Обява

Свий
Няма добавени обяви.

rent a car от Тревизо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: rent a car от Тревизо

    Две седмици карах нает форд фокус от Europcar. Колата беше почти нова, на 44000 км. Най-дребни забележки си бяха описани - никакви проблеми при връщането.
    Интересно беше, че цената за две седмици е същата като за една. Удължихме срока без да ни вземат още пари.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #17
      От: rent a car от Тревизо

      Аз в Италия не бих ползвал автомобил. Наема на скутери и мотори е много по-нисък, достъпа не е ограничен, като за автомобили и паркирането е много по-лесно.

      Коментар


      • #18
        От: rent a car от Тревизо

        Така е. А жената с децата и 2та куфара ще дойде с влака

        Коментар


        • #19
          От: rent a car от Тревизо

          И аз да се включа в рекламата на Europcar(само тях съм ползвал и нямам база за сравнение). Три пъти съм наемал кола и трите пъти беше чисто нова, дори в два от случаите колите имаха навигации, без да съм отбелязвал тази опция при резервацията.

          Коментар


          • #20
            От: rent a car от Тревизо

            ........................допълнителна застраховка за избягвне на excese за скромните 180Е.Аз разбира се отказах защото предварително си бях направил такава застаховка в английска компания за 14 паунда......................
            Не знаех ,че има такава опция да се направи застраховка за рента кар от произволна компания.Бихте ли споделили подробности.Наемах в началото на месеца кола в испания и тази застраховка ми излезе около 60 евро за 7 дни.
            Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
            GSM +359 895 236 182

            А Rhf +

            Коментар


            • #21
              От: rent a car от Тревизо

              Ами като напишеш Car Hire Excess Insurance на гоглето и ти излизат различни английски основно компании, които предлагат застрховки на база датите на наемане на колата без оглед на модел,компания и т.н.Някъде из форумите на трип адвайзор четох мнения за различни компании.Идеята е следната- наемаш колата без да сключваш скъпата застраховка която ти предлагат от там и в общия случай не покрива всичко-я гуми я стъкла.Сключваш си застрховка в английската компания и ако случайно одереш колата и от рента кара те нашият с няколкостотин евро за щетата пращаш всички документи на адрес посочен от компанията и тя ти възстановява разходите.От форумите твърдят, че ставало бързо-няколко дни.За мое щастие не се наложи да тествам процедурата ама ми остана задоволството да похарча 14 паунда вместо 180Е.Ако искаш подробности коя компания съм ползвал може на лични та да не се счита за реклама.
              Николай Папазов

              Коментар


              • #22
                От: rent a car от Тревизо

                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                Ами като напишеш Car Hire Excess Insurance на гоглето и ти излизат различни английски основно компании, които предлагат застрховки на база датите на наемане на колата без оглед на модел,компания и т.н.Някъде из форумите на трип адвайзор четох мнения за различни компании.Идеята е следната- наемаш колата без да сключваш скъпата застраховка която ти предлагат от там и в общия случай не покрива всичко-я гуми я стъкла.Сключваш си застрховка в английската компания и ако случайно одереш колата и от рента кара те нашият с няколкостотин евро за щетата пращаш всички документи на адрес посочен от компанията и тя ти възстановява разходите.От форумите твърдят, че ставало бързо-няколко дни.За мое щастие не се наложи да тествам процедурата ама ми остана задоволството да похарча 14 паунда вместо 180Е.Ако искаш подробности коя компания съм ползвал може на лични та да не се счита за реклама.
                Благодаря , ще прегледам и проуча.Ако може изпратете ми на лични компанията.
                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                GSM +359 895 236 182

                А Rhf +

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X