Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодки разни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лодки разни

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Вънка вали сняг, прогнозата за другия уйкенд е 20 възела вятър при 6-9 градуса. А аз нямам търпение да отида да въртим тигели - Кавала - Тасос

    Работата почва да губи здравият разум
    Абе то и днес във Варна чакахме едни 25 възла , ама дойдоха само 5 , но затова пък с дъжд Дано имате късмет

    Коментар


    • От: Лодки разни

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:137.8 КБ
ID:5649332

      Sea Ray мммм 2-30 и нещо си,ситно.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от BENZBOSS; 20-03-15, 04:43.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Лодки разни

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:152.9 КБ
ID:5649425

        Jeanneau 509 на 6 часа,добра лодка ма и малки платната.
        Прикачени файлове
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Лодки разни

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Jeanneau 509 на 6 часа,добра лодка ма и малки платната.
          Че вий карате само на мАтор - за какво и са платна
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Лодки разни

            Краме на каквото има,като няма платна или вятър за тях и с мотора става,за тая бая вятър трябва за да и изгася мотора и ако ми я нагласят до Хаай.......едни хиляди горница еле ако идва с тия платьнца.

            Забрави романтиката,10 сутринта трябва да съм в ЛА,мотора е на 2500,8 възла скорост,за 12 часа съм готов,романтиката за тоя който е платил милиона,за мен дизела.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Лодки разни

              Когато си случи да си спиш вкъщи, палиш ли генератора да заспиш ?

              Коментар


              • От: Лодки разни

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                Когато си случи да си спиш вкъщи, палиш ли генератора да заспиш ?
                След толкова моткане по мокрото, кой ще го остави в къщи баш пък да спи?!?
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Лодки разни

                  Една дума - приспива ме........и газ с чека към банката


                  Брата си трае,не пуска снимка на старата бангия нещо ма има и време,поне седмица още.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Лодки разни

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:140.5 КБ
ID:5649607

                    Fairline 50,това май съм го пускал и преди
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Лодки разни

                      Тия с десният волан направо не ми е ясно как ги карате . От къде се разбира кога да смениш платната .. Ако ти влезе нЕкой английски лайнер в твойто платно ...
                      Инак, много ме кефи диско дизайна на тая последната снимка - квадратни ръбове дори на кожения диван. Яката работа! От коя година е лодката, знаеш ли?
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: Лодки разни

                        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                        ....От къде се разбира кога да смениш платната .. Ако ти влезе нЕкой английски лайнер в твойто платно .......
                        За кои платна говорим - за пътните платна или за 'чаршафите'
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Лодки разни

                          Това горе е 15тина метра моторна лодка на няколко месеца. И последното нещо, което искаш в морето е дизайнерски мебели с прави ъгли. Като разклати и влезеш с ребрата напред в масата, се сещаш за майката на дизайнера...
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Лодки разни

                            Като гледам тези красоти, юридически как доказвате, че наистина собственика ви е пратил да ги карате? Не ви ли създават проблеми - появява се някой, пали и заминава с яхта за доста пари...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Лодки разни

                              Юридически? Т'ва пък к'во е?
                              Ако не минаваме граница, юридически ми е през тутурутката за някакви си бумаги. Идват, качват се, давам им регистрацията /ако имам такава/ и толкоз. Ако нямам нищо, много често се случва, проверяват по радиото да не е крадена, показвам си капитанското, за да ме видят, че съм ОК /понеже караме лодки в близост до ядрени самолетоносачи и подводници, имаме едни бумажки издадени в Арлингтън, Вирджиния/, и айде, кой от къде е. Имало някаква глоба, ако не си носиш нищо, ама за 100 спирания, никой не се е запъвал да ми дава глоба.

                              Ако нямаме необходимите бумаги и лодката е в Мексико, обаждаме се на агента, $$$, той какви ги върши ми е все тая. От тая страна на границата ми теглят едно конско, аз се правя на неразбрал, и пак наново. Е, понякога и жената ми е разписвала пълномощно, ама това не сте го чули от мене.

                              Америка, страната на неограничените ... Ъхъъъъм...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Лодки разни

                                Това имах предвид - контрола на крадени яхти...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X