Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Канят ме на гости в Украйна!

    За влизане с кола в Украйна има полезен сайт с подробности и видови измами http://www.adybov.ru/forum/viewtopic.php?f=28&t=2732

    Коментар


    • #62
      От: Канят ме на гости в Украйна!

      -Еееххх, прословутата мъжка солидарност... Благодаря ви!! ХАхахаххх
      Радвам се, че въпреки моите скромни 10 коментара в този сайт... ме взехте под крилото си и по мъжки и по бащински, ме посъветвахте...

      Коментар


      • #63
        От: Канят ме на гости в Украйна!

        Първоначално публикуван от Sev Преглед на мнение
        За влизане с кола в Украйна има полезен сайт с подробности и видови измами http://www.adybov.ru/forum/viewtopic.php?f=28&t=2732
        Благодаря ти!!

        Коментар


        • #64
          От: Канят ме на гости в Украйна!

          Ей па много страшно го изкарахте.
          Най-големите врагове на украинките, са другите украинки.
          Ща земат да го изнасилят многократно, та ще му счупят ...ура.
          Вярно, с пари няма да се върне, ама па кви селфита ...
          Аз имам с 3 мегапикселовото ми SONY, по това време върха на сладоледа.
          Гледам си ги с кеф, от време на време.

          Колата, ако е готина, трябва да е с осигурен гараж. Освен това и бой, много лесно се яде от шофьорски свади.
          В дискотеките пък направо си е боен клуб.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #65
            От: Канят ме на гости в Украйна!

            Хубаво е регистрационните табели да се подсигурят от сваляне, крадат ги, и ги връщат срещу 100-200 Евро

            Коментар


            • #66
              От: Канят ме на гости в Украйна!

              Първоначално публикуван от Ton4o_84 Преглед на мнение
              Олееее, Вие вече ме потурчихте... Какво женене, какви свекърви....
              -По никакъв начин, няма да си заложа на карта личното имущество, което едно че е защитено от държавата, ами даже с лекота ще бъде разполовено... само и само да не се компрометира нашата държава с която и да е било...
              -А за капак на всичко да ѝ осигуря с лекота шенгенска виза, като гражданин на Златния милярд (ЕС).
              Съвсем ме изкарахте шаран... моля ви се
              Ааа, ние те изкарваме, ти сам скачаш в гьола !

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Пак ще говорим.
              ...
              Дано, ше е интересно, а и полезно за всички които прекаляват със стоенето пред компа.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #67
                От: Канят ме на гости в Украйна!

                Ей , много сте чешити бе , колеги!Още не е скочил у огино , а Вие и тъща му натресахте.Хм.
                Тончо , а как стои въпросът да станеш мобилен в района?Каза , че имаш възможност за продължителен престой с доходи.Ако нещо толкова се спече - неква кола зае..ваш , взимаш компа и на самолета.Ма тиа са големи черногледи колегите.Има "асо в ръкава" - е..ш тъщата и се окротва къщата!
                Приятно изкарване!
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #68
                  От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Ха ква интересна темичка се заформила.
                  След две години там имам какво да споделя. Само дето аз бях с дипломатически имунитет та с корупцията не съм брал ядове по същество.
                  Не прочетох до тук ... още със стъпването на Украинска земя си купуваш от първата бакалия сим карта за 65 гривни (под 5 лева). Най удачна е МТС. В пъти по добри са от нашите мобилни услуги.
                  Ядове с интернет не съм имал.
                  От всякъде можеш да теглиш гривни с българска карта. Но си носи резервни пластики. Случвало се е да ги глътне АТМа. Много от онлайн магазините им не приемат карти издадени извън Украйна.
                  Аз си носех кисело мляко за закваска че ... ама то си е мой кусур. Обичам го а няма там.
                  Безвизовия престой за нас е около 90 дни ако не ме лъже паметта.
                  С колата - представяш си, че всички наоколо са потенциални гепаджии и действаш съобразно това правило. Има доста случаи на хора които са се прибрали с колата си от там - моя милост включително. Но никой никъде не застрахова кражба. Това означава нещо :-).
                  За Украинката - ами жена. Нито са по-лоши нито по-добри от всички други. Само дето този народ се е настрадал повече от всички наоколо и това се отразява на психиката неминуемо. А тази държава се крепи на жените ако питате мен. Корави са повечето. Въпроса е какво иска твоята??? Ама дълбоко в себе си.
                  Отплеснах се май?
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #69
                    От: Канят ме на гости в Украйна!

                    Първоначално публикуван от Ton4o_84 Преглед на мнение
                    -Еееххх, прословутата мъжка солидарност... Благодаря ви!! ХАхахаххх [emoji38]
                    Радвам се, че въпреки моите скромни 10 коментара в този сайт... ме взехте под крилото си и по мъжки и по бащински, ме посъветвахте...
                    Още нищо не си видял!
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Канят ме на гости в Украйна!

                      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                      Ха ква интересна темичка се заформила.
                      След две години там имам какво да споделя. Само дето аз бях с дипломатически имунитет та с корупцията не съм брал ядове по същество.
                      Не прочетох до тук ... още със стъпването на Украинска земя си купуваш от първата бакалия сим карта за 65 гривни (под 5 лева). Най удачна е МТС. В пъти по добри са от нашите мобилни услуги.
                      А тази държава се крепи на жените ако питате мен. Корави са повечето. Въпроса е какво иска твоята??? Ама дълбоко в себе си.
                      Отплеснах се май?
                      Благодаря ти за съветите!!! Но като ви слушам, не че съм се отказал, но доста се размислих да ходя ли Аз или да я оставя пак Тя да си дойде, както се е наканила, по-точно заканила да идва към Април, ако Аз не отида
                      -Какво цели една "нашенка" мога да разбера най-късно след месец... Но специално Тя, не мога да я разбера дори и след 2г, та в момента единственото което ме дърпа са моите политически и лични предубеждения - а сега и вашите съвети
                      Но да речем, че е само приятелство, защото веднъж имах приятелка от София и след 7мия месец, започна да ми втръсва разкатаването... а да не говорим за 1000км + няколкото граници, документация; а за капак и вашите съвети, които ценя, въпреки каламбурския си отенък

                      За пореден път се убеждавам, че това си е един Мъжки форум с което си запазвам и занапред да се допитвам за разни въпроси, които няма как да се разберат по административен или прочее, начин

                      Коментар


                      • #71
                        От: Канят ме на гости в Украйна!

                        Тончо, ако искаш, ако не вярваш по мъжки, мога да връча на жена ми клавиатурата, тя да ти напише нещо. Ама Ясен трябва да обещае да не ме банне за нарушаване на добрия тон.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #72
                          От: Канят ме на гости в Украйна!

                          Момче!!!!

                          Нито форума ще мачка дупето на украинката, нито форума ще оправя бакиите, които може да бъдат създадени, или няма да бъдат създадени.
                          Нито форума ще ти кумува на сватбата, нито форума ще ти носи всички тегоби, ако има негативно развитие.

                          Това е просто един форум, дето всеки си упражнява чувството за хумор, и правоговора.

                          Действай независимо от всички съвети, дадени по-горе, действай, мислейки, действай, като мислиш с главата.
                          С коя от двете - избора е твой, последиците - тоже.

                          Не си малък - мисли!

                          Желая ти най-доброто развитие на нещата!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Канят ме на гости в Украйна!

                            Рускините са като бомба със закъснител, а украинките като мръсна бомба със закъснител...


                            И двата вида като "захапят" и не пускат, освен като питбула за да захапят още по-надълбоко...

                            Ама мъките не са за захапания, а за родата му и то най-вече като му помогне да си отиде от този свят -тогава започват дела по няколко петилетки за имоти и пари ...

                            ======================================


                            Успех при съчетаването на приятното с полезното...

                            И да знаеш, че едно си мислиш че ще стане, но съдбата си има други планове...и...някои работи стават "без да искаш" ...

                            Ако ходиш с кола си вземи някоя евтиния за там, та и да я откраднат да не е толкова яд.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Канят ме на гости в Украйна!

                              Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
                              Рускините са като бомба със закъснител, а украинките като мръсна бомба със закъснител...


                              И двата вида като "захапят" и не пускат, освен като питбула за да захапят още по-надълбоко...

                              Ама мъките не са за захапания, а за родата му и то най-вече като му помогне да си отиде от този свят -тогава започват дела по няколко петилетки за имоти и пари ...

                              ======================================


                              Успех при съчетаването на приятното с полезното...

                              И да знаеш, че едно си мислиш че ще стане, но съдбата си има други планове...и...някои работи стават "без да искаш" ...

                              Ако ходиш с кола си вземи някоя евтиния за там, та и да я откраднат да не е толкова яд.
                              Много е гот да слагаме милиони под един знаменател!
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Канят ме на гости в Украйна!

                                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                                ... тази държава се крепи на жените ако питате мен. Корави са повечето.
                                Тя, и нашата държава така. Или поне до преди 10г, сега е малко по-балансирано.

                                Първоначално публикуван от Ton4o_84 Преглед на мнение
                                Благодаря ти за съветите!!! Но като ви слушам, не че съм се отказал, но доста се размислих да ходя ли Аз или да я оставя пак Тя да си дойде, както се е наканила, по-точно заканила да идва към Април, ако Аз не отида
                                -Какво цели една "нашенка" мога да разбера най-късно след месец... Но специално Тя, не мога да я разбера дори и след 2г, та в момента единственото което ме дърпа са моите политически и лични предубеждения - а сега и вашите съвети
                                Гледай сега. Тук е пълно с хора чието чувство за хумор е много по-силно от любовта към ближния или мъжката солидарност. Толкова за качеството на съветите.

                                Жена всеки си търси както умее и дали ще случи слабо зависи от произхода на жената. Жена която е политико-икономически мигрант може да го изтърпи малко повече от някоя местна ама ако нещата отиват наникъде те винаги отиват накъдето са тръгнали.

                                И да - ако ще се занимаваш с тази жена, внимателно огледай потенциалната тъща. Това те чака - с максимум 10% грешка.

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Тончо, ако искаш, ако не вярваш по мъжки, мога да връча на жена ми клавиатурата, тя да ти напише нещо. Ама Ясен трябва да обещае да не ме банне за нарушаване на добрия тон.
                                Жена ти да се регистрира отделно, обещавам да не я банна веднага.

                                Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
                                ...
                                Ама мъките не са за захапания, а за родата му и то най-вече като му помогне да си отиде от този свят -тогава започват дела по няколко петилетки за имоти и пари ...
                                Чак пък.

                                Познавам няколко съветски зетьове и преждевременно споминали се не се наблюдават. Ежбите за имоти и пари не са изобщо нещо непознато между чистите българи.

                                А на който не си е уредил нещата с роднините приживе, не му е виновна рускинята.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X