Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"19 Дни на мокро"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "19 Дни на мокро"

    Първо ми се струва, че има нужда от кратък речник към този разказ.

    Какво е "проволка"?

    Тази част с повредения хидравличен цилиндър на задната проволка (това, както и да го гледам, трябва да е ахтерщаг?) ми беше много интересна. Вие, доколкото разбрах, го заменихте тоя цилиндър със система от блокове. Можехте ли в крайна сметка да регулирате опъна на ахтерщага в движение? Явно добре сте го направили, след като не се споменава повече в разказа.

    Това нормално ли е да са с хидравлика тия щагове?
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #47
      От: "19 Дни на мокро"

      Нормално е,на големите лодки е така.В началото бяха блокове,после тауреп и заспа.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: "19 Дни на мокро"

        Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
        Момчета, да знаете че абсолютно необходимо да имате за ушите поне 2 лекарства в морето:

        1. капки за уши против гъбички.Не знам точно как се появяват там и винаги съм си мислел, че гъбички растат само в ушите на мизерниците, но аз не съм такъв и на мен също ми се случи през 2008 година.В морето трудно ще те хванат гъбички, но едно малко шишенце с капкомер няма да натежи.

        2. другото е антибиотик на капки за ушите и е точно за такива възплания.В България се нарича Otipax, в САЩ не знам какво му е търговското наименование, но със сигурност го има по аптеките.Също е малко шишенце с капкомер -дозатор.Не се пие, капе се в ушите
        Кофтито е че в САЩ без посещение при лекаря и без рецепта от него/нея такива неща не могат да се купят в аптеката.

        Коментар


        • #49
          От: "19 Дни на мокро"

          Вярно е,НО те на мен ше ми кажат........

          Порьчва се през интернет и идва от Фиджи през Канада или си го скубем у Мексико,там Комунисти няма.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X