Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Канят ме на гости в Украйна!

    Айде стига глупости. Спасение търсят и българки от провинцията. Има жени и жени. Независимо от това рускини, българки, англичанки и така нататък.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Канят ме на гости в Украйна!

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Айде стига глупости. Спасение търсят и българки от провинцията. Има жени и жени. Независимо от това рускини, българки, англичанки и така нататък.
      Що па само от провинцията? Кайш София е център на просветата, културата и на света въобще?
      В Клета Майка сме в сходно положение. Наскоро покрай европредседателството доста сполучливо ни оприличиха на "една мини-Русия".
      А жените имат "женско шесто чувство" и се спасяват овреме.
      Нацията определено "помургавя", белите и руси жени забегнаха нейде, в по-голямата им част.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Канят ме на гости в Украйна!

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Що па само от провинцията? Кайш София е център на просветата, културата и на света въобще?
        В преносен смисъл. Селото от момичето, момичето от селото!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: Канят ме на гости в Украйна!

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          В преносен смисъл. Селото от момичето, момичето от селото!
          Не знам... мояТ идеЙ беше, че трябва да се внимава, но не е задължително натискащите се за "ЕС-съпруг" чужденки от извън същия съюз (имаше тема за филипинки) да са само с криминални намерения
          Но и никой не бива да си въобразява, че взимайки си такава жена, тя ще му бъде признателна до гроб секс-робиня, щото видиш ли, заради неговия паспорт се е измъкнала от калта (да не кажа друга дума).
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Канят ме на гости в Украйна!

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Но и никой не бива да си въобразява, че взимайки си такава жена, тя ще му бъде признателна до гроб секс-робиня, щото видиш ли, заради неговия паспорт се е измъкнала от калта (да не кажа друга дума).
            Съгласен! Ама мислиш ли, че някой наистина мисли така? Плюс това положението и в Русия и в Украйна не е толкова трагично колкото го описваш.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Канят ме на гости в Украйна!

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Съгласен! Ама мислиш ли, че някой наистина мисли така? Плюс това положението и в Русия и в Украйна не е толкова трагично колкото го описваш.
              Да, в сравнение с Бирма или Горна Волта.
              Да приемем, че вярна е легендата за това, че българите са най-потентните мъже както и че братушковци поради масов алкохолизъм не съумяват да задоволят женшчините там, пък и заради перманентните войни мъжете в Матушка са по-малко от жените, но-о-о-о-о ти даваш ли си реална сметка за ВСИЧКИ мотиви на твоята съпруга да напусне рОдината си и да дойде да живее с теб тук?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Канят ме на гости в Украйна!

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Да, в сравнение с Бирма или Горна Волта.
                Да приемем, че вярна е легендата за това, че българите са най-потентните мъже както и че братушковци поради масов алкохолизъм не съумяват да задоволят женшчините там, пък и заради перманентните войни мъжете в Матушка са по-малко от жените, но-о-о-о-о ти даваш ли си реална сметка за ВСИЧКИ мотиви на твоята съпруга да напусне рОдината си и да дойде да живее с теб тук?
                Давам си абсолютна сметка и за моята съпруга и за мотивите и. За ВСИЧКИТЕ и мотиви. А по повод Бирма и Горна Волта си много далеч от истината, ама много. Но да се състезавам с теб в тролинг не съм способен. Нямам тоя талант.
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                  Давам си абсолютна сметка и за моята съпруга и за мотивите и. За ВСИЧКИТЕ и мотиви. А по повод Бирма и Горна Волта си много далеч от истината, ама много. Но да се състезавам с теб в тролинг не съм способен. Нямам тоя талант.
                  Добре, де - в сравнение с България. Така става, нали?
                  Иначе в сравнение със "Запада" или ФАЩ - ходил си, знаеш. Светлинни години.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Канят ме на гости в Украйна!

                    е де.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X