Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходчица - 12.11.2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Галоперът е широк 1785 мм, а ТЛК80 (ако не се лъжа) - 1930 ...
    Спокойно, Патриота е 2080мм и мина, макар и с помощ

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от jimmy
      Спокойно, Патриота е 2080мм и мина, макар и с помощ
      2080 ти е с разперените огледала. М/у другото, тия огледала не се ли свиват? Като ги гледах как стърчат ...



      все се чудя кога ще ги строшиш. Че на някои по-теснички места аз моите и прибрани пак ги остъргвам ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #48
        и аз съм с такива паркетни огледала и много дразнят, старите уазкови или кода е въртящи се свободно в 2-те посоки е каде по-яко

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от churov
          Първоначално публикуван от V93
          .............. че по някакъв начин е израз на подценяване на неговите умения и цели да го засегне?!?.........

          .........Че дървета са по-дебелки от лещака .......
          Ами това си беше абсолютен факт. При това - от съществено значение за оценка на проходимостта на терена.
          На прехода до Мургана групата, в която беше Алекс, беше минала направо през лескова гора. След което ТЛК-то изглеждаше така:


          Извод: Катоне ти пука за боята, спокойно можеш да минеш направо през лещака. Същото обаче не е валидно за иглолистна гора с по-солидни дървета. Е, освен ако не си с истински танк или нещо от този калибър ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #50
            Без огледалата е 2000 мм някъде - все тая.

            Огледалата се прибират много готино сами, вътре има пружини. Проблема , е че назаден ход тоя номер не минава.

            Драскотините ме кефят. Имам от ляво едни, които спокойно влизат в категорията "стружки".

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от V93
              Първоначално публикуван от churov
              Първоначално публикуван от V93
              .............. че по някакъв начин е израз на подценяване на неговите умения и цели да го засегне?!?.........

              .........Че дървета са по-дебелки от лещака .......
              Ами това си беше абсолютен факт. При това - от съществено значение за оценка на проходимостта на терена.
              На прехода до Мургана групата, в която беше Алекс, беше минала направо през лескова гора. След което ТЛК-то изглеждаше така:


              Извод: Катоне ти пука за боята, спокойно можеш да минеш направо през лещака. Същото обаче не е валидно за иглолистна гора с по-солидни дървета. Е, освен ако не си с истински танк или нещо от този калибър ...
              Това не беше лещак а борова гора и не от едно минаване, а Патриот-а е по-широк вот ТЛК-то, но малко по-къс
              Благодаря, Чуров ще те черпя като се видим следващият път - от устата на Състезател хвалбата звучи по-така
              V93, мислих да не пиша (пък и нямам снимки), но като тръгвате на поредната ви разходка минете (по път ви е) през това място:

              в жълто, на тази снимка е заградено в червен кръг:

              Явно е част от маршрута на някакво състезание, но там наистина е стръмно и тясно, с дървета, моят съвет е е да го минавате от юг на север (на долу) че иначе е зор но преживяването си заслужава, ако искате за таз седмичната разходка мога да ти хвърля трак, по път ви е и ще ви хареса (поне на мен ми хареса, макар и да ми беше бая неспокой но - не го бях минавал и бях сам (както често са случва за съжаление).

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от alex_markov
                а Патриот-а е по-широк от ТЛК-то, но малко по-къс
                Интересно. В същност, според тази картинка излиза, че са с еднаква ширина. А на мене ТЛК-тата и Патрулите ми се струват направо като камиони.

                Първоначално публикуван от alex_markov
                но като тръгвате на поредната ви разходка минете (по път ви е) през това място:
                Явно е част от маршрута на някакво състезание, но там наистина е стръмно и тясно, с дървета, моят съвет е е да го минавате от юг на север (на долу) че иначе е зор но преживяването си заслужава, ако искате за таз седмичната разходка мога да ти хвърля трак, по път ви е и ще ви хареса (поне на мен ми хареса, макар и да ми беше бая неспокой но - не го бях минавал и бях сам (както често са случва за съжаление).
                Тракове се приемат с благодарност.
                Но аз викам да не е тази седмица, защото вече сме набелязали някакъв маршрут, а това иде в страни от него. И, както е показал опитът, ако започнем да правим "лирични" отклонения, просто ще си останем във Витоша.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #53
                  За Патриота срещу ТЛК80 Сглобих това:

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от alex_markov
                    За Патриота срещу ТЛК80 Сглобих това:
                    Ясно. Значи, просто съм в зрителна заблуда.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X