Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшън с нови гуми.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Екшън с нови гуми.

    Днеска сложих 235/85/16 (Малатеста- Кайман) на Пловдивската Г-е
    класа ( разходкаджии като нас ) и разбира се решихме да ги пробваме . Речено- сторено. Маршрута беше в " долината на закъсващите Виетнамки" . Трасето е с висока трудност и в момента в който се падне в коловоза закъсването е гарантирано ( това не се отнася за редукторни Уазове) Така смятах до момента в който колегите Иван и Жоро с Г-е то не минаха плътно в мойте следи и дори
    с кеф се мушкаха на по трудните места. Мерцедеса буташе и разравяше с лекота коловозите и не успя да закъса нито веднъж . Чак накрая след рутинно загасване на мотора не можахме да го стартираме поради намокряне на стартера (Или поне така си мисля). Между другото на Миро му свърши бензина и се наложи да го тегля. Тук шилото в мен се обади и реших че с прикачния инвентар (Миро на въже) Трябва да мина през най дълбоката локва в региона. Разбирасе минах , но прикачния инвентар остана на дълбоко . Опитите ми да го изтегля претърпяха пълен провал. Тогава всъшност до мен застана Г-то и докато закачахме въже то загасна. Сега вече си имах две прикачени машини и помощ от публиката. Радвам се, че на зова ми за помощ дойде Соти и донесе гориво за Миро. Соти бъди готов за Гоо... ляма торта. Направихме някоя и друга снимка, но по късно.
    Впечатленията ми от този екшън са , че няма по проходимо превозно средство от Г-е с пълни блокажи и хубави гуми. Вярвайте ми наблюденията ми на едно и също място са доста точни.
    LZ1VMH

  • #2
    да-аа-а! обаче, няма и по-скъпо високопроходимо превозно средство /говориме за новозакупено/
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Еми, заслужава си!
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        Затова пък му сложихме евтини гуми.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          това са им първи стъпки в оффроада на Иван и Гошо, чувам за този тип гуми че не се харесва вече в София ?!?

          Коментар


          • #6
            Че тука и Мерцедесите не са на почит .
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              А снимки има ли
              sigpic УАЗ-452

              Коментар


              • #8
                Искам първо да благодаря на Kaishin(Зарко) за отличната подготовка на Г класата ми и за постояните грижи към нея,мисля 4е най добрите гуми за оф роада са именно Кайманите на Малатеста за което благодаря на Голди за тях.Ето и малко снимки:
                TЛК 80-4.2ТД
                ТЛК 73-2.4ТД
                ...................

                Коментар


                • #9
                  http://pg.photos.yahoo.com/ph/estate...?.dir=/173ere2
                  TЛК 80-4.2ТД
                  ТЛК 73-2.4ТД
                  ...................

                  Коментар


                  • #10
                    Еми браво, позабавлявали сте се
                    sigpic УАЗ-452

                    Коментар


                    • #11
                      Мисля 4е се пропуснаха някои малки подробности като след подаване на ток към Г класата ни,успях да запаля и да издърпам нашето малко ремарке,след напразните усилия на Голди да се справи с товара.Малък проблем с ремъка надинамото ни поизложи но скоро ще бъде отстранен и акумулатора ще се зарежда на 100 %.За неуките бих казал 4е едва ли има по добър офф роадер от Г класата а като цена могат да се намерят за 10 000 лв.Единственото скъпо нещо при моята е горивото.....в момента сме с мотор 2.8 на старата S класа с 190 конски сили под капака така 4е разхода е около 30-35л бензин на оф роад.
                      TЛК 80-4.2ТД
                      ТЛК 73-2.4ТД
                      ...................

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                        Че тука и Мерцедесите не са на почит .
                        тука сте в масова заблуда

                        Коментар


                        • #13
                          Абе незнам ама могат да се намерят Г - каручки и под 10000лв. Познавам един който би дал своята за 7000лв. с документи къса база 300GD мисля че 87г., миналата седмица го карах добре е много двигателя и ще се радвам ако тоя се оттърве от тоя джип щото въобще не поддържа, и даже не му и пука много за него - та ми е жал за джипчето. А за Г - го като оффроудър, няма такова животно просто. Това Г с което карам Съвсем скоро му сложихме едни стари Кобри, особено отдзад са много зле, и честно да ви кажа този джип няма спиране, въпреки че е дългата база и въобще не е олекотяван и е 3000 дизел - петак. Направо не ми се мисли ако му сложа едни каймани. За сравнение Джипа с който се разхождаме еVW Taro - абе тойота си е и е добре вдигнат джипа, отскоро е и с лебетка, каймани гуми, ЛСД отзад и вижда голям зор, даже и понякога не излиза на места където Г-то с лекота.
                          http://www.snimka.bg/profile.php?vie...album_id=90062
                          Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                          [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                          Коментар


                          • #14
                            М да верно е това за цените,аз ли4но продадох къса база с десен волан за 6000 лв. с платено мито.Така 4е за мен Г класата си е най доброто за парите си.
                            TЛК 80-4.2ТД
                            ТЛК 73-2.4ТД
                            ...................

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X