Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към мокрите вълци от Сан Диего

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • При Иван сме, мотора ще е БМВ GS F700. Снощи беше ... Довечера тръгваме с лодка до Енсенада, Мексико /там от където Баха 1000 стартират/. Българската мафия там вече чака. Лиген със севиче, 300 бири... Тежка обстановка.
    Димо май ще сменя билета за връщане за по задна дата. Не е лесно...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • Е Иван е по Баварците,Харли няма да предложи.

      Бобъра ще го познаеш колко и да се е напил,кара моята бивша кола седмица вече.

      Пак изтървах.......поздрави и наздраве
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_889303.jpg
Прегледи:249
Размер:83.6 КБ
ID:6521443

        Напипаха се,от яхта на е това червенкото.......лудост.В гаража зад магазинчето са,ровят нещо по текерлека,довечера с друга яхтичка за Мексико.Ненормална работа

        Венцо върти я,че от Айпада толко’ мога
        Последно редактирано от Венци- малкия; 24-10-19, 09:07.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          При Иван сме, мотора ще е БМВ GS F700. Снощи беше ... Довечера тръгваме с лодка до Енсенада, Мексико /там от където Баха 1000 стартират/. Българската мафия там вече чака. Лиген със севиче, 300 бири... Тежка обстановка.
          Димо май ще сменя билета за връщане за по задна дата. Не е лесно...
          Води го на такоси-те.. един път са!

          Коментар


          • Значи... Само искам да кажа, че всичко е вярно.

            Единствено предположението на Венци-малкия ( впрочем ти докога ще си “малък”) не е вярно.

            Мисля, че след цялата работа ще имаме ново попълнение в моторджийския раздел : )

            Прикачени файлове
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение

              Единствено предположението на Венци-малкия ( впрочем ти докога ще си “малък”) не е вярно.


              До към 120 кг, после ще е по-лесно.

              Ник еднакво абсурдно ще изглежда както на мотор, така и зад бюро...

              Коментар


              • Брат дръж се сполучливо,вземеш ли ти - взимам и аз и става една ........е там вече ще е сериозно,не им се давай да ти напълнят главата с вредни мисли,стъпи здраво на земята.
                Аз съм пред Арена,3.5 дни съм в Енсенада,ако се замотате нещо.......
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                  Значи... Само искам да кажа, че всичко е вярно.

                  Единствено предположението на Венци-малкия ( впрочем ти докога ще си “малък”) не е вярно.

                  Мисля, че след цялата работа ще имаме ново попълнение в моторджийския раздел : )
                  Айде бе!
                  Знаеш ли откога чакам!
                  Добре че е Трампа да мята снимки.

                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:637.4 КБ
ID:6521564
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Венци- малкия; 24-10-19, 16:02.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • Как е Димо бре.....като хOй в топла вОда.......ясно виждам защо,на Иван гаража не лъже.

                      Виж излъжи го нещо да остане 4-5 дни докато се пребера,че имам идея
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • [QUOTE=BENZBOSS;n6521553]Брат дръж се сполучливо,вземеш ли ти - взимам и аз и става една ........QUOTE]

                        В Сан Диего да не караш мотор е .... като да нямаш ски в Самоков. Тук е вечна пролет.
                        Айде нищо. Забавили сте се, забавили сте се.... Тва се поправя, познавам един Иван, ще помогне
                        Николай вече почти си избра и няма никакви грижи с обслужването и подръжката.

                        Прикачени файлове
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • Те сега си еба майката положението,що ти трябваше......ма и аз.....ела пък ходи с брата от Хавай....викам си Ще стане човек от него,моряче.....то какво стана,брата моторджия,а аз съм в беда.

                          2ма сина имам,вземе ли брата взимам и аз,после взимам ремарке,че още 2 малки ще ми трябват,с Иван сме първи приятели,заедно в Ла Паз отиваме семейно в края на Ноември,декември пак с децата на ски,ония неговите карат мотори,той ме навива от сума време,2 петилетки вече,другия луд 2 има,ремарке,Тундра да влачи,троен гараж,тия моторчета в сравнение с машините които караме с като клитор прости ...........БРАТ РАЗКАРАЙ СЕ ОТ ТАМ ТИ КАЗВАМ.

                          Венцо как се банва Супер Модератор знаеш ли?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                            Венцо как се банва Супер Модератор знаеш ли?
                            Тая нова система ми е трудна..

                            Обаче чух, че в Ел Кахон скоро ще имате голям гараж и двор...така, че нема какво да го мислиш..

                            Коментар


                            • Ейй така за ви завиждам за тая Калифорния. Живях там през 2003 г и много ми се искаше там да остарея. Ама пуст живот - завя ме в ЮК.
                              Мисля да скокна до Редландс някой ден за една конференция, та може да пием по бира.
                              BTW ако има желаещи за една разходка из Коста Рика пред Дек - Яну, да каже.

                              Коментар


                              • Това мотора е елементарно нещо, ама всичко е навряно на майната си /друго си е големия кош на джипка/- за да му стигнеш до свещите, му правиш аборт по телефона през ауспуха!
                                Май ще се купува моторетка. Димо снощи повози децата /мерси много!/, днеска едната иска с мотор на училище...
                                Плана за днеска е пълен Батак- аз съм в Мексико с една Канадка от екипажа, отива да се гмурка на Кайманите и и трябвали някакви медицински, Димо се шматка по магазините да си купувал някакви неща за мотора, после ще ги разходя из Сан Диего, довечера празнуваме нещо... За утре съм намислил стрелби, мотокрос и АТВ в пустинята, после Димо тръгва, а аз пак в Мексико, ама с лодка а не с канадка.
                                От цялата да дандания, ще ставам моторджия /че и рима има!/.

                                Garnet, с удоволствие ще изповм няколко бири заедно, само се обади като дойдеш. И дано сме си в нас де, че с тия лодки понякога е трудно човек да ни намери.
                                Последно редактирано от NIKSD; 24-10-19, 17:18.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X