Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кал и вода в Русенско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кал и вода в Русенско

    Първоначално публикуван от steed 5 Преглед на мнение
    И Силистренската група чака вече ЕДНА година този ден. (да кажа БЛАГОДАРЯ на чичо МИТКО)
    Ако обещаете, че няма да направите нито една простотия, ще дойда и аз. Повтарям- нито една!!!
    Георги Донев, 0889 437 687
    Nissan Patrol Y60

    Коментар


    • От: Кал и вода в Русенско

      Ти пък. Много искаш от тях.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: Кал и вода в Русенско

        Това все едно Ж.Дон.в, да обещае, че няма да вкуса алк...л, (или вода)

        Коментар


        • От: Кал и вода в Русенско

          Чичо Митко, сакън такваз идея да не ти минава през акъла. Мрънкащите да си носят храна, а доволните ще те наобиколим. Сигоренсъм, че дори някой ще се сети да ти помогне

          Коментар


          • От: Кал и вода в Русенско

            Аз на Оригинала съм му до задника, ако има нужда от помощ. Той разбира от това, доказал се е. Ще донеса и "матриал", ако успея. С условие го казвам, ако успея. Пържола от коч, на скара. Велико е!
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • От: Кал и вода в Русенско

              А от къде ще е пържолата, да не е от клатещите израстаци на коча

              Коментар


              • От: Кал и вода в Русенско

                Първоначално публикуван от steed 5 Преглед на мнение
                А от къде ще е пържолата, да не е от клатещите израстаци на коча
                Ти пък от къде знайш кое е уфсъ и кое коч.
                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                0896 846 246

                Коментар


                • От: Кал и вода в Русенско

                  И да си носите резачки, че на мойта и се изтриха зъбите и свърши горивото.
                  ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                  ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                  0896 846 246

                  Коментар


                  • От: Кал и вода в Русенско

                    За горивото не се притеснявам, Наско каза 8ч на ЛУКОЙЛ

                    Коментар


                    • От: Кал и вода в Русенско

                      Ей,никой не качи поне една снимка.Дори и само от барбекюто да беше.
                      Весели празници на всички!
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Кал и вода в Русенско

                        Понеже никой не ще да качи и една снимка, ще се наложи да повторим мероприятието. Днес се завъртя идеята да направим една разходка около Русе с преспиване/ и препиване естествено/ в събота, 20.01.20018 . Всичко още е в процес на избистряне, но първоначалната идея е тръгване около 09.00 часа като мястото не е уточнено още, а мястото на бивака да бъде вила "Слънчево" в Писанец, която разполага само с десет двойни стаи. За останалата част от маршрута очаквам Наско да напише нещо по темата по-късно вечерта. Лошото е, че ако искаме нещото да се случи, ще трябва бързо да се организираме. Ха наздраве сега, де!
                        Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                        0887 301 726

                        Коментар


                        • От: Кал и вода в Русенско

                          Вече е ясна визията за маршрута. Старта ще бъде от писта Средна кула и ще е около 90 км. Да можем да си покараме на воля цял ден. По трасето ще има заигравки за по палавите участници. Ако, искате мога да взема ленти и колчета и да си спретнем мини състезание свободен стил, тип селска кушия. Бай Матьо ще се погрижи за това. Барбекю по време на разходката няма да правим, за да има повече време за каране. Финишираме на вила Слънчево и всеки е свободен да почерпи както и каквото иска. Наема е 300 лв за вечер. Мисля че можем да си я позволим, независимо кой ще остане да нощува там. В зависимост от броя на участниците в разходката, ще се паднат между 5 и 15 лв на човек. Поне ще си направим купона там като се стъмни. Можем да напазаруваме общо или кой каквото си донесе и доведе. Срещата ще започне на ОМВ на изхода за Варна в 9ч. Пием по кафе и газ към мястото за старта. Старта ще бъде в 10 часа. Който закъснее направо на старта в Кулата. Поканени са всички от околията(демек Североизточна България), без значение от пол, раса и религия. Всъшност поканени са всички желаещи.. Понеже, няма много време до събота, трябва рязко и бързо да се организираме по всички възможни начини за комуникация. Нека който прочете тук да се обади на когото се сети, че е необходимо. От мен трасето, от вас купона.
                          Последно редактирано от atanas_93; 16-01-18, 23:31.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: Кал и вода в Русенско

                            Снимки от разходката от мен,а коментарите ще бъдат от Наско.Трябва да качи и видеото от гасенето на Тойотата на Бечо!:

                            https://www.facebook.com/etkaleto?hc...ig&pnref=story
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Кал и вода в Русенско

                              Пак никой не качва нито снимки,нито клипове
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Кал и вода в Русенско

                                Имам желанието да ви спретна една зимна разходка покрай Дунава на 17.02.2018.Осигурил съм спане в крайпътния хотел на ДЗС Нова Черна-15лв. на човек.
                                В зависимост от трасетата,може следобед да посетим и с.Бабово,където на този ден се провежда празника на зелевата чорба и ракията.?Но,ако зацапаме свещи там,как ще се приберем до хотела?
                                Телефона ми е в подписа и ако се съберат достатъчно желаещи,ще измисля трасе.Моля до края на седмицата,т.е. до петък 09,02,събота 10.02 желаещите да ми звъннат.
                                Ами очаквам позвъняванията ви!
                                Последно редактирано от чаро 4х4; 05-02-18, 18:16.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X