Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С моторна лодка в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: С моторна лодка в Гърция

    прясно инфо от колега с надуваема лодка 360см и мотор 15кс с апартамент в Геракини: проверила го морска полиция, но той не си носел никакви документи и обещал да отиде след това да ги занесе... Та сега като ходи ще си вади билет и регистрация за лодката, та да не го глобят, ако го проверят пак същите...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      До: С моторна лодка в Гърция

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Къде на Ситония?
      Ние бяхме във Vourvourou.Срещу остров Panagias.
      Кеф!!!!
      За хора с лодка е супер. Острова предлага много плажове, на които на практика си сам(изключвам събота и неделя) когато и местните идват.
      Абе, блазе им на византийците.
      П.С. Как ли пък не са се сетили да направят нещо над 2-3 етажа?
      Срещу Вурвуру е о-в Диапорос, колега, Ор. Панагиас е селище по нагоре.
      Къде по-точно беше на Вурвуру?

      Коментар


      • #18
        От: С моторна лодка в Гърция

        След 3 години и 5-6 почивки в Гърция, мога да кажа, че не съм бил проверяван... Вчера си регистрирах лодката в ИАМА и от следващата разходка ще съм "легален"...
        Това са малко снимки от м.г.








        Имаше и "риболов"...




        и "улов" даже...
        http://youtu.be/6VlNy_ypZQk
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          От: С моторна лодка в Гърция

          Здравейте нов съм във форума и с интерес прочетох всичко написано по горе
          И аз като Вас сам много запален за лодка и риболов в Гърция
          Търся си лодка която да купя но бих искал да ме посъветвате, като с повече опит в този бранш.
          каква лодка да взема надуваема или с твърди корпуси предполагам че в последствие ще трябва да я сменя когато разбера от какво всъщност имам нужда затова ми е нужен съвета ви.
          Ще кажете че от лодка до лодка има разлика, дължина широчина мощност на двигателя после цена и т.н.
          ок около 10,000 лв. мисля да е тази инвестиция, дължината да е около 6 метра за двигателя не знам много какви са допустимите норми които се разрешават за този тип лодки и любителски риболов в Гърция, също се интересувам и всичко да е легално разбира се с регистрации къде мога да го направя.
          Благодаря ви и се надявам някои ден да се насладим заедно на почивка в Бяло море

          Коментар


          • #20
            От: С моторна лодка в Гърция

            Първоначално публикуван от gotva4a Преглед на мнение
            ....
            Търся си лодка която да купя но бих искал да ме посъветвате, като с повече опит в този бранш.
            каква лодка да взема надуваема или с твърди корпуси предполагам че в последствие ще трябва да я сменя когато разбера от какво всъщност имам нужда затова ми е нужен съвета ви.
            Ами на този въпрос еднозначен отговор няма да получиш. И твърди и надуваемите си имат и плюсове и минуси. Някои предпочитат едните, други пък другите. Много удачен за тези цели е РИБ лодката, която е с твърдо дъно и надуваеми балони.
            Ако съм на твое място с този бюджет, бих търсил някой малкък РИБ 3,60-3,90 с мотор 20-25 коня, но от там нататък още 2000лв за колесар, +1500 сонар + 500 лв аксесоари.
            Друг вариант е втора употреба като тази http://www.gofishingbg.com/t7365-topic. До миналата седмица не беше продадена, сега не знам, но е добра лодка.
            Каквато и лодка да вземеш след 1-2г ще искаш по-голяма и по-мощна, но за тази болест още лек не е измислен...

            Коментар


            • #21
              От: С моторна лодка в Гърция

              Разгледай в Ca.rGR,има много богат избор за 5000Е. За риболов е много по удобна лодка ,РИБ иска повече подръжка и пазене но е по-сигурно в морето.Аз сега се сдобих с един ,,дюшек'' куиксилвер 3.10м сдвигател и ще се пробвам и с такова
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X