Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из Европа с велосипед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Из Европа с велосипед

    Лично аз, спрямо французите винаги ще имам едно на ум!
    А може ли някой да каже поради каква причина Франция, държавата от която е тръгнала фармацията, е и държавата с най-болнав народ. Забелязах, че е съвсем нормално да тръгнеш на почивка с бронхопневмония и затруднено дишане. Толкова ли е ниска здравната им култура?

    Коментар


    • #32
      От: Из Европа с велосипед

      Вие сте железни хора. Браво !

      Коментар


      • #33
        От: Из Европа с велосипед

        Супер сте , браво ! Имах един колега куриер в Лондон , аз бях куриер с мотор той с колело , лятото ходи с колелото до Франция в отпуската си , После замина за Индия с колелото , аз напуснах фирмата . Видях го след 2-3 години, ВИкам как беше , каза че било супер ,харесало му, пак искал да пътува .Нямахме време да говорим...От тогава не съм го виждал .Може да е някъде на път.
        Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

        Коментар


        • #34
          От: Из Европа с велосипед

          Много смело и интересно! Благодаря!
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • #35
            От: Из Европа с велосипед

            Много приятни и интересни ми бяха снимките и разказа!

            Коментар


            • #36
              От: Из Европа с велосипед

              Не знам как съм го пропуснал до сега. Едно голямо БРАВО за вас и мерси за споделянето.
              LZ1ZAH

              Коментар


              • #37
                От: Из Европа с велосипед

                БРАВО. Догодина пак.
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • #38
                  От: Из Европа с велосипед

                  Поздравления за куража! Беше много интерстно!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Из Европа с велосипед

                    извинявайте за глупавия въпрос, но ми се иска и аз да предприема такова пътуване и се чудя къде сте се къпали

                    Коментар


                    • #40
                      От: Из Европа с велосипед

                      С какво се прибрахте?
                      По-добре късно, отколкото по-късно.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Из Европа с велосипед

                        За къпането - това е проблем само първите 6-7 дни, след това от тебе излиза чиста вода и никаква миризма. На чешмите по пътя пълниш 4-5 шишета и си се обливаш постоянно , но няма да крия, че основната причина да сме оставали по къмпинги е именно къпането и това не е начинание за хора, които непременно държат да са чисти всяка вечер !

                        За прибирането - самолет, а колелата по познат с бус, но не е проблем да се качат и на самолета.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Из Европа с велосипед

                          Приятел, планирал съм дълго пътуване с колело, можеш ли да ми пишеш на еmail: psychosocial_@abv.bg, защото не ми е позволено да изпращам ЛС? Искам да ти задам някои въпроси, ако имаш желание . Благодаря

                          Коментар


                          • #43
                            От: Из Европа с велосипед

                            Страхотно много ми хареса пътеписа,а сигурно е страшно вълнуващо,да го изживееш всичко това.Браво на всички вас

                            Коментар


                            • #44
                              От: Из Европа с велосипед

                              Браво колега страхотно пътешествие сте направили ! Напълнил си очите и душата Сподели повече информация за гумите и представянето им , зареждането на ел. техниката и за питейната вода

                              Коментар


                              • #45
                                От: Из Европа с велосипед

                                За гумите - за сега имам добри впечатления само от швалбе и китайските cst, максимално леки, гладки и да държат на високо налягане.
                                Ел техниката се състоеше от няколко телефона, които се зареждаха или по къмпинзи или с една соларна зареждачка, но не се представи добре.
                                Вода - винаги се носят по 2-3 литра резерв на човек, а на по сухите места до 5-6 литра. Пили сме и от чешмичките по села и градове, купувахме си и от супермаркетите. С водата трябва да се внимава, оставането без вода в определени ситуации е опасно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X