Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТ БЪЛГАРИЯ ДО СИЦИЛИЯ И САРДИНИЯ С КОЛА И ПАЛАТКИ ЗА 2 СЕДМИЦИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Благодаря за споделянето!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Благодаря !!!
      От кога го чакам това Ауди на път
      И аз чакам по цяла година да дойде време за следващото скитане
      И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

      Коментар


      • Skorpion_BG
        Skorpion_BG коментира
        Редактиране на коментар
        Да, определено Таормина си заслужава, едно от най-хубавите места в Сицилия за мен.

    • #18
      Първоначално публикуван от Dilyan Zagorchev Преглед на мнение
      Благодаря, много интересно. Пропуснали сте Таормина в Сицилия, а ви е било по път. Доста пътувания имам до Сицилия, но малко съм разглеждал, част от Палермо като минах и по взривената магистрала(има и паметна плоча на Фалконе) и малка част от Катания, плюс 1-2 селца. Общо взето много красив остров и много богат(плодороден), но в лоши ръце.
      Така е, Таормина трябваше да бъде последната ни спирка, но времето напредна и трябваше да я пропуснем. Наистина хубав остров. Очаквах по-малко, а ми хареса повече.
      И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

      Коментар


      • #19
        Чудесно наистина. Правиш ли някаква допълнителна застраховка на Аудито, имам в предвид в случай на повреда ,репатриране...нали се сещаш. Твърда връзка за дърпане имаш ли в багажа?

        Коментар


        • #20
          Първоначално публикуван от Asterix Преглед на мнение
          Много е хубаво усещането, когато пътуването започне. Загърбваш сивотата на града, пред теб е само пътя и предстоящите емоции, нови места, срещи с хора и положителни впечатления, които неминуемо те обогатяват и оставят усещане за пълноценно изкарано време.
          Много добре казано и наистина,това са първоначалните емоции и при нас,когато започне дълго жадувано пътешествие.

          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • #21
            Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
            Чудесно наистина. Правиш ли някаква допълнителна застраховка на Аудито, имам в предвид в случай на повреда ,репатриране...нали се сещаш. Твърда връзка за дърпане имаш ли в багажа?
            Не правя застраховка. Не знам и някоя компания дали би направила такава застраховка на над 20 г автомобил.
            И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

            Коментар


            • #22
              Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение

              Много добре казано и наистина,това са първоначалните емоции и при нас,когато започне дълго жадувано пътешествие.
              Така си е. Хубаво би било по-често да се отваря възможност за такива емоции!
              И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

              Коментар


              • #23
                Браво, бате Любо. Най-накрая намерих време да ти прочета творението. Хубава разходка сте си направили, макар че действително жалко, че така са ви се направили в Тунис. Ама по тия места е така...премине ли се Средиземно море правилата и регламентите стават доста пожелателни. Но сте се ориентирали доста добре за хубав алтернативен маршрут. И двата острова са интересни, но все пак сякаш Сардиния изглежда по-развита и уредена от Сицилия.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X