Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране и простотии около Велинград.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране и простотии около Велинград.

    Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
    Само да попитам някой компетентен,дали в тази тема може да качваме разходките с Мотори и АТВта.Нали пак ние ги караме?
    Евгени, темата си е ваша, пускайте каквото искате. Дали с мотори или с джипки, все са разходки, не виждам проблем
    LZ1PER

    Коментар


    • До: Каране и простотии около Велинград.

      Вчера 02.01. направихме първата разходчица за новата 2010г.Имаше доста емоций особено след моето завръщане в моторетките.За сега снимковия матерял е малко но за в бъдеще обещавам по шокиращи кадри.
      Прикачени файлове
      sigpic

      Коментар


      • До: Каране и простотии около Велинград.

        Здравей Евгени и ЧНГ на всички !
        Да не би случайно да сте минали през Ракитово ?
        Защото ми се струва че ви видях.
        Двамата с Теб имаме общ приятел в Костандово К Кавармов .
        Поздрави !
        По добре късно от колкото никога .
        Нула89781нула019

        Коментар


        • До: Каране и простотии около Велинград.

          Евгений честита нова придобивка. Със здраве да си караш новия мотор, няко пат трябва да покараме заедно И ИЕС най-после някой да пусне велинграчани с мотори в форума
          Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

          Коментар


          • До: Каране и простотии около Велинград.

            Идвал съм много пъти в Велинград и винаги съм се възхищавал на природата там

            Коментар


            • До: Каране и простотии около Велинград.

              Лека заигравка около Велинград и Ракитово

              [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

              Коментар


              • До: Каране и простотии около Велинград.

                браво колеги много добра разхотка

                Коментар


                • До: Каране и простотии около Велинград.

                  Първоначално публикуван от rusiq84 Преглед на мнение
                  браво колеги много добра разхотка
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • До: Каране и простотии около Велинград.

                    Колеги за тази неделя 28.03.10 мислим да покараме малко около яз Батак.Тръгване от центъра в 9.30-10.00макс.Ще покараме малко дерета "сухи" до към 14.00 и после да спретнем нещо скара.Ако на някой му се идва да сподели.Всички са добре дошли.Да не забравите нещото за скарата.От мен въжетата.Майтап бе.
                    Последно редактирано от Евгени turboto; 24-03-10, 20:46.
                    sigpic

                    Коментар


                    • До: Каране и простотии около Велинград.

                      Разгеле най-после се решихте, но за съжаление вече имаме резервация за Копривщица.Дай по празника да се организираме има доста почивни дни а и времето е хубаво.Миналата година по това време колегите ни завиждаха за сериозната организация и идваха да карат с нас те за това най-много ме е ЯД.

                      Коментар


                      • До: Каране и простотии около Велинград.

                        А кои сме

                        Коментар


                        • До: Каране и простотии около Велинград.

                          Бабина ви трънкина.
                          Ръгнете да карате точно като си разглобих каручката.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: Каране и простотии около Велинград.

                            Здравейте и от мен,що се отнася за провалената разходка на Велинградската група мисля,че трябва да се сьберем и да се разберем,как ще я караме защото интригите няма да ни доведат до нищо хубаво.Сьжалявам,че отварям вьпроса тук но всички колеги четат .Мойто мнение е ,че не уважаваме труда на човека който се опитва да ни сьбере т.е. Евгени!

                            Коментар


                            • До: Каране и простотии около Велинград.

                              Крайно време е да се съберем.Когато за първи път започнах да карам офроуд с Велинградската група бяхме пример за сплотеност и организация ,идваха колеги от цялата страна да карат с нас и всички бяха доволни.От няколко месеца обикалям из страната на збирки организирани от колеги и всички ме питат какво става,защо не карате.Мисля че към момента в града има много нови колеги с джипки желаещи да карат организирано нека се опитаме да привлечем и тях.

                              Коментар


                              • До: Каране и простотии около Велинград.

                                Здрати колеги. Е аз нямам джипка, но имам мотор Каня всички офф-роадери на субор в Драгиново в местноста Николви ниви (посока гара Долене) Ще се проведе или на 10-ти или на 3-ти 04. Ако някои проявява желание да звани 0879846484
                                Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X