и каза, че било много добре. Има голяма сенчеста поляна за палатки, бунгала и каравани под наем. Магазина е на 20-30м, а плажа на 50м.

                        Това са снимки от неделя:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20120708_103607.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5390698Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20120708_103707.jpg
Прегледи:1
Размер:189.2 КБ
ID:5390699Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20120708_104356.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5390700

                        Цени:
                        Палатка: 5лв на човек и 4лв за палатката.
                        Бунгало(за двама души): 20лв на нощувка
                        Каравани: от 30 до 50лв за 3 до 4 души като най-скъпата е с климатик.

                        Паркинг не се плаща.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде на море?

                          На Арапя , и кънпинг Юг също си е рай.
                          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде на море?

                            Василико....Нестинарка...вчера се върнах оттам/спокойствие на първа линия/....на Арапя не ми нареса- много пренаселено....все едно си в София...че и по-зле!
                            Камен Механджиев

                            Коментар


                            • #15
                              От: Къде на море?

                              Свети Влас,Китен Спокойствие и чист плаж,поне допреди година Ако някой е ходил на едно от тези места,да каже какво е положението Миналата година,в 3 през ноща,решавахме,накъде да се запътим
                              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X