Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кал и вода в Русенско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кал и вода в Русенско

    Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
    Не е твърде мястото тук на това, което ще напиша, но не намерих друго подходящо. Искам да изкажа огромното си разочарование от офф-общността в Русе. Когато се организира състезание в Русе единици са тези, които идват да помогнат, те знаят кои са и сме им благодарили поименно и лично. За купона в Разград (закриването на траялния шампионат) тази събота и неделя се изсипаха 100 човека от Русе. Къде са тези хора, когато се прави трасе? Ето, Наско подготвя трофито в момента, един прояви ли желание да помогне? Не че някой е длъжен, не че имаме клуб, не че извън състезанията се събираме за нещо, но все пак... Всички завиждат, че сме най-многобройната група. Да, ама като трябва да се помага има всичко на всичко 4-5 човека.
    Бъркаш нещо с бройката понеже бяхме точно пет. Наско, Ники Големанов и чичо Митко като съдии а пък аз и Ицо Илиев като семкаджии разбиратели.
    Извинявай, забравих Матей но той беше състезател.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • От: Кал и вода в Русенско

      Ще направим среща на ОМВ в кв. Дружба в събота 17.10.15 от 19 часа. Така, че всеки който желае да помогне в дните на състезанието да заповяда. Ще трябват много хора. Понеже не всички четат тук, ако имате някого предвид, който също има желание да помогне, обадете му се, да заповяда и той на срещата.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: Кал и вода в Русенско

        Здравейте приятели на офф роуда.Имам удоволствието да ви поканя на коледно-новогодишно състезание около Русе.Целта на състезанието е изпращане на старата година подобаващо с джипки ,вино и мезета.Дата на провеждане,26/събота/ или 27/неделя/12.15г.Дайте предложения за коя от двете дати е по удачна.След състезанието ще има ,,нещо,, като банкет.Записването за участие да става тук в темата за да подготвим необходимия брой карти и да се ориентираме за броя места за резервация в кръчма .

        Коментар


        • От: Кал и вода в Русенско

          Що на кръчма, дай на теферич.
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • От: Кал и вода в Русенско

            С оглед вечерното напиване-по-добрия ден е събота, та да има време в неделя участниците да изтрезнеят.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Кал и вода в Русенско

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              С оглед вечерното напиване-по-добрия ден е събота, та да има време в неделя участниците да изтрезнеят.
              В Русе?Напиване?НИКОГА,тва са две несъвместими неща Коле.Това твойто си е чиста инсинуация
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

              Коментар


              • От: Кал и вода в Русенско

                Па знам ли, може и да съм се объркал нещо...
                Щото колкото пъти съм се завъртал около Русе-все пиянски спомени
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Кал и вода в Русенско

                  Ма все приятно хубави,
                  ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                  Г 230Е
                  Г 500 0887 390 703

                  Коментар


                  • От: Кал и вода в Русенско

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Па знам ли, може и да съм се объркал нещо...
                    Щото колкото пъти съм се завъртал около Русе-все пиянски спомени
                    Ай сега и пияници ни изкара
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Кал и вода в Русенско

                      Не вас бе, мен си...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Кал и вода в Русенско

                        Я,та темата живнала . Абе вие шъ участвате ли или само спомени от пиянски вечери. Хайде да видим първия записал се участник?

                        Коментар


                        • От: Кал и вода в Русенско

                          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                          Що на кръчма, дай на теферич.
                          Теферич ама днес времето убаво слънчево ветер нема,ама на 26 .12.15 г. знам ли кво ще е ,а?Ветер ,снег ,дъжд ,суграшица.Ако обещаеш ,че времето ще е убаво на теферич ще е.Обещаваш ли ? А.

                          Коментар


                          • От: Кал и вода в Русенско

                            Аааа той само Слави има телефона на Господ и може да се договаря с него. Нищо освен як купон не мога да обещая.
                            Преди две години на Изгубени в Лудогорието като валя суграшицата не бяхме ли на поляната, а на всичко отгоре един общ познат от Бяла Слатина се съблече по кубинки, боксерки и ушанка. Истинския офроЙдър времето не го плаши стига да има огън и добри приятели с които да сподели питието и мезето.
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • От: Кал и вода в Русенско

                              Хубаво сте го измислили ще стане хубав купон, само времето да е с нас.

                              Коментар


                              • От: Кал и вода в Русенско

                                Георги Георгиев/ Здравка Георгиева - Нисан Патрол А2, за кушията и купона. Ако вали нещо от небето е добре за състезателите, ако вали нищо, добре за купонджиите. Във всички случаи, ще има много емоции. Куверти, такси или нещо подобно, къде, кога и кой?
                                Последно редактирано от bat Goiko; 10-12-15, 22:07.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X