Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С лодка в Гърция, но каква ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С лодка в Гърция, но каква ?

    Аз като пия 3 рИкии знаеш ли какво правя с колелото на сина като му сваля помощните......мани ти,не се занимавай,един път се мре - дави се с лодка която е лодка и го подмини това.

    Карали сме,работили сме за дильра и сме ремонтирали такова.

    Ако е много мерака,малко парите и в езерце ммммммм бе гледай да не те види някой познат и да не издаваш семейството
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: С лодка в Гърция, но каква ?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Аз като пия 3 рИкии знаеш ли какво правя с колелото на сина като му сваля помощните......мани ти,не се занимавай,един път се мре - дави се с лодка която е лодка и го подмини това.

      Карали сме,работили сме за дильра и сме ремонтирали такова.

      Ако е много мерака,малко парите и в езерце ммммммм бе гледай да не те види някой познат и да не издаваш семейството
      Няма повече да идвам да си играя с тебе.
      GPS системи https://www.easytracking.bg/
      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

      Коментар


      • От: С лодка в Гърция, но каква ?

        Нито риба нито рак - за Флорида, заливите и интеркостал може и да става....
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • От: С лодка в Гърция, но каква ?

          Интеркостал и то без да броим половината входове поне,че едно течение и тоя чехъл и има да го търсят около Бермуда.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: С лодка в Гърция, но каква ?

            Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
            Ама глей тия кво правят с тва коритце:

            Да се самоцитирам ли или само да напиша "със семейството и без много опит..."?

            Аз знам какво правят, не ми е проблем да закарам такова корито и до Хавай, ако не се разкове, ще е купон. Това обаче не го
            прави лодка. И ни семейството ми ще е а борда, ни се квалифицирам и в другата графа...

            Аз пак казвам, Макгрегър 26 не става.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: С лодка в Гърция, но каква ?

              До Хавай и само ще стигне ако го напълня с празни бутилки от Кола Кола,върни го от Хавай до къде искаш ма да е цяло и те тогава шапка ти свалям.

              помниш ли като се чудехме за какво да му закрепим батерията и напече слънце през пластмасата..........или като му изпържихме 50 коня и само дето мачтата не му падна в залива?

              Става за сафрид ма то и с водно колело става.Помниш ли с водното на Аладжа Банка как вързахме хавлиите за платна?



              Ш кажа да знайш.........да ти се смеят.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                До Хавай и само ще стигне ако го напълня с празни бутилки от Кола Кола,върни го от Хавай до къде искаш ма да е цяло и те тогава шапка ти свалям.

                помниш ли като се чудехме за какво да му закрепим батерията и напече слънце през пластмасата..........или като му изпържихме 50 коня и само дето мачтата не му падна в залива?

                Става за сафрид ма то и с водно колело става.Помниш ли с водното на Аладжа Банка как вързахме хавлиите за платна?



                Ш кажа да знайш.........да ти се смеят.

                Чакай малко сега, тия на клипа да не би да я напъват по баира? Да си я връща който иска, аз съм ДО Хавай, а не ОТ Хавай! Сложили всички рифове, напълнили баластния танк с вода и се возят на багщаг. Интересното е, като моторясваш с празен баластен танк /щото с пълен ще си издъни транеца или ще се разкове, ако се престараеш с ръчката/, раздуха, и ти умре моторетката. Искам да го видя кой ще е тоя виртуоз да я измъкне от подветрени каманаци в шквал и с празен баласт. И си я представям картинката, деца реват, жена крещи, а ти се чудиш що върви на страни вместо напред.

                За водното колело с хавлиите за платна не казвай на никой! /още ме е яд за ония 7 лева дето ни ги взе гларуса на плажа, егати водното, колко толкова сме закъснели, хавлиите работеха- 30 години и още не мога да ги прежаля тия 7 лева! Кофтите случки се помнят много, най-кофтите ги помни друг.../
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                  Е как ще ти умре моторетката,това на мен не може да ми се случи



                  Хора не си играйте с тия корита или поне дайте жена ви да седне да и обясним какво я чака,по-евтино ще ви излезе ЗАКЛЕВАМ СЕ
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                    Съгласихте ме дума да няма , то и аз си имах подобни съмнения де.... Качих клипа 'щото сме се наежили нещо с един приятел да си купим лодка(ветроходна) за прекарване на дългите топли лета в средиземно море, та той онзи ден ми праща линка ентусиазиран и вика дай да вземем по една от тези супер са.Иначе критериите са ни 11-14 м. 3 кабини, газене до към 2та м.....дайте акъл, ако е безплатен

                    Коментар


                    • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                      Почни с парите като бъди готов да ги умножиш по 2 та да излезе сметката.

                      Ако искаш се придържай към правилото - лети ли,ебе ли се,плава ли.......наеми си го поне до момента в който усетиш какво искаш.

                      14 метра с 3 кабини и 2 метра драфт са едно Ферари пари ако говорим за добра лодка,плащането на Картер 30 та да го ползваш десетина дни не си заслужава.Наеми си една за 5 дни,ошлайфай се,наеми си по-голяма,строши нещо,наеми си трета на по-добро място за по-дълго време........и ела да ти кажа после как да на чешеш мерака.

                      За мен под Картер 30 не е лодка ако съм с жената / няма значение колко ти е готина жената,искат си тяхното /та вземи твоя човек,пийте по една ракия пред компа и вижте кое за колко къде се наема за начало поне.



                      За идея кой ти пише - сборно мен и брата въртим по обиколка и половина на змното кълбо на година.Кой иска да спори с нас нека си умножи плаваните мили по 5 и да сяда да поспорим.Илимзвьнни на брокер на лодки на западния бряг на Щатите и питай кой им кара ветроходните,най-много да ти дадат нашите телефони за идеи.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                        Чакай сега, и жената ли ще плава. Ако да, започни с това какво иска жената. И преди да си я попитал- голям и удобен истински кенеф и палуба на която да се припича.
                        Стоиш далече от всичко спортно, и помни, че няма евтин ремонт /мисли като за Ферари/.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Почни с парите като бъди готов да ги умножиш по 2 та да излезе сметката.

                          Ако искаш се придържай към правилото - лети ли,ебе ли се,плава ли.......наеми си го поне до момента в който усетиш какво искаш.

                          14 метра с 3 кабини и 2 метра драфт са едно Ферари пари ако говорим за добра лодка,плащането на Картер 30 та да го ползваш десетина дни не си заслужава.Наеми си една за 5 дни,ошлайфай се,наеми си по-голяма,строши нещо,наеми си трета на по-добро място за по-дълго време........и ела да ти кажа после как да на чешеш мерака.

                          За мен под Картер 30 не е лодка ако съм с жената / няма значение колко ти е готина жената,искат си тяхното /та вземи твоя човек,пийте по една ракия пред компа и вижте кое за колко къде се наема за начало

                          За идея кой ти пише - сборно мен и брата въртим по обиколка и половина на змното кълбо на година.Кой иска да спори с нас нека си умножи плаваните мили по 5 и да сяда да поспорим.Илимзвьнни на брокер на лодки на западния бряг на Щатите и питай кой им кара ветроходните,най-много да ти дадат нашите телефони за идеи.
                          Така де не съм хукнал , 'ма па и часовника цъка времето не е от стоката дето се продава. Не е като да не съм се качвал въобще на лодка . Жената и детето и те нямат никакви обструкции (едноседмични плавания) даже за мое учудване им харесва и то много. За това и съм се насочил към този размер. Аресвам тея с по двата геврека по широчки са.Е туй примерно ко ши му е http://www.eyb-boats.com/sailing-yac...40/639016.html

                          ПП Тоя Картър мноо постна манджа ми се вижда
                          Последно редактирано от karlito; 30-12-16, 18:34.

                          Коментар


                          • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Чакай сега, и жената ли ще плава. Ако да, започни с това какво иска жената. И преди да си я попитал- голям и удобен истински кенеф и палуба на която да се припича.
                            Стоиш далече от всичко спортно, и помни, че няма евтин ремонт /мисли като за Ферари/.
                            Е ся пък и ти ....иска катамаран мин. 50ца

                            Коментар


                            • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                              40 е малко скопено,търси от старичките 411 или 393
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                                Първоначално публикуван от karlito Преглед на мнение
                                Е ся пък и ти ....иска катамаран мин. 50ца

                                Идеално

                                милион и половина и те уреждаме ВЕДНАГА
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X