Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към мокрите вълци от Сан Диего

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение

      Тая нова система ми е трудна..

      Обаче чух, че в Ел Кахон скоро ще имате голям гараж и двор...така, че нема какво да го мислиш..
      3 не един,че и кьщичка за гости,за такива като тебе,работилницата се мести там

      Брат забави Димо,сипи му нещо у бензина,Иван ще го поправи ако трябва.....след 5 дни,след стрелбите.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Прикачени файлове
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • Като прикрепяте снимки, цъкнете копчето в какъв размер да се прикачат към поста. Голям е добре.

          Коментар


          • Абе да го забавя Димо, ама си е взел крив билет. Може ли да дойдеш само за месец-два?! До никъде не стигат. Търчим по кръчми, сервизи и магазини от тъмно до тъмно. Е на снимките се вижда, снощи до тъмно го ръчкахме БМВто.
            Между другото, евала на приятелчето Иван! Моторетката на добра цена я даде, че и после всички консумативи на дилърски цени взехме. Че и ни предостави място и инструменти в сервиза да направим обслужването на мотора. И бира почерпи! Не знам за цените тук и в Бългатия, ама Димо беше доволен.
            Приятел на Димо си изпрати мотора от другия бряг на континента, Иван го прие и го държи на склад. И там помогна много. Явно българската магия работи.
            Сега му пускам мухи на Димо, преди да тръгне на Изток, да слезе долу към Мексико, една малка Баха 1000 да си врътне, че после да се ръчка из американско. Той мисли и мига на парцали...
            Прикачени файлове
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • Брат дай някоя снимка на сьстезателната бегачка на Ерик,да сме в крак с форума.

              Явно трябва да се обадя АЗ на Иван,така с тия мотори няма да стане.

              Да кара сега през Щатите,като се сговняса времето да слиза към Мексико и крайна точка Енсенада,от там мотора обратно при Иван или Бобъра да го поема,ония и той кара текерлеци,а Димо на самолета от Тихуана и газ за БГто.
              Последно редактирано от BENZBOSS; 24-10-19, 17:58.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Ето няколко снимки от таралясника на Ерик /единия от екипажа/. Бегачката се състезава за фабриката Джип, Ерик ги прави, и после ги троши. Наскоро са спечелили Баха 400. Той има и още няколко победи на Баха в разни класове. Организира The king of the hammers- някакво събиране в тукашната пустиня, събирали се хиляди шемети. Димо май може да даде повечко подробностти. Абе все колоритни личности, само аз съм нормален в тая компания.

                Венци, обясни ми ги тия копчета като на бързоозоставащ, от паркинга в Тихуана и през телефона ... си бало мамата!
                Прикачени файлове
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • King of Hammers е нещо като Volvo Ocean race...така, че имате уникален "идиот" в групата

                  Коментар


                  • То се видя,събраха се,сега мотор АЗ трябва да купувам..........що ми трябваше идеи да давам,20 дни на лодка в океана и на финала кой духа супата?Пак аз

                    Тоя Ерик да седне да ти разправя да видиш,покрай него се колебая Вранглер или Лексус
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • Страхотно развитие на темата:мотоциклети, лодки, истинска лудница!!!

                      Искам и аз!!!

                      Догодина /огън, не остана/ се освобождавам от недвижими имоти, събирам кинти и подавам документи за виза, за да осъществя голяма Хамериканска мечта.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Страхотно развитие на темата:мотоциклети, лодки, истинска лудница!!!

                        Искам и аз!!!

                        Догодина /огън, не остана/ се освобождавам от недвижими имоти, събирам кинти и подавам документи за виза, за да осъществя голяма Хамериканска мечта.
                        Чакай да изкарат пушките,пикапите и пиенето.............удрииииии,пусто че ме няма там да участвам и аз с едно пистолетче.Дебни темата,като нищо ще видиш пикап с кросови / че много нелегално по пътя с тия / и брата да ги гони с комбито.

                        Нищо не продавай,ако се завъртиш насам се обади,като си нямаме работа е така някой път .
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • Венци, нали ме знаеш колко съм по офроуда... това с king of the hammers нищо не ми говореше, ама като го гледам колко хора му следят постовете, явно е много шантава работа. Ние седим в Хавай, аз мисля колко аварийно уиски да взема, Той си чати с 500 човека за лодката. Явно и ги разбира де, като ни се избуши хидравликата, само каза “бегай”, и я оправи. Имам обещано возене на някаква шантава световноизвестна пътека. В обещаното влизало и почти сигурно превъртане през таван, та не знам...

                          s-s1 няма нужда от кой знае какви $. Ако си моторджия, идваш /$1000.00/, купуваш мотор /$5000.00/, сменяш чорби и филтри /$170.00/ палиш и тръгваш за майната си /Сан Диего, Лос Анджелис, Сан Франциско, Тиога пас, Ларс Вегас, Гранд Канион... през континента, Маями, Ню Йорк, Вашингтон.... Намираш познат на другия край на континента, оставяш моторетката да се продава, самолета, и цюрюк обратно. 13 000 километра, $300 за бензин, $2000 за хотели, бири, мири...

                          Брат ми, ще видим дали ше я докараме до стрелби, Димо може да реши да тръгва утре. Ако не тръгва, пуцай кумеееее /а може и да се пребия в пустинята с някой мотор, започвам ускорени курсове.../.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • Спирам да я следя тая тема,Венци поемай,тия изкудкодякаха с тия тьркалета и мотори,ше се пребиете бе
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • На който му е писано да се удави няма да се пребие с мотор!

                              Коментар


                              • Венцо майка банни и Ясен,че пише глупости
                                Последно редактирано от BENZBOSS; 26-10-19, 06:47.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X