Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

    Четейки темата не мога да не сетя за някои преживявания описани ТУК...
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

      Лесно - чакам време и тръгвам,на първия час и са туш,това са животни които се катерят и баланса им е много добър,не е като свиня или куче да качиш в едно ремарке.Чакам едно полугладно време и ги натрьшквам па ако ще Тигре Тигре на макс да им пусна,пак са туш.

      По същата логика и с Тигре или без жената не се качва на лодка,никакъв тигър не е,но с баланса не може да се бори човек.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

        Израел е странна държава и е заобиколен от враждебно настроени съседи. Пътуването по суша, въпреки, че е най-евтино - далеч не е сигурно. Нито за хората, нито за животните.
        Нас мало, но мы в тельняшках!

        Коментар


        • #19
          От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

          Вдигна цената,9 $ на миля
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

            Клиенти на хотела миналата година, германци. Рено Еспас от новите с 6 средни по големина кучета в боксове, обикалящи по разни изложби, пристигаха от френско, през изложба в сръбско и отиваха на такава в еврейско. Само по суша. Кучетата искат поне разходка, а котаците могат да си се возят и без нея. На връщане пак минаха от тук с всичкото пес ама не ми е минало през акъла да ги питам как понасят пътуванията.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #21
              От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Клиенти на хотела миналата година, германци. Рено Еспас от новите с 6 средни по големина кучета в боксове, обикалящи по разни изложби, пристигаха от френско, през изложба в сръбско и отиваха на такава в еврейско. Само по суша. Кучетата искат поне разходка, а котаците могат да си се возят и без нея. На връщане пак минаха от тук с всичкото пес ама не ми е минало през акъла да ги питам как понасят пътуванията.
              Е от къде по суша са минали? Че аз съм одил по суша ) Ма тва Сирия Ирак Палестина Идил курамиянко
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                Не може да няма някой ферибот от Турция до Израел. Все си е суша, т.е. минава се с кола.

                Коментар


                • #23
                  От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                  Е хубаво де, за куче - ясно.
                  Трябва да се извежда навън.

                  Ама за котенце в самолет - що ще искат толкова пари?
                  Дори не трябва да се разхожда извън самолета..

                  600 паунда.
                  Вероятно точно това е цената, щом я плащат хората, ама - баси цената..

                  Интересно ми е.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                    Възможно е в цената да са включили борбата с ветеринарните органи.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Не може да няма някой ферибот от Турция до Израел. Все си е суша, т.е. минава се с кола.
                      http://www.tripadvisor.com/ShowTopic...el-Israel.html
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Е от къде по суша са минали? Че аз съм одил по суша ) Ма тва Сирия Ирак Палестина Идил курамиянко
                        Не знам, не съм ги питал. Похвалиха се само с наградите от там.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Е хубаво де, за куче - ясно.
                          Трябва да се извежда навън.

                          Ама за котенце в самолет - що ще искат толкова пари?
                          Дори не трябва да се разхожда извън самолета..

                          600 паунда.
                          Вероятно точно това е цената, щом я плащат хората, ама - баси цената..

                          Интересно ми е.
                          Специялно за uk. Трябва да се спазят някакви срокове за ваксинация ваксината е скъпа и не се намира в бг.Освен това се правят тестове в лаборатория която също е извън бг. След което мисля че следваше карантинен период на тяхна територия който също не е малко време и пари. Също да се заплатят ваксинации за някакъв бъдещ период от време.
                          Експлоатира се според мене с тия цени при положение че разни африканци къде са преплували локвата се разхождат безгрижно.
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                            Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                            Специялно за uk. Трябва да се спазят някакви срокове за ваксинация ваксината е скъпа и не се намира в бг.Освен това се правят тестове в лаборатория която също е извън бг. След което мисля че следваше карантинен период на тяхна територия който също не е малко време и пари. Също да се заплатят ваксинации за някакъв бъдещ период от време.
                            Експлоатира се според мене с тия цени при положение че разни африканци къде са преплували локвата се разхождат безгрижно.
                            Същия дори по-сложен шит е с божията земя, но ако аз бях превозвача, щях само да се нагърбя с превоза, документации и всякакви други задължения и рискове са в ръцете на двамата добри хора собственици на животинките, иначе става камикадзе проект...
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                              Карантината в Англия вече е облекчена. В Ирландия все още е тежичка. Но и в двата случая няма грам връзка с цената на самолетния билет, тя си се плаща отделно.

                              Цените - за животни които се държат в кабина, демек в клетка на коленете, са за кефа на превозвача един път, втори път за различните ветеринарни проверки на изходно и входно летище за които превозвача плаща допълнителна летищна такса, допълнителна застраховка ако стане сакатлък, там оплаквания от други пътници ала-бала, и още няколко пъти просто защото може.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                                Една думичка за размисъл - КЛИМАТИК
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X