Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За неделя

    Аре имам си лебедка.
    Имам маршрут.Дано и издържи монтажа (на лебедката де).
    Ако ви се кара през Рила от Самоков до С. Баня и като погазите кал и премръзнеме(малко вероятно че го дават 15 градуса) размръзването е безплатно в минералния гейзер. 110градуса .
    От там пак черно до Ярлово и се разделяме.Ама за тоя маршрут требе да тръгнеме поне в 11ч. от тука.
    Ако пък вие измислите нещо само да не се повтаря идвам каде и да кажете.Аре GOLDY Соти V93 ЩО СТАВА БЕ

  • #2
    Аз съм ЗА!!!Имам една идея,ама тя е в съвсем друга посока-към Годеч,по черно.А на там досега не сме ходили.Та,има време да решим.А Чавдар дали си направи всичко по окачването,че не съм го чувал тия дни?
    Сега е момента да поканя КЛУБ''СУЗУКИ САМУРАЙ,ВИТАРА И КИА''-моя клуб, да се включат в мероприятието...
    Естествено и всички останали клубове и неклубове са добре дошли...
    ОК?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Re: За неделя

      Първоначално публикуван от markan
      110градуса .
      Ще ви се сварят яйчицата бе момчета......хихихихи прощавайте не се сдържах.
      А иначе случааааааайно едно свободно място да има за мен

      Коментар


      • #4
        Все ще се намери
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          Re: За неделя

          Първоначално публикуван от markan
          Аре имам си лебедка.
          Имам маршрут.Дано и издържи монтажа (на лебедката де).
          Ако ви се кара през Рила от Самоков до С. Баня и като погазите кал и премръзнеме(малко вероятно че го дават 15 градуса) размръзването е безплатно в минералния гейзер. 110градуса .
          От там пак черно до Ярлово и се разделяме.Ама за тоя маршрут требе да тръгнеме поне в 11ч. от тука.
          Ако пък вие измислите нещо само да не се повтаря идвам каде и да кажете.Аре GOLDY Соти V93 ЩО СТАВА БЕ
          Това звучи интересно! Та къде казваш да сме в 10:30 ч?

          Първоначално публикуван от ninja_1
          А Чавдар дали си направи всичко по окачването,че не съм го чувал тия дни?
          Всичко - не съм. Щото съм още със старите торсиони, а освен това чакам още една доставка та най-после да сменя селеновите втулки на задните носачи, че са станали хептен на парцал.
          Ама джипката не е на трупчета ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Може,може.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              Това звучи интересно! Та къде казваш да сме в 10:30 ч?
              А бе до към 11ч. да сте около Самоков.
              Малиййй... това ако стане ще ви призная за РАНОБУДНИЦИ.

              Коментар


              • #8
                Соти мотопистата е станала точно каква я искахте оная нощ.

                Коментар


                • #9
                  Привети от мен (ония дет прави off-road с лека кола)
                  Искам да попитам, ако правите разходка в неделя, може ли и аз да дойда? На мойте хора им омръзна и аз вече няма с кой да се калям. Бих дошъл с мойата самара (тя е доста по луда от преди - след последните промени), но ще е чест за мен и да се повозя в истински джип. Мога да обещая,че няма да преча(само ще помагам) и ще има много и готини снимки. Ако кажете кога и къде, ще дойда......Дано не съм бил нахален.... 4ао от мен.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от markan
                    А бе до към 11ч. да сте около Самоков.
                    Малиййй... това ако стане ще ви призная за РАНОБУДНИЦИ.
                    Аз проблем нямам и за по-ранни часове.
                    "Разходките", в сравнение с риболова, са направо занимание за поспаливци ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...er=asc&start=0

                      Що не прочете горе и това е идея!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от alex_markov
                        http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=7325&postdays=0&postorder=asc&start=0

                        Що не прочете горе и това е идея!
                        Идеята е наистина страхотна. Въпроса е, че този път казвам майната им на клиентите и започвам утре да сглобявам Уазика. Две недели пропуснати от мен във вид на сваляне и качване на скорости ,раздатки и други карантий ще ми дойдат много.
                        При условие, че успея да сглобя Уазика имам възможноста да тръгна или вечерта или на другият ден. Въпроса е дали си заслужава да бия толкова път ( пък и дали ще издържи) само за едно неделно излизане.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Понеже и моята е разглобена и аз мисля (ако успея) да отида само неделята, очертава се интересно преходче по билото до хижа Дерменкая (ходил съм лятото и беше много готино), около Беклемето всички разходки си заслужават

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от alex_markov
                            Понеже и моята е разглобена и аз мисля (ако успея) да отида само неделята, очертава се интересно преходче по билото до хижа Дерменкая (ходил съм лятото и беше много готино), около Беклемето всички разходки си заслужават

                            Аааа. Карал съм с теб. Твоето направо си е терминиране на придружаващи те Уазки.
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                              ...Аааа. Карал съм с теб. Твоето направо си е терминиране на придружаващи те Уазки.
                              Нееееее не е вярно Ти си с най-проходимата УАЗ-ка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X