Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

    Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
    Еми организирайте с Свитли нещо и да напалваме към София!
    Аз викам да направиме пак една такава, аме от два части: Преди и след барбекюто. Там горе на ония ливади беше страхотно. Видях и две заслончета по пътя, а и едни каманаци имаше там на високото, много красиви. Ходене до София не пречи да се ядът мръвки във Врачанския балкан.

    ПП пробвам втори път да кача снимки и получавам:
    You tried to access the address http://forum.offroad-bulgaria.com/ne...ttach&p=614633, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

      Здравеите,винаги можем да организираме разходка+барбекю.В нашия балкан има много подходящи за тази цел местенца.
      Всички желаещи са добре дошли,
      тел.0878908334-ИВО:roll:

      Коментар


      • Първоначално публикуван от mushko1 Преглед на мнение
        Здравеите,винаги можем да организираме разходка+барбекю.В нашия балкан има много подходящи за тази цел местенца.
        Всички желаещи са добре дошли,
        Еми хайде бе колега за барбекю се боря от месеци,мръвките са от мен само дай сигнал.Или само да си пишем???

        Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
        Ех, пак си припомних колко готино беше Трябва пак ..... скоро

        Много яки снимки.
        Здеавей колега,как е "ЛОВЕЦА" ,оправили бавните,че скоро пак ще атакуваме

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Аз викам да направиме пак една такава, аме от два части: Преди и след барбекюто. Там горе на ония ливади беше страхотно. Видях и две заслончета по пътя, а и едни каманаци имаше там на високото, много красиви. Ходене до София не пречи да се ядът мръвки във Врачанския балкан.

        ПП пробвам втори път да кача снимки и получавам:
        You tried to access the address http://forum.offroad-bulgaria.com/ne...ttach&p=614633, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.
        Така е ужасно си прав,вече имаш и съмишленици
        Последно редактирано от Peppy; 28-01-09, 23:35.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

          Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
          Еми организирайте с Свитли нещо и да напалваме към София!
          Е ти това ни кажи .много се радвам че имате желание очакваите покана във най скоро време

          Коментар


          • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

            Браво момчета разходката е била прекрасна сажелявам че я пропуснахме но днес си направихме лека раэходка с Диди Драго Ники и аэ

            Коментар


            • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

              Тази събота сме в Троян на презентация на новият ни клуб и в неделя може да хапнем мръвки някъде по на близо в балкана за да не се батачим и да не остане време за цър-пър.Ако има навити да пишат,та да атакуваме мръвкарският щанд и да напалваме !!!
              СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


              0878209603 0885665118 Качето русия

              Коментар


              • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                Общо взето страхотна разходка си спретнахме. Имаше и такива места където трябваше да се опъват лебетки даже и скъсахме и едно найлоново въже!!!
                [SIZE=4][COLOR=#000080][B][I]Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.
                [/I][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://picbg.net/img.php?file=6ef6c37d458871d1.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC]
                [/URL]

                Коментар


                • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                  Първоначално публикуван от moni 82 Преглед на мнение

                  Здеавей колега,как е "ЛОВЕЦА" ,оправили бавните,че скоро пак ще атакуваме

                  Сега ще ги оправяме и скоро пак ще съм на линия. Уаза вече влезна в процес не естестен тунинг (постояно мисля какво да му подобря), вече няма връщане назад май се вманиачих ...

                  Коментар


                  • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                    ето малко снимки от петък срещу събота в село Люти Брод подгрявка за неделната разходка
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                      ето малко снимки от петък срещу събота в село Люти Брод подгрявка за неделната разходка
                      Браво добре сте се подгрели, продължавайте само така, за да не може в неделя да се охладите !!!
                      [SIZE=4][COLOR=#000080][B][I]Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.
                      [/I][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://picbg.net/img.php?file=6ef6c37d458871d1.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                        Аз се чудя защо ме оглеждат в Люти Брод така като мина с джипа,а то имало хардаджи
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар


                        • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                          Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                          Аз се чудя защо ме оглеждат в Люти Брод така като мина с джипа,а то имало хардаджи
                          Абе и аз много често минавам от там все още не съм срещал някой, ама па аз как ще срещна като карам по главния път...а не извън него само така и дайте да се съберем да покараме заедно?
                          0898508049
                          0878779144

                          Коментар


                          • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                            Първоначално публикуван от mushko1 Преглед на мнение
                            Здравеите,пак съм тук.май се очертава да водя групата на глезлювците.така ми се пада.
                            иво жикаи като ходите някаде ис раиона с джипките

                            Коментар


                            • До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                              Първоначално публикуван от mushko1 Преглед на мнение
                              Здравеите,пак съм тук.май се очертава да водя групата на глезлювците.така ми се пада.
                              ха ха ха
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X