Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделя, 04 февруари е след 2 дни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неделя, 04 февруари е след 2 дни

    И к'во? Маркан кат си запродава скакалеца и няма кой да даде едно предложение ...
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    Какво става с утрешната разходка?! Има ли, няма ли или не важи за всички поканата?!

    Коментар


    • #3
      Пълно информационно затъмнение Явно на никой не му се кара утре (днес) . Но пък, като се наспят, може и друг акъл да им дойде, и да се кривне до някое баирче наблизо ( дай Боже )
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #4
        то си е вече днес май...

        Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
        Пълно информационно затъмнение Явно на никой не му се кара утре (днес) . Но пък, като се наспят, може и друг акъл да им дойде, и да се кривне до някое баирче наблизо ( дай Боже )
        Щото и аз имах някакъв мерак...
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #5
          То темата е в "ХАРД РАЗХОДКИ" ма може да се спретне и някоя по-паркетна, естествено ако има желаещи. А като гледам часовника никой не чака, та най-вероятно, утре сутрин ще се разбере, ако ще се ходи някъде.
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #6
            Аз разбрах, че някои ще ходят, просто не пишат тук! Независимо от това, аз мисля да се поразходя утре малко, но не съм решил още къде.

            Коментар


            • #7
              e

              Мишо ..Краси пръска една кола и тръгваме има мн сняг и не спира да вали ....

              Коментар


              • #8
                Дааа, явно темата "разходка събота/неделя " е вече затворена

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от speisi Преглед на мнение
                  Мишо ..Краси пръска една кола и тръгваме има мн сняг и не спира да вали ....
                  Спасе, не смеете да мръднете от този Пирдоп!!! Искам да ми отговориш на един въпрос - Колко пъти дойдохте вие в София??? Това, че някои хора си организират разходките по телефона, няма никакво значение за нас!!! От другата седмица, аз ще организирам разходките, може би успоредно с някои други, и тогава ще стане весело!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от MIKI 11 Преглед на мнение
                    Дааа, явно темата "разходка събота/неделя " е вече затворена

                    "Една лястовичка пролет не прави", една пропусната неделя не е "затваряне на темата". На който му се разхожда може да сподели тук , не да чака някой друг да организира. Пък и за съжаление днес времето не беше прекрасно но не може всяка неделя да е чудо, други години по това време имаше толкова сняг разходки трудно се получаваха, тази зима бая покарахме Пък и гледам голямата група е била в Стара Загора Чудничко са си изкарали

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от kinex
                      Я кажете от последната разходка излъчихте ли победител.
                      Между другото това че липсват коментари около разходките е напълно разбираемо. Ама ще се оправят нещата.
                      Е че как : Соти е едноличен лидер Нема стигане тая Киа на баир, ше знайте
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        А искам да благодаря на Мишко за превоза и безплатния урок с ЖПС-то. Ако малко му се скъсат на това Г дифовете или се смени моторетката и то ще стане резачка на баира. Иначе в калта се рови като прасе и се не замисля. С две думи - много готини машинки са си Г-класите.
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #13
                          Мда...и днеска си покарахме.Да благодаря на Мишко,че ме извлачи от леглото сабахлемта,иначе щех да проспя неделята .И на Голди за чудесното ''тракче''.Сега да питам:''КИА-та става ли за off-road'',a?
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                            Мда...и днеска си покарахме.Да благодаря на Мишко,че ме извлачи от леглото сабахлемта,иначе щех да проспя неделята .И на Голди за чудесното ''тракче''.Сега да питам:''КИА-та става ли за off-road'',a?
                            За КЪФ Off-Road ве Лебетка имаш ли ->НЕ => НЕ става
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                              За КЪФ Off-Road ве Лебетка имаш ли ->НЕ => НЕ става
                              За к'во ми е,бре???
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X