Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодки разни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Лодки разни

    Брат аз Панама няма да я минавам,зора ми е Хатерас,че утре ще млати 90км/ч вятър та май ще посетим морския музей в Норфолк и ще почакам да падне до 50-60 и я мятам до Форт Лодърдейл,после се прибирам да мачкам малки електрички в Нюпорт с Прелюд.

    Поздрави там на кой се мисли за морски,пък на теб двойния празник няма да ти се размине,едно време на тоя ден ме разжалваха и го помня.
    Последно редактирано от BENZBOSS; 07-12-14, 21:47.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Лодки разни

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:5628078

      Я проба,червеничките са горе.И ако видите нещо свиркайте,че тъмница голяма.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: Лодки разни

        Така е екстра.

        ПС. Честито Ник

        Коментар


        • #49
          От: Лодки разни

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          ...И ако видите нещо свиркайте,че тъмница голяма.
          Радара при тази резолюция изглежда чист, а през прозореца не се вижда за опасни обекти
          Не заслепяват ли толкова екрани, или диминга им е достатъчен...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #50
            От: Лодки разни

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:185.6 КБ
ID:5628115

            На дълги карам аз,за 60 кинта от Амазон и свети на 200 метра,сваля гаргите с поглед.Имам си и Флир и АИС,а за екраните си прав ма за 10 бона телевизора толко дават.....мамка им
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Лодки разни

              Фолио за затъмняване на стъкла? Направо ще убиеш баровеца с правата лопата

              Коментар


              • #52
                От: Лодки разни

                Смей се ти ама и екрана на декодера за телевизията,че много ярък и не се спи на него го фолирах и съм супер доволен.Хем се вижда хем не ти свети в очите.
                Чиста ралта.А на морските и и именниците честито на патерица и спокойно плаване.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #53
                  От: Лодки разни

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]760580[/ATTACH]

                  На дълги карам аз,за 60 кинта от Амазон и свети на 200 метра,сваля гаргите с поглед.Имам си и Флир и АИС,а за екраните си прав ма за 10 бона телевизора толко дават.....мамка им
                  Абе сигурен съм, че сте взели мерки ама да не дава господ.....
                  И на най-добрите и на най-модерно оборудваните яхти може да се случи. Доказаха го тима на Вестас от Волво оушън расе преди два дни.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Лодки разни

                    О аз с подготвена лодка танкер в река странично съм удрял,250 метра и горница,Камогава,Японец .........ма като ми се откри.............Спях де,но ми се води.

                    Имам бас за 50 кинта с брокера и,че поне веднъж ще я фрасна в дъното до края на плаването.А да видим.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Лодки разни

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:boat.jpg
Прегледи:1
Размер:179.9 КБ
ID:5629677


                      91 Фута Найт/Карвьр в Нюпорт Калифорния,мачкам електрички на Парада на светлините.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 18-12-14, 18:53.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56
                        От: Лодки разни

                        Бая ламБи сте накичили Да не въртите манивелата после (или само на генератор ги включвате?)
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Лодки разни

                          Животното е с 2х40kw генератори. Махнали са му даже ремъците на алтернаторите, без работещ генератор не можеш да го изкарал от марината. Има за каквито си лампички поискаш.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #58
                            От: Лодки разни

                            А на тези по-големите 'параходи' има ли шафт-генератори?
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Лодки разни

                              Такова нямаме,моторите са само по 1100 коня / по спомени / и няма смисъл от такива,2 по 40 киловата са ни достатъчни.Единия покрива каквото си пожелая по тая лодка,ако трябва да въртя климатици,танковете за жива стръв,бойлери,4 фризера за риба и всичките яки лампи по лодката ще ми трябва май и втория генератор,че един едва ли ще устиска,но за сега тоя фифел на тая лодка не сме го правили и с един става.

                              Тия лампички не ги усещам,мога да си навъртя 2 километра от тия без да натоваря генератора пък и самата лодка е правена около него - от помпа за прехвърляне на гориво та до помпата за управление на лодката всичко е на 110 или 220 волта,а клекнат генераторите а си такова капаците.Имат само по 20 000 часа,това е лодката която има брояч на помпата за прехвърляне на гориво.До момента от страничните танкове към централните е прехвърлила 605 000 галона или поне само толкова пише на брояча,по тукашни цени.........5 милиона долара през ауспуха като не броим какво е цуцнала от главните танкове което е поне тройно.

                              Е толкова е ЯК и Катерпилар 3412,на зареждане качвам 3 цистерни гориво от нормалните,носим си 100 литра нафта само за смяна на филтрите,да си ги допълня един вид.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Лодки разни

                                Брат я снимай твойта,че аз не съм я виждал ма гледай да оплаква око в пезажа.И вземи си ела за малко
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X