Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наем на лодка по Българското Черноморие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Наем на лодка по Българското Черноморие

    Аз съм се ориентирал към нещо 26-30 фита, ама съм с ограничен бюджет, пък вие карате само гъзарски яхти. Сега ще пусна нова тема за доставка от чужбина, там да ги разништим тия работи да не разваляме темата на Андрей.

    Коментар


    • #17
      От: Наем на лодка по Българското Черноморие

      Ние цял сезон возихме разни ентусиасти, а същ имахме и доста курсисти, повечето се понаучиха доста, началото на другия сезон заповядай! А пък ако имашнужда от препоръчителната теория- обади се да се видим мога да те снабдя с литература или да ти препоръчам такава..
      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

      Коментар


      • #18
        От: Наем на лодка по Българското Черноморие

        Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
        Ние цял сезон возихме разни ентусиасти, а същ имахме и доста курсисти, повечето се понаучиха доста, началото на другия сезон заповядай! А пък ако имашнужда от препоръчителната теория- обади се да се видим мога да те снабдя с литература или да ти препоръчам такава..
        С удоволствие ще се обадя. Аз за сега се самоподготвям по курсовете на RYA, но всеки допълнителен съвет от хора с опит е добре дошъл.
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • #19
          От: Наем на лодка по Българското Черноморие

          Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
          С удоволствие ще се обадя. Аз за сега се самоподготвям по курсовете на RYA, но всеки допълнителен съвет от хора с опит е добре дошъл.
          Те ти съвет- палиш хвърчилката и идваш към 18 другия месец. Качваме се на една 12 метрова и я караме до Хавай. После с хвърчилката обратно.

          Екипаж имам, вече екипажния списък е даден на застрахователите. 2ма Българи и 2ма Американци. Искаха лицензи та за това не съм писал тук за "доброволци". Ти ще си "куфар", не вярвам да имат нещо против да дойдеш.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #20
            От: Наем на лодка по Българското Черноморие

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Те ти съвет- палиш хвърчилката и идваш към 18 другия месец. Качваме се на една 12 метрова и я караме до Хавай. После с хвърчилката обратно.
            Много мислих, но няма да мога. Много изкушаващо предложение, мерси ти!
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • #21
              От: Наем на лодка по Българското Черноморие

              Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
              Много мислих, но няма да мога. Много изкушаващо предложение, мерси ти!
              Нищо, следващия път. Те такива излизат от време на време та не е като да си изпуснал кой знае колко. Пък и като гониш самолети около коледа, цените са...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Наем на лодка по Българското Черноморие

                Здравейте!
                Лятото почти дойде, а мераклиите за малко практически уроци по ветроходсвто са +1 (моя милост)! Откъм теория съм долу горе добре, така че няма нужда много да ми обясняват. Мисля, че за около седмица ще почна да вдявам пинизите с въженцата Така че, ако има мераклии инструктори със собствена лодка или познавате такива добри люде, които са способни да издържат пишман новобранци естествено срещу заплащане бих бил благодарен да споделите! Искам да благодаря и на тези момчета тук, близнаците, които така успешно подхранват вируса "ветроходство", така че човек да не може да се излекува! Поздрави.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X