Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделя, 04 февруари е след 2 дни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    За к'во ми е,бре???
    Е как за какво - за да дърпаме останалите, които не са могли да се качът
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #17
      Mi6o...

      Спасе, не смеете да мръднете от този Пирдоп!!! Искам да ми отговориш на един въпрос - Колко пъти дойдохте вие в София??? Това, че някои хора си организират разходките по телефона, няма никакво значение за нас!!! От другата седмица, аз ще организирам разходките, може би успоредно с някои други, и тогава ще стане весело!!!
      __________________ Мишо АЗ колко пъти те каних А ..?!?!?!?!?!?!?!? а ти ?!?!?!?! А ТИ МЕНЕ омразнами да тегла г-класи ха ха а вчера беше интересно за Г.то. имаше и Москви4 без бензин ....... нема да влизам по чукарите пално е с пънове-"Г-кл" за Пореден път се уверих че Г класата има и много минуси . ... Хубав Ден

      Коментар


      • #18
        То джип без минуси май няма! Отправям ти официална покана, на теб и Краси за тази неделя (11.02.2007г.) за разходка около София! Ще ви чакам!!! А относно тегленето на Г-та, лошо няма. Всеки се озовава понякога в такива положения!!! Има те сниман!!! Тази неделя с нас имаше една Г-класа 300 турбо дизел, 150к.с., и всички видяха за какво става дума и как се представяше този джип с ШОСЕЙНИ ГУМИ!!! Забелязваш минусите на Г-то, защото гледаш само наште таралясници, с тия умрели от глад мотори по 88 к.с., от които кой знае колко са по кланниците вече!!! След като вчера видях какво прави неподготвена Г-класа с 150 коня, дизелов мотор, за мен вече е ясно какво трябва да направя(променя) на мойта!!!

        Коментар


        • #19
          Една лястовичка пролет не прави", една пропусната неделя не е "затваряне на темата". На който му се разхожда може да сподели тук , не да чака някой друг да организира

          Прав си Алекс.
          Затова и никой не писа за неделя.Довечера ще кача малко снимки(сигурно)

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от MIKI 11 Преглед на мнение
            Дааа, явно темата "разходка събота/неделя " е вече затворена
            Това пък отде го измисли?!? Ако човек погледне темата, няма начин да не забележи, че тя е пусната на 2 февруари и си стоя 2 дни без никакви коментари в нея. Отведнъж се оказа, че било имало мераклии да се разхождат, ама се сетили да го споделят след полунощ в събота срещу неделя, че и след това ...

            Между другото, това се случва най-редовно - пуска се тема, прави се договорка, участие заявяват 5 души, а след това на сборния пункт идват 15.

            В най-честия случай в това няма нищо лошо, но за вчера бяхме решили да не е стандартна разходка, а офроуд барбекю. И в този случай предварителното изясняване на точната бройка си беше от много съществено значение. Едва ли щеше да е особено приятно да се купи, каквото трябва, за 10, а да дойдат 30 човека.

            Честно казано, изненадвам се от някои реакции. Като пише човек за разходките - лошо. Били за начинаещи, пък било имало претенции за оборудването, пък било не знам си какво. Като не се пише - излиза, че пак било лошо. НЕма угодия!!!

            Нямам спомен някой да е претендирал за ролята на щатен организатор на съботно-неделни разходки, нито пък да има задължението да го прави.

            Както вече е казал Алекс, който иска - намира начин. Дали ще пише тук или ще се разбере с колеги и приятели по друг начин е подробност.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              Аз бях в Стара Загора и си покараме добре. Имаше около 100км бързо трасе с весели изненади и аз се пуснах преди основната група и тествах колата (засега съм доволен).
              За другата седмица неделя съм зает ама не е добре тази практика да не се пише във форума къде и кога ще се кара, защото аз не съм от най-редовните и обикновенно до последно не знам дали ще може да дойда, но все пак.
              Миналата седмица видяхме, че дори и поготвените джипове могат да имат проблеми пак да не върви много карането.
              Затова пишете и ако трябва организатора ще проверява готовноста на всеки един.
              И пуснете снимки нищо, че не сте поканили други.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                ...
                И пуснете снимки нищо, че не сте поканили други.
                Вярно! Дайте снимки, аз как пиша и слагам снимки дори от пътувания на който съм бил сам?

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  Вярно! Дайте снимки, аз как пиша и слагам снимки дори от пътувания на който съм бил сам?
                  Имайте търпение бе, хора! Прибрахме се снощи след полунощ ...


                  Пък излетчето беше, общо взето, доста лекичко, като за начинаещи.
                  Нямаше никакъв екстремизъм. Ъъъъъ, почти де ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    Ето и нагледен материалец.

                    Денят започна с лек снеговалеж в по-високите части.




                    Още в началото Маркан реши да почерпи за ...



                    Той ще си каже за какво. Като му дойде времето ...

                    След кратък преход през снежната планина


                    стигнахме до целта на първия етап



                    и се започна един офроуд ...







                    По някое време решихме все пак и да покараме



                    Обаче маршрутът лек и в ефира постоянно кънтеше думата "Скукаааа"

                    Поради което нашият водач ни заведе на своето скромно тестово полигонче ...
                    Демонстрация на свой терен





                    Айде следващите!



                    А нЕкои другари, не стига че карат коли, дет не стават за офроуд, ами станаха и нахални, та тръгнаха да си
                    правят кръгчета из препятствието и ... Марканеее, ще черпиш!






                    Ма аз не съм се окопал бе! Аз само спрях да дръпна една цигара ...


                    Я да видим сега как работи новата лебедка на детевоза и дали ще издърпа добре окопана джипка!



                    Ами работи си нормално. Свърши работата без проблеми (чукам на дърво)



                    Я сега една проба на МТ/Р-ките в тази калчица. Опааааа, замазаха се яко! Дайте въжето!



                    Яяяя, то имало дупки за всички ...







                    Хайде обратно нагоре към снега



                    Кратка почивка за почистване, кафе и т.н.







                    В типично наш стил продължаваме до към полунощ ...


                    Интересно, какво ли щеше да каже КАТ-аджията, който ме спря по тъмно, ако в отговор на въпроса му
                    "Къде отивате, на лов ли?" бях казал "Ами тръгнали сме да видим дали ще можем да качим едно излъскано кално баирче" ?!?
                    Стигнахме до заключение, че може би щеше да викне линейка ...



                    Тези и още малко снимки - тук

                    Едно "кално" видео от тестовото полигонче на Маркан
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 05-02-07, 14:38.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #25
                      Колега а коя е хижата на която сте отседнали и къде се намира ако не е тайна. Снимките са супер както винаги изкарали сте чудесно
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        Това пък отде го измисли?!? Ако човек погледне темата, няма начин да не забележи, че тя е пусната на 2 февруари и си стоя 2 дни без никакви коментари в нея. Отведнъж се оказа, че било имало мераклии да се разхождат, ама се сетили да го споделят след полунощ в събота срещу неделя, че и след това ...

                        Между другото, това се случва най-редовно - пуска се тема, прави се договорка, участие заявяват 5 души, а след това на сборния пункт идват 15.

                        В най-честия случай в това няма нищо лошо, но за вчера бяхме решили да не е стандартна разходка, а офроуд барбекю. И в този случай предварителното изясняване на точната бройка си беше от много съществено значение. Едва ли щеше да е особено приятно да се купи, каквото трябва, за 10, а да дойдат 30 човека.

                        Честно казано, изненадвам се от някои реакции. Като пише човек за разходките - лошо. Били за начинаещи, пък било имало претенции за оборудването, пък било не знам си какво. Като не се пише - излиза, че пак било лошо. НЕма угодия!!!

                        Нямам спомен някой да е претендирал за ролята на щатен организатор на съботно-неделни разходки, нито пък да има задължението да го прави.

                        Както вече е казал Алекс, който иска - намира начин. Дали ще пише тук или ще се разбере с колеги и приятели по друг начин е подробност.
                        ? ? ? ? Доста остро

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        ...........В противен случай може да се стигне дотам, че за разходките да се разбира в неделя късно вечер или в понеделник сутринта по пуснатите снимки. А предварителните уговорки да се правят на ЛС или по телефона..................
                        Какво друго да си помисли човек?
                        Доколкото си спомням не съм се натрисъл на нито една разходка.Питал съм предварително сава ли за новобранец и неподготвена джипка като мойта.Ако греша извинявам се на всички потърпевши.

                        И да, ако не трябваше да се боря със спирачките на патрола събота и неделя - щях да пиша/питам още в петък.

                        А за щатния организатор - незнам какво да кажа ! - Мислех че на някой му се разхожда и затова е пуснал тема/явно не ме бива в мисленето/

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от MIKI 11 Преглед на мнение
                          ? ? ? ? Доста остро
                          Какво друго да си помисли човек?
                          Доколкото си спомням не съм се натрисъл на нито една разходка.Питал съм предварително сава ли за новобранец и неподготвена джипка като мойта.Ако греша извинявам се на всички потърпевши.
                          Кое е острото?!? Грешиш, ако виждаш в написаното нещо повече от това, което е написано, както и ако го приемаш лично.
                          В същност, може би грешката е моя, защото го пуснах като отговор на твоя пост.
                          Отговор е дотолкова, доколкото става въпрос за това, че да се смята за "край" провеждането на една разходка, без да е бит барабана в Интернет, е малко нещо пресилено.

                          Иначе от текста би трябвало да е достатъчно ясно, че в случая изобщо не е ставало въпрос за това кой подготвен, кой не, а за нещо съвсем друго и доста по-прозаично - необходимост от бърза организация и предварителна яснота за точния броя участници, за да се избегнат неудобни ситуации. Толкова. Нито повече, нито по-малко.



                          П.П. А точно ти пък нямаш никакви основания да се притесняваш, че някой би те сметнал за натрапник. Участвал си всичко на всичко на 2 разходки, още на втората беше по в час с подготовката, отколкото немалко други хора, и определено не си бил в тежест за никого.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X