Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи сняг -Русе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Първи сняг -Русе

    И днешния ден мина с много и кални емоции. Бяхме малко джипки, ама пък не скучахме. Още на кафето сутринта се разбра какъв ще е маршрутът. ТКЗС-то имаше някаква служебна работа да мери ниви между две села . Та решихме да съчетаем полезното с приятното. А и нали приятел в нужда се познава . Речено сторено. Тръгнахме в уговорената посока. По пътя имаше доста заигравки, ама снимките са ми оскъдни, понеже аз нали съм винаги в центъра на ситуацията. Понеже съм с най големия клирънс на джипката, винаги съм прикачен към някой по голям брат. Да взема да помисля за вариант да си оставя колана за постоянно вързан за предната кука или да не си навивиам лебедката до края, ами да я намотая около блубара за по бърза реакция при ситуация. Така през снегове блата и гори стигнахме до уреченото село. И тъкмо трябваше да започнем меренето на нивите с ГПС-а, ТКЗС-то се направи на сърдит и се прибра при топлото д*пе на жена си. После ние сами и изоставени му свършиме работата по нивите. Ама нали приятелите са за това....Да се използват. Добре, че поне времето беше с нас. Истинска пролет.
    Прикачени файлове
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • До: Първи сняг -Русе

      Айде не се прави на чукнат, сложи и ония снимки, в които съм се окопал като прасе в кочина

      Коментар


      • До: Първи сняг -Русе

        Поне изкарахте ли си хубаво,че аз бях в бокса

        Коментар


        • До: Първи сняг -Русе

          По молба на Свилен качвам така желания от него материал.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • До: Първи сняг -Русе

            Добре, че беше бай Матю, иначе си оставахве в онова дере.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • До: Първи сняг -Русе

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Добре, че беше бай Матю, иначе си оставахве в онова дере.
              Стига бе, имаше предостатъчно дървета, чешми и харматура за която да се вържеш. С бай Матю е по-лесно, въпреки огромния ми страх точно той да ме дърпа.
              Ето две снимки с които заглавието може да се промени на Първа пролет.


              Коментар


              • От: Първи сняг -Русе

                След първа пролет, много кал прел лятото и есента, пак дойде ред на първи сняг.
                Ето и част от премеждията на 19.12.2010г.







                Направо съм станал личен фотограф на бай Матьо. Другия път, ако не забравя ще искам хонорар




                Коментар


                • От: Първи сняг -Русе

                  Добре сте си изкарали,тази неделя се надявам и Аз да съм на линия.

                  Коментар


                  • От: Първи сняг -Русе

                    Добра разхотка сте си направили .
                    ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                    Коментар


                    • От: До: Първи сняг -Русе

                      Ония Захари, май само го бива да позира с тикви и да троши джипки.

                      Коментар


                      • От: Първи сняг -Русе

                        сега на 26.12.ще си направим малко състезание на глоджево.ако някой има желание да заповяда.черпялата ще бъде от мечо -със опел самурай.

                        Коментар


                        • От: Първи сняг -Русе

                          Хубави снежни емоции!......Браво!!
                          Фотографите както винаги са ориентирани към най-атрактивните!
                          Наборе,добре се представяш отново!....Поздравления!
                          sigpic

                          Коментар


                          • От: Първи сняг -Русе

                            Наистина много приятна разходка си спретнахме. Имаше от всичко - буксуване, дърпане и много положителни емоции. Имаше и борби - свободни двубои. :
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: До: Първи сняг -Русе

                              Първоначално публикуван от autogad Преглед на мнение
                              Ония Захари, май само го бива да позира с тикви и да троши джипки.
                              Ами може и ТОВА

                              Коментар


                              • От: Първи сняг -Русе

                                Невероятно, Нисана на Матей е просто отговорът на всички въпроси!
                                [FONT=Garamond][SIZE=2][COLOR=blue][B]NISSAN Patrol GR 2.8 Y60[COLOR=darkorange] - Къса база[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][COLOR=green][I][B][FONT=Comic Sans MS]

                                Човешкият ум е ограничен. Глупостта не е![/FONT][/B] [/I][/COLOR][/SIZE]:wink:
                                [FONT=Arial Black][SIZE=1]За повече контакти, търсете разклонител![/SIZE][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X