Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начин на докарване на лодка от Англия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Начин на докарване на лодка от Англия

    Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
    Ако това е вярно ,както казах от плаване не разбирам......колкото и "златен" да е сухоземния ориентирай се към него,....май няма да е по скъпо
    Е няма да са 10 възлите ми към 7.5 че то няма водолиния за 10 възла.И не,че няма да ги прави ми галоните ще са други.

    Подпичквате се вие ма аз верно мога да я докарам,номера е собственика да е милионер или поне близо до това.Редим ви ги -самолетни билети за трима от тук до Англия и от БГ до тук,6 бона да речем,таксита и коли под наем бакшиш.Дьрпам един списък какво да и се прави и какво оборудване и трябва преди да се кача на самолета,ако го няма при пристигането ни ммммм съм обратно на следващия самолет.
    Тия мили ги умножавате по 6 долара,може в пощенско пликче,може и завити с мазна бакалска хартия,може и по стотачки.Оставяш 5 бимберици за разходи по лодката в нея и чакаш.За пристигането гарантирам с живота си ма и без калкулатор излизат едни 40 бона или там някъде,качването на кораб ще ти се стори без пари.

    Профи за да наемеш ти трябва голяма лодка или лодка на която и искат много пари за прекарване,не бием ли техните оферти с поне 30% не си мърдаме задника да се занимаваме с нея.Пьк и сезона да ни целиш,следващите 3 месеца не сме свободни и с 2 думи - товари на кораб,всички лодки от Европа тук така идват,и нови и големи на кораба и си ги посрещаме тук.

    Става и на камион за малка лодчица,оферти има къде ли не.


    АЗ ако съм на теб ще си я прекарам САМ,непроверена лодка за 3000 мили ми е почти всеки месец та един път се мре,нищо сложно.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Начин на докарване на лодка от Англия

      Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
      Това по реките ли? .

      Не, през Гибралтар -с големите батковци.

      Коментар


      • #18
        От: Начин на докарване на лодка от Англия

        Не знам другите размери на коритото .. газене .. Височина над водолинията и т.н.
        Само да кажа, че по-миналото лято РЯЗАХМЕ надстройката на едно корито ... за да мине под един мост.
        Това по каналите от Франция до ... България.
        И беше по-евтино да се качим на една кола и .. да отидем до там ... да "помогнем" отколкото всичко друго.

        Въпросното е с два мотора и гори 20 литра на час при .. почти празен ход.
        Има ли течение или трябва да натиснеш ... 50 не стигат.

        Като време .. пътуването беше повече от месец.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #19
          От: Начин на докарване на лодка от Англия

          Е кажи повече де - колко беше високо коритото и какви мотори на колко коня и колко водолиния?

          Грубо няма лодка която да не прави около галон на миля,половин галон нормално ма се кара бавно и ако моя осмак натиснат прави по 12 мили на галон то натиснати 700 коня дизели на 30 тона лодка правят и по 3-5 галона на миля.Да показвам ли резервна нафта 8 бидона по 200 литра или ще ми повярвате на голо?

          Няма по-евтино от това да се качиш на самолета,да отидеш и да си я по спретнеш сам,да си вземеш частите за нея,инструментите,хладилника с бирите,приятели малко и газ за у нас.Така или иначе тия неща трябва да се правят,няма да излезеш в морето със старите маркучи я.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Начин на докарване на лодка от Англия

            За тези цени, които ги спрятате навярно може да се направи FR контейнер до близко пристанище... Да, ще има укрепване, товарене/разтоварване, ама то без пари не става....
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #21
              От: Начин на докарване на лодка от Англия

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Е кажи повече де - колко беше високо коритото и какви мотори на колко коня и колко водолиния?

              ..... ..... .
              Baglietto около 18 метра, газене 1,5 до 1,7 метра .. зависи колко са пълни танковете.

              Те го:







              Вижда се горе ... че е равно ...

              Мотори два по 180 к.с.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #22
                От: Начин на докарване на лодка от Англия

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                За тези цени, които ги спрятате навярно може да се направи FR контейнер до близко пристанище... Да, ще има укрепване, товарене/разтоварване, ама то без пари не става....
                Май това е истината, някоя по-конкретна фирма да го свърши ?

                Коментар


                • #23
                  От: Начин на докарване на лодка от Англия

                  Дай точен адрес и ще ти дам цена за флатрак...Варна или Бургас искаш?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X