Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хърватско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хърватско приключение

    До хотел Four points by Sheraton има добър автомонтьор и работи почти без пари!

    Коментар


    • #17
      От: Хърватско приключение

      Тъпа ситуация. Дано ги настигнете някъде по трасето.

      Ако ти е скучно в Загреб (Съмнявам се) наблизо е градчето Самобор, много е приятно

      Коментар


      • #18
        От: Хърватско приключение

        Срам, не срам - да се отчета. Решихме да се върнем, без да ходим на яхтата. Множественото число в предното изречение е за благозвучие.

        Взехме си колата от ремонт в понеделник в 12 без 20. Човека беше казал, че до 12 ще е готова.

        - Маслен радиатор 2-ра употреба - 150 евро
        - Труд - 100 евро (+25 евро, за да ни напише фактурка)
        - Пътна помощ - 70 евро (абе малко ни надписа километрите, ама карай...)

        Та това е, пътят на обратно беше супер ОК, видях само една кола с германци да се връща от Турция. По границите - почти никакво чакане. Чак не можех да повярвам каква лудница е било преди 2 дни. Не стана много морска темата Поне да кажа какво представляваше личната ми подготовка за яхтата, та да има нещо по темата. Не включвам общата организация, като наем на лодката, застраховки, манджи и т.н., въпреки, че и за това имам точни данни.

        - Бинокъл Pentax Marine 7x50 (малко над 550 лв.) - уникална придобивка за мене. За тая цена го препоръчвам за всяка мобилна употреба;
        - Рибарска въдица и макара - взех от баща ми, да не харча и за това. Нали и без това не съм никакъв рибар;
        - Въже ф5мм, 50 м. (25 лв.) - за тролене по метода, препоръчан от BENZBOSS или от NIKSD - не помня вече кой пръв даде тая идея;
        - Рибарски такъми (общо около 250 лв.) - от магазина на Стамболийски, дето CAESAR ми препоръча. Включват вирбели, tuna lure или нещо, дето прилича на снимките за tuna lure от интернет, чепарета, плетено влакно, едно друго, прозрачно влако, куки, тежести и т.н.;
        - Барбекю (30 лв. от Метро, имаше ги и в Практикер) + стойка за закрепване на релинга (за материалите по направата на стойката - около 20 лв. още);
        - Обувки за яхта -(20 лв. от един от моловете в София) - от тия, дето приличат на гуменки, само че издържат на мокрене.
        - Китайско ножче, сгъваемо, автоматично (9 лв.) - за риболовни нужди. Много остро, не знам колко време ще е остро, ама за 9 лв. не ми дреме много-много. Много е удобно за сега. Механизмите му още работят, въпреки че не обещават някаква дълговечност.
        - Един куфар с инструменти - основно за монтажа на барбекюто, въпреки че отвертка, клещи и ножовка щяха да стигнат. Тия не съм ги купувал, имам си ги.

        Извода от цялото фиаско - каже ли ви жената "Мило, иди сам." изобщо няма място за чудене. Никакво правене на мъж - багажа в колата и газ. Всички други варианти са в различна степен по-лоши.
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • #19
          От: Хърватско приключение

          Развоооооод
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Хърватско приключение

            Хахаха
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • #21
              От: Хърватско приключение

              За добро е, не се ядосвай !
              Да питам аз, дали не искаш да се отървеш барбекюто и стойката, която правихте? Купувам го веднага

              Коментар


              • #22
                От: Хърватско приключение

                С удоволствие - поне ще се използва. Само не съм сигурен колко време ще издържи на солена вода...
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #23
                  От: Хърватско приключение

                  Има си хубаво черно покритие и според чичо му, който разбира от метали и метални изделия няма да има проблеми, ама...
                  "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                  Gabriel Garcia Mаrquez

                  Коментар


                  • #24
                    От: Хърватско приключение

                    Благодаря , имаш лично.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X