Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране и простотии около Велинград.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране и простотии около Велинград.

    Дай точна дата.Ще дойдем с моторите.
    sigpic

    Коментар


    • До: Каране и простотии около Велинград.

      Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
      Дай точна дата.Ще дойдем с моторите.
      Значи ще се проведе на 10-ти.04. стига времето да е хубаво, ако вали се отлага за следващата събота.
      Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

      Коментар


      • До: Каране и простотии около Велинград.

        Първоначално публикуван от Ali_007 Преглед на мнение
        Значи ще се проведе на 10-ти.04. стига времето да е хубаво, ако вали се отлага за следващата събота.
        Виж кво го дават.събота 10.04.2010
        03:00 часа5°C
        ЯсноУсеща се като: 5°CСила на вятъра: тих, 1.1 м/с
        Посока на вятъра: запад09:00 часа4°C
        СлънчевоУсеща се като: 4°CСила на вятъра: тих, 0.6 м/с
        Посока на вятъра: север15:00 часа10°C
        Променлива облачност с краткотрайни превалявания от дъждУсеща се като: 9°CСила на вятъра: лек бриз, 2.4 м/с
        Посока на вятъра: североизток21:00 часа7°C
        Променлива облачност с краткотрайни превалявания от дъждУсеща се като: 7°CСила на вятъра: тих, 0.9 м/с
        Посока на вятъра: североизток
        sigpic

        Коментар


        • До: Каране и простотии около Велинград.

          Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
          Здравейте и от мен,що се отнася за провалената разходка на Велинградската група мисля,че трябва да се сьберем и да се разберем,как ще я караме защото интригите няма да ни доведат до нищо хубаво.Сьжалявам,че отварям вьпроса тук но всички колеги четат .Мойто мнение е ,че не уважаваме труда на човека който се опитва да ни сьбере т.е. Евгени!
          Съгласен! В града и околностите - вече може и да сме много! Но за сериозна "организация" - каква дума само - сериозните хора са малко. Това и за мен се отнася, в самокритичен тон. Понякога е просто въпрос на навременно известяване, освен на гуми за кал. Бих подкрепил инициативи и с полезна и практична насоченост - освен само изкалването - поне докато си сложа гуми за кал и лебедка .

          Коментар


          • До: Каране и простотии около Велинград.

            Момчета вече vasisava -Савата ще тговаря за организирането на Джипките.Другите ще помагаме с каквото можем.На мен не ми остава време за Джипове и Мотори.Когато мога ще предложа някоя и друга щуротия.МОЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НЕ ПИШЕМ ТУК ЗА ТЕЗИ НЕЩА.Иаме си клуб където можем да дискутираме.Благодаря.http://forum.offroad-bulgaria.com/gr...7#gmessage2127
            sigpic

            Коментар


            • До: Каране и простотии около Велинград.

              всеки петък от 18:00-19:00 бар "Влади",всеки който има време и желание да заповяда ,там ще се срещаме и уговаряме за евентуални разходки през почивните дни.Колеги Моля нека бъдем по Активни ако искаме да възвърнем традицията.

              Коментар


              • До: Каране и простотии около Велинград.

                Днес спретнахме едно приятно каране с моторетките.Имаше и доста емоций.,снимковия матерял е по беден но пак е нещо.Не като при джипките,тук няма време за снимки.Камените зидове и дупки са от Крепоста Цепина.В тях са складирали вода и жито.
                Прикачени файлове
                sigpic

                Коментар


                • До: Каране и простотии около Велинград.

                  Хубава разходка сте си направили. Само мене ме е нямало
                  Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                  Коментар


                  • До: Каране и простотии около Велинград.

                    Здравейте колеги !Искам да попитам каде се намира местноста Селище около Велинград? Може и да е село !Ако дадете gps координати пак става !

                    Благодаря предварително !
                    Последно редактирано от karata_z; 19-04-10, 17:41.
                    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                    Коментар


                    • До: Каране и простотии около Велинград.

                      Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                      Здравейте колеги !Искам да попитам каде се намира местноста Селище около Велинград? Може и да е село !Ако дадете gps координати пак става !

                      Благодаря предварително !


                      Искам да благодаря на колегата vasisava ,който ми прати лично и ме упъти доста добре до желаното място !!!!
                      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                      Коментар


                      • До: Каране и простотии около Велинград.

                        Здравейте момчета,

                        Аз съм от Ракитово и през лятото ще се радвам да карам с Вас. В момента съм в една пловдивска група , тъй като уча в Пловдив и караме към Стара планина и подножието на Родопите / Перущица , Асеновград и др./. И лятото си качвам мотора в нашия край . Познавам много малко хора , които това им е "страстта" . И много ще се радвам да караме заедно .

                        Поздрави.
                        Красимир

                        Коментар


                        • До: Каране и простотии около Велинград.

                          Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                          Здравейте колеги !Искам да попитам каде се намира местноста Селище около Велинград? Може и да е село !Ако дадете gps координати пак става !

                          Благодаря предварително !
                          N41 48.943 E23 54.419 Успех!
                          LZ1AIV

                          Коментар


                          • До: Каране и простотии около Велинград.

                            Първоначално публикуван от peichinov Преглед на мнение
                            Здравейте момчета,

                            Аз съм от Ракитово и през лятото ще се радвам да карам с Вас. В момента съм в една пловдивска група , тъй като уча в Пловдив и караме към Стара планина и подножието на Родопите / Перущица , Асеновград и др./. И лятото си качвам мотора в нашия край . Познавам много малко хора , които това им е "страстта" . И много ще се радвам да караме заедно .

                            Поздрави.
                            Красимир
                            Винаги има място за нови откачалки сред нас.Само се обади като си качиш мотора и ще те включим.0887820628
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Каране и простотии около Велинград.

                              хахах добре някъде средата или края на юни . А на 9,10 и 11 юли сме на Блемекен и трябва да се организираме , ако може с моторите да се качим да гледаме WRC-то.

                              Коментар


                              • До: Каране и простотии около Велинград.

                                хахахах поразгледах малко снимки - вие си имате голям механик в групата - Бенджи , поне Фронтерата я зане много добре брат ми има фронтера и другата седмица съм в Костандово да я оправя прати му поздрави , ако го видиш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X