Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

    Всичко е истинско, котките и хората си имат паспорти.
    Плащат си. (хората, не котките )

    Причината:
    15 котки със самолет е много скъпо.

    Да - хората са луди, но имат пари.

    Има ли заинтересовани?
    Нас мало, но мы в тельняшках!

  • #2
    От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

    Интересно предложение!
    2000 мили х 4 евро (средна цена на деливъри).

    Отделно наем на лодка за 1 месец, ако изобщо някой се навие да даде.

    А цирка с граничарите направо ми се иска да го видя с пуканки в ръка

    Коментар


    • #3
      От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

      Първи април мина, или по еврейския календар е днес?

      Има самолети които могат да носят котки и няколко човека, пътя би бил часове, срещу седмици по вода.

      Десетина котки може да се оформят като малък палет со все храната и водата и на самолет, е разбира се ако котките не са пълни с хапчета ило други ценни добавки.

      На мен това ми звучи като плоска шега или много аматьорска партенка.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

        15 котки са три кожуха ...

        Коментар


        • #5
          От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

          Баси,много сте претенциозни бе.

          АЗ съм навит,наемаш лодката и плащаш 8 долара на миля,идвам с други двама та и транспорта го покриват котките.

          Повече инфо на лични ако искаш,транспорта е от и до Калифорния.



          Венцо с тия 4 подбиваш цените баце,6 е минимума,с котки 8.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

            А какво са им направили животните?

            Коментар


            • #7
              От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

              Не разваляй далаверата
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                А какво са им направили животните?
                Дресирани са да отскачат есенно време по съседските балкони...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                  Въпросът е съвсем истински.
                  15 котки физически не могат да бъдат пренасяни само от двама човека, които си имат и друг багаж.
                  Плюс това за всяка котка се плаща и билет. Както и за хората.
                  Това ли са истинските цени и мили? Има ли някакви такси при преминаване на проливите? Заплата на шкипера, пристанищни такси?
                  8 КЕ ли да предам на хората?
                  Нас мало, но мы в тельняшках!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                    Извинявам се за ироничния си пост по-горе, мои приятели наскоро са дали около 600 паунда за да пренесат ЕДНА котка от София до Лондон, напълно разбирам вече целта на израелците, с лодка ще е най-евтино и сигурно, макар и сложно и времеемко начинание.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                      Благодаря за разбирането.

                      Хората действително са малко странни, но пък си плащат. В малко варненско село (Всъщност вълчидолско) девойката си е купила къщичка и я е превърнала в приют за спасени, травмирани улични животни. Първите й животни са докарани от Москва със специално нает за целта цирков пикакп. Пет котки и три кучета с паспорти - една такава солидна пачка с животински документи

                      Импровизираният приют се е разрастнал с разни локални недоудавени котки и псета, та в момента за тях се грижат местни баби и дядо, които получават по още една пенсия отгоре за полаганите грижи. (мацката живее при мъжа си в Израел, а пичагата е ценен програмист със съответната многошекелна заплата, та могат да си го позволят)
                      Отделно на два месеца от Варна пристига доставчик на роял канин (който гледа домашни любимци ще разбере за какво иде реч) и докарва по 50-60 кг. СПЕЦИАЛИЗИРАНИ медицински храни, защото всяко животинче си има собствени болежки. Естествено дистрибуторът на ройал канин не го прави безплатно.
                      Т.е. пичовете са малко странни, но пък си харчат парите не за бетонови курорти, а спасяват някакви живинки, които действително без тяхната помощ ще си отидат.

                      Не знам дали знаете, но животът и природните дадености в Израел са доста сурови и без храна, и най-вече вода - пострадалите улични животни наистина нямат шансове.
                      Сега, - може много да се спори, и да й се търси сметка на девойката: защо помага именно на улични животни, а не например на българските пенсионери, или да кажем децата в Сомалия - но пък животът, парите и изборът са си нейни.

                      Въпросът е - иска ли някой да изкара някой лев на гърба на богати евреи - или всички са ербап с тегави БеЕмВе-та само по интернет и от балкона, а когато стане въпрос за сериозно плаване в международни води - се оказва, че БеЕмВе-то всъщност е Голф-Двойка, и няма винетка, и ауспухът му пърди, и изобщо не_съм_му_плащал_данъците_от_години, трети цилиндър е износен, хвърля масло, нямам екосертификат и прочие дреболии, които не касаят един Сериозен Морски Вълк...?
                      Нас мало, но мы в тельняшках!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        .... мои приятели наскоро са дали около 600 паунда за да пренесат ЕДНА котка от София до Лондон..
                        Брех, брех...

                        Дали някой може да даде някакво смислено обяснение за тая цифра?
                        Щото за цял човек - жив - цената на траспорта е далеч от нея?

                        Съжалявам за отклонението от темата, но ми е интересно.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                          А разглеждан ли е вариантът за пътуване по суша? 15 котки с повече търпение ще се съберат в голям ван или малък бус.

                          Лично аз точно на котки не бих причинил такова пътуване нито по суша, нито по вода. Моят котарак за няколко километра с кола в София губи 200г от нерви хем е горе-долу добре със здравето. Ама ако алтернативата е да се мре сигурно има някакъв смисъл.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                            Далеч,но по темата - едно време бащата караше едни бързи неща,ние пък се шмиткаме из моретата та един ден шегичка - абре малките,колко време ви трябва да стигнете до Щатите.
                            От къде тръгването.
                            От Варна да речем.
                            Мииииии 2 месеца и малко.
                            ХАХАХАХАХ а на мен 10 часа..........

                            Та така,не е само стигането,един път нагазил няма връщане или поне не е бързо.Само да не стане на третия ден да клекне я котенце я 15 и да им организират погребение в морето.Да си сметнат колко е дистанцията и за колко време се покрива с 8 км/ч и после пак да смятат дали или.

                            Преди 3 дни - 2 МАНа по 1000 коня,педала в ламарината и лодката върви с 20 възла,собственика поне нов и се хили,Ма аз с толкова рулирам по пистата като не бързам,това повече не може ли?Е па не може,ветроходни на дълго ги смятаме по 5 мили на час или около 120-140 мили денонощие

                            А иначе да,всеки луд с номера си,някои си имат цяла програма,аз с такива постоянно работя,покажи ми парите па колко ти е луда идеята ми е все тая,излиза скъпа,но щом те влече
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търси се транспорт BG-Израел-BG за докарване на 2 души и 15 котки

                              ти с петнайсе такива котенца



                              как ще плаваш.. спокойно и еФтинко?

                              Ако ще да са в клетки от желязно желязо...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X