Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С лодка в Гърция, но каква ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: С лодка в Гърция, но каква ?

    И да си свиркате,една свирка Завивам на дясно.......после като му се обадиш по радиото трябва да вписваш и в корабния дневник............ГАЛФОНИ абсолютни.

    Ризи,фенер и си ти,вече по желания и ако имаш акьл са всички други неща.

    Кораб.......това ако е кораб аз сьм трамвай.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #77
      От: С лодка в Гърция, но каква ?

      За Гърция-Всичко над 2м се регистрира задължително!!!Има си закони за Гърция и който иска ги спазва ,ако не -има си глоби!
      Grand Vitra ddis 2008
      SEAT Althea XL tsi 2010
      Mitsubishi Canter

      Коментар


      • #78
        От: С лодка в Гърция, но каква ?

        Здравейте. Искам да попитам дали за Гърция се изисква капитанско за лодка RIB 4,20 с мотор 30к .

        Коментар


        • #79
          От: С лодка в Гърция, но каква ?

          Първоначално публикуван от naskogolf Преглед на мнение
          Здравейте. Искам да попитам дали за Гърция се изисква капитанско за лодка RIB 4,20 с мотор 30к .
          Да.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #80
            От: С лодка в Гърция, но каква ?

            Здравейте, преди месец и аз изкарах курс за капитанско право до 40 брт.
            Документа е вече в джоба ми...

            Та на въпросът - Къде в северна Гърция може да се наемат различни лодки?
            Само да уточня, никога не съм се качвал и това лято искам да излизам с някой гръцки капитан.
            Така, хем ще разбера дали ми харесва, хем ще видя и към каква лодка да се насоча...

            До момента всичко което знам е на теория и от телевизията....

            Весели празници...

            Коментар


            • #81
              От: С лодка в Гърция, но каква ?

              Честито Иване!
              Трябва да почерпиш
              Мога да те поканя на нашата лодка през лятото, поне да видиш кое как става. За малки разстояния около Ситония, и всички кръчми с хубави келнерки в района!
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #82
                От: С лодка в Гърция, но каква ?

                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                Честито Иване!
                Трябва да почерпиш
                Мога да те поканя на нашата лодка през лятото, поне да видиш кое как става. За малки разстояния около Ситония, и всички кръчми с хубави келнерки в района!
                Благодаря Веско!
                То честно казано, аз за друго и не се боря.
                Нито съм рибар, нито имам желания да ставам такъв.
                Но да се возя/карам лодка ми е отколешна мечта...

                Наистина бих се възползвал от поканата, всичката течност ще е от мен....гориво, узо, минерална вода...пот...

                Коментар


                • #83
                  От: С лодка в Гърция, но каква ?

                  Още ли се дърпаш от платна и въжета ?

                  Коментар


                  • #84
                    От: С лодка в Гърция, но каква ?

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Здравейте, преди месец и аз изкарах курс за капитанско право до 40 брт.
                    Документа е вече в джоба ми...

                    Та на въпросът - Къде в северна Гърция може да се наемат различни лодки?
                    Само да уточня, никога не съм се качвал и това лято искам да излизам с някой гръцки капитан.
                    Така, хем ще разбера дали ми харесва, хем ще видя и към каква лодка да се насоча...

                    До момента всичко което знам е на теория и от телевизията....

                    Весели празници...
                    Честито Ванка!

                    Не знаех, че вече толкова си одъртял. Твоя ли беше тази обява, че заменяш Шерко 300 2т за комплект стикове за голф?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #85
                      От: С лодка в Гърция, но каква ?

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      ....... тази обява, че заменяш Шерко 300 2т за комплект стикове за голф?
                      Не са стикове за голф Генчев, а гребла, заменям мотора за чифт гребла, с поне 150 коня двигател...

                      Малкия, не си падам по нищо, на което не мога да давам ГАЗ на воля....

                      Коментар


                      • #86
                        От: С лодка в Гърция, но каква ?

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Здравейте, преди месец и аз изкарах курс за капитанско право до 40 брт.
                        Документа е вече в джоба ми...

                        Та на въпросът - Къде в северна Гърция може да се наемат различни лодки?
                        Само да уточня, никога не съм се качвал и това лято искам да излизам с някой гръцки капитан.
                        Така, хем ще разбера дали ми харесва, хем ще видя и към каква лодка да се насоча...

                        До момента всичко което знам е на теория и от телевизията....[emoji38][emoji38][emoji38]

                        Весели празници...
                        Няма ли да ти е по-лесно с български?

                        Изпратено от моят Moto G (4) с помощта на Tapatalk
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • #87
                          От: С лодка в Гърция, но каква ?

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Няма ли да ти е по-лесно с български?
                          Ами презумпцията ми е, че така, хем ще се понауча да карам, хем ще ми обясни за порядките и законите там.
                          Забравих да напиша, лодка ще карам, само и единствено в Гърция, при това само за кратки разходки по островите.

                          Коментар


                          • #88
                            От: С лодка в Гърция, но каква ?

                            Колко голяма искаш да е лодката?
                            До съседния плаж може да отидеш и с 3-метрова надуваема, но за пътуване между островите си трябва поне 6-метрова с втори двигател... Един познат продава такава - полу-RIB, с каюта и мотор 200кс /Ноnda/ + помощен /резервен/ 9.9кс... Регистрирана е в Гърция
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #89
                              От: С лодка в Гърция, но каква ?

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              Колко голяма искаш да е лодката?
                              До съседния плаж може да отидеш и с 3-метрова надуваема, но за пътуване между островите си трябва поне 6-метрова с втори двигател... Един познат продава такава - полу-RIB, с каюта и мотор 200кс /Ноnda/ + помощен /резервен/ 9.9кс... Регистрирана е в Гърция
                              Проблема е, че няма как да знам какво искам.
                              Толкова съм бос, че ви е бедна представата.
                              Нали затова се включих в тази тема....видях едни, че ядат кюфтета, и ми се прияде и на мен.

                              Както и да е, да линк или снимки на лодката.

                              Коментар


                              • #90
                                От: С лодка в Гърция, но каква ?

                                Ако я пробваш само виж дали малкия мотор на 90% газ не грее и като цяло как се дьржи на тоя режим.Иначе добра идея - кеф ти да я ползваш за база,кеф ти бьрзо,кеф ти дистанции да покриваш,кеф ти на колесаря и айде в Дубровник да речем..........Ако ти хареса колко е голяма тьрси един размер по-голяма,стори ли ти се малка за целта мммммм2 размера повече.

                                Като джипка долу горе - голям обем като е празна и като трьгнеш на някьде сьс семейството и се чудиш това защо не сьбира половината багаж.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X