Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Утре е Четвъртък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    При обръщането на посока окончателно отказа и лебедката (6000 lb) на Маркан.
    Аз имам същата и вече го ядох това дърво - четките заклинват в четкодържаделя защото са малко по-широки и мотора спира. Разглобяваш припилваш четките сглобяваш и тръгва, абе малко са ТНТМ тия лебедки ама цената компенсира този недостатък

    Коментар


    • #92

































































      LZ1VMH

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
        Имам един въпрос: С каква кола е Маркан и колко тежи?
        Самурайчето на горните снимки. Колко тежи нямам представа. Ама е доста по-леко от нас, с по-големите джипки. На места, където ние затъваме моментално в калта, този скакалец върви отгоре и само сгъва тревата.

        Това се вижда нагледно тук
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #94
          Ето и от мен няколко снимки:









          То се ВИДИ че Скакалеца е с 1 МЕТЪР ПО-НАПРЕД от Паджерото.










          Коментар


          • #95
            Да дам и аз малко разяснения за неделната разОтка.
            Първо(и най-важно),с Чибуратора всичко е наред.Мислех,че е издухал гарнитура на главата ,а то се оказа банално неработещо виско . Сменено е.Тук е мястото да изкажа Благодарности към Голди,че ме издърпа до София(и може би ми спаси колата)и към Иван Маринов,че ми прибра навигатора.
            Второ.Неделната разсОдка премина в пълна скука.Около 80% от времето,аз и навигатора ми,седяхме на опашка докато разни ''паркетници''се опитваха да се правят на снегорини или рат-раци.От скука единственото,което можех да правя беше да ям...Този път се бяхме подготвили сравнително задоволително:10 санвича,1 кофа KFC(от 20лв ),2 банички,2 кроасана,4 ябълки,2-3л вода,студен чай...Храната стигна приблизително да към 16ч.
            Интересни места до късния следобяд почти нямаше.Там където разни детевози излизаха на лебедка,щото било много трудно,аз минах...на задно
            След поредната няколкочасова ''тапа'' вече не ми издържаха нервите и съвсем целенасочено и с ясно съзнание се набухах в първата изпречила ми се пред очите пряспа снаг,с надеждата да се окОпам...Та,що годе ми попремина...
            Ама не би... На връщане,някъде по тъмно,Чиби фърли водата и требваше да се прибирам...Така било писано...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              Да дам и аз малко разяснения за неделната разОтка.
              Първо(и най-важно),с Чибуратора всичко е наред.Мислех,че е издухал гарнитура на главата ,а то се оказа банално неработещо виско . Сменено е.Тук е мястото да изкажа Благодарности към Голди,че ме издърпа до София(и може би ми спаси колата)и към Иван Маринов,че ми прибра навигатора.
              Второ.Неделната разсОдка премина в пълна скука.Около 80% от времето,аз и навигатора ми,седяхме на опашка докато разни ''паркетници''се опитваха да се правят на снегорини или рат-раци.От скука единственото,което можех да правя беше да ям...Този път се бяхме подготвили сравнително задоволително:10 санвича,1 кофа KFC(от 20лв ),2 банички,2 кроасана,4 ябълки,2-3л вода,студен чай...Храната стигна приблизително да към 16ч.
              Интересни места до късния следобяд почти нямаше.Там където разни детевози излизаха на лебедка,щото било много трудно,аз минах...на задно
              След поредната няколкочасова ''тапа'' вече не ми издържаха нервите и съвсем целенасочено и с ясно съзнание се набухах в първата изпречила ми се пред очите пряспа снаг,с надеждата да се окОпам...Та,що годе ми попремина...
              Ама не би... На връщане,някъде по тъмно,Чиби фърли водата и требваше да се прибирам...Така било писано...
              Първо честито за "малкия дявол".

              За скуката и липсата на интересни места ... Ами как да има, като се беше заврял най-отзад и минаващите преди теб джипки ти го правеха на магистрала, доде ти дойде редът ...

              А пък там, дето детевозът запъна и 3-те коли, които го минаха, го минаха на лебедка, ти го мина, ама само на ... 2 крака. После взе да се силиш как ще проправяш път и ... беше от първите, дето обърнаха назад. Жалко, щото аз се бях приготвил да гледам показно как се минава "засадно място". Е, ако не на задно, то поне без лебедка ...

              Иначе има нагледни материали за преминаване през сняг:

              а) С 6000 оборота и буксир от УАЗ-ка
              б) Скучно, като детевоз със спуснати гуми




              П.П. Пък за чакането недей да се жалиш толкова. Не е зле да видиш как се чувстват хората, които чакат с часове да бъде изваден някой, кой иначе може да минава навсякъде.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #97
                Разходчицата беше супер .Извинявам се че не бях достатъчно подговен от към някои средства от първа необходимост(белезници),но вина за това има и Васко Йончев,че не проверява шерпите какво носят .Обещавам да си взема забележка!!!

                Коментар


                • #98
                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...00_oborota.wmv
                  Е,те тука те,се кефИх като прасе на успореТка
                  Мдаа,единственото интересно местенце.Мерси,Чавдаре
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #99
                    Първоначално публикуван от police maniak Преглед на мнение
                    Извинявам се че не бях достатъчно подговен от към някои средства от първа необходимост(белезници)

                    Мдааа, в залисията така и не изяснихме, що й бяха на девойката белезници ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от police maniak Преглед на мнение
                      Разходчицата беше супер .Извинявам се че не бях достатъчно подговен от към някои средства от първа необходимост(белезници),но вина за това има и Васко Йончев,че не проверява шерпите какво носят .Обещавам да си взема забележка!!!
                      А бе тоя Васко е пак на далавера с вас бе.
                      Вместо да ви плати за бутането (както го предвиждаше) сега требе да ви вземе (парички) за екскурзията.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...00_oborota.wmv
                        Е,те тука те,се кефИх като прасе на успореТка
                        Мдаа,единственото интересно местенце.Мерси,Чавдаре
                        УУУУУУУУУУУУ...........
                        АРЕ стига бе.
                        Ако буксуването на място е ИНТЕРЕСНО то деня НЕМАШЕ скучни моменти а
                        В случая си противоречиш бе Соти.

                        Коментар


                        • Те тия с подготвените джипки ми гледаха задния номер на Нова година
                          в големия сняг, добре че имаха дълги важета да ме издърпат от там където бях стигнал че щяхме да караме Нова година в преспите на Рила,оставете го моето мнение без коментар че ще качвам компрометиращи материали.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                            добре че имаха дълги важета да ме издърпат от там където бях стигнал че щяхме да караме Нова година в преспите
                            Е това ми хареса!
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                              Е това ми хареса!
                              То и на мен ми хареса, важета да се чете въжета.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                                То и на мен ми хареса, важета да се чете въжета.

                                А, това не го бях и забелязал. Иначе чух, че добре сте си покарали новогодишно ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X