Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из Европа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Из Европа

    Браво, градски, за чудесното представяне и хубавия разказ! Абе влече ги троянци Европата и това е....
    Hyundai Santa Fe, 2.0 CRDi, 4WD, 2005
    Toyota HJ 60, 4.0 Diesel, 1983
    0886500886
    LZ2TDK

    Коментар


    • #32
      От: Из Европа

      Първоначално публикуван от krasen_tr Преглед на мнение
      Браво, градски, за чудесното представяне и хубавия разказ! Абе влече ги троянци Европата и това е....
      Благодаря. Влече ни Европа, ама по-хубаво от нашето няма.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #33
        От: Из Европа

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Благодаря. Влече ни Европа, ама по-хубаво от нашето няма.
        Айде, звучиш като Шоп (от Витоша - по-високо нема; от Искъро - по-длибоко нема ). Поживей няколко години в друга страна, напр. по Западна Италия и тогава прецени .
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #34
          От: Из Европа

          Или Виена,колегата е бил зимата,и нещата изглеждат гадни,отиди лятото пък да видим
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #35
            От: Из Европа

            Не съм съгласен. Като изключим тази на Швейцария, никоя друга природа не можеше да се сравни с тази на България.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #36
              От: Из Европа

              Не знам дали тук е мястото, но искам да попитам нещо свързано за "Из Европа" Май месец мисля една разходка да си спретна и ме интересува дали мога само с лична карта да се придвижа през Сърбия, Черна гора и Хърватска ? Гледах в сайта на Министерство на външните работи и там за черна гора пише:
              ДОКУМЕНТИ ЗА ПЪТУВАНЕ
              Гражданите на ЕС, в това число и българските граждани, имат възможност да влизат и пребивават в Черна гора с валиден задграничен паспорт или лична карта, които трябва да бъдат валидни най-малко до 6 месеца от датата на влизане в страната.
              Така излзиа че имам право, но да ен стане на границата обратното
              LR Discovery 300Tdi 1996
              Subaru Outback 2.5 1998
              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

              Коментар


              • #37
                От: Из Европа

                Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                Не знам дали тук е мястото, но искам да попитам нещо свързано за "Из Европа" Май месец мисля една разходка да си спретна и ме интересува дали мога само с лична карта да се придвижа през Сърбия, Черна гора и Хърватска ? Гледах в сайта на Министерство на външните работи и там за черна гора пише:

                Така излзиа че имам право, но да ен стане на границата обратното
                Когато минаваш транзитно, мисля, че може. Ние минавахме само с лични карти.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #38
                  От: Из Европа

                  Принципно планувам 2 дни черна гора, 3 дни хърватска и обратно към БГ
                  LR Discovery 300Tdi 1996
                  Subaru Outback 2.5 1998
                  Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                  Коментар


                  • #39
                    От: Из Европа

                    Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                    Не знам дали тук е мястото, но искам да попитам нещо свързано за "Из Европа" Май месец мисля една разходка да си спретна и ме интересува дали мога само с лична карта да се придвижа през Сърбия, Черна гора и Хърватска ? Гледах в сайта на Министерство на външните работи и там за черна гора пише:

                    Така излзиа че имам право, но да ен стане на границата обратното
                    За Черна гора искат паспорт, проверено!
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #40
                      От: Из Европа

                      И за трите страни е необходима САМО л.к.Паспорт ти трябва само ако нямаш 18 г.(но тогава ще трябва и нотариално пълномощно ако не си с 2-мата родители).Дори и за Босна и Херцеговина НЕ трябва паспорт,както беше преди 2-3 г.Пиша от първо лице,а не защото познавам 1,който е гледал как се яде баница.Така че смело напред и приятна разходка.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X