Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

    и аз с най-голямо удоволствие ше дойда ама ако оправя документите на уазката няма нито гражданска, нито преглед а и винетка нямам а и незнам как ще е пътя ако е кално идвам на всяка цена ама ако има сняг не ме бройте нямам гуми...
    0898508049
    0878779144

    Коментар


    • #32
      До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

      аз съм малко в бокса но до неделя трябва да съм на линия
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

        Както се очертава разходката ще е супер,да земем да се стегнем и Тетевенската група и да дойдем.Утре ще се съберем и ще решим колко човека ще дойдем,и колко джипове.Само дано сте потготвили достатачно трудно трасе щото и ние сме в Бълкана,и обичаме пътища на АТС-и Вече имам тел. на хотела където ще спят Ники и Драго щот с тях като се сберем става страшен купон
        Поздрави на всички....аз ще съм с УАЗ-а ето и снимки!!!
        Прикачени файлове
        [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

        Коментар


        • #34
          До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

          Драго, къде ще спите, дайте някакви координати и аз да си запазя една двойна стая, да не ме оставите да си спя в Уаз-а, че е малко студено.

          А за останалите от София, няма ли да сте с преспиване и вие да ходим заедно събота?


          Първоначално публикуван от mushko1 Преглед на мнение
          Здравеите,пак съм тук.май се очертава да водя групата на глезлювците.така ми се пада.
          За жалост и аз съм в тая група, няма вече бавни скорости
          Последно редактирано от Стоян Францов; 19-01-09, 20:59.

          Коментар


          • #35
            До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

            Здравеите,аз съм един от домакините.Излизах с мотора и по маршрута по които ще се движим няма капка сняг,а там където е останал не е проблемен.Незнам при вас как е,но ние се движим в група без значение дали се познаваме или не.Когато спре един спираме всички и се хвърляме в калта без да се замисляме защото сме излезнали да се каляме ЗАЕДНО и да се приберем така.Които и да доиде е един от нас и ще го приберем до града при всички положения.Ако се наложи ще качим агрегатче и всичко необходимо за да го пуснем на гуми.Ще тръгнем към 10ч.зада може да дойдат тези дето нема да спят тук.Ако някой закъснее да се обади на MAD MAX 2 и ще остане некои от нас да го изчака и ще догоним групата.Поздрави!
            СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


            0878209603 0885665118 Качето русия

            Коментар


            • #36
              До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

              Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
              И ако има чалъм да кажете ще може ли да се включим за 1 ден.
              Идеята е за 1 ден,ако сте следили темата от самото начало съм написал тръгване около 10.00 за да може да дойдат и колеги,който няма да преспиват събота с/у неделя.София-Враца са около 110км. и при нормално каране по магистралата пътя е около час и половина.По-напред в темата съм си оставил ГСМ-а,a за групата от софия която ще идва със Светльо/eti/,той ни има кординатите.
              Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
              Както се очертава разходката ще е супер,да земем да се стегнем и Тетевенската група и да дойдем.Утре ще се съберем и ще решим колко човека ще дойдем,и колко джипове.Само дано сте потготвили достатачно трудно трасе щото и ние сме в Бълкана,и обичаме пътища на АТС-и Вече имам тел. на хотела където ще спят Ники и Драго щот с тях като се сберем става страшен купон
              Поздрави на всички....аз ще съм с УАЗ-а ето и снимки!!!
              Добре сте дошли всички,мисля,че няма да ви разочароваме.Между другото имам спомен,че този УАЗ-ик се караше като държавен!
              ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

              Коментар


              • #37
                До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                Колегата ме е изпреварил,с риск да станем банални и аз ще уточня:
                1.Разходката не е със състезателен характер!
                2.Никой на никого не е нужно да се доказва!
                3.Един за всички,всички за един!
                П.П. Като гледам,май ще се саберем бая хорица,та може и да се наложи да направим две групи,но това ще го уточним утре с колегите.
                0886445318-това е телефона на Драго от Бяла Слатина,той урежда въпроса с преспиването.
                ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

                Коментар


                • #38
                  До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                  Мерси за инфото за преспиването, ще му се обадя на Драго утре.

                  Може да изглеждам малко хаотичен, но в началото нали се говореше и за група, която ще е по лек маршрут, която mushko1 ще води. Нали си остава това?

                  Щот аз с повредените бавни съм си цял куфар.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                    Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                    Мерси за инфото за преспиването, ще му се обадя на Драго утре.

                    Може да изглеждам малко хаотичен, но в началото нали се говореше и за група, която ще е по лек маршрут, която mushko1 ще води. Нали си остава това?

                    Щот аз с повредените бавни съм си цял куфар.
                    Да няма проблем.Ако и някои друг иска да заповяда.
                    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                    0878209603 0885665118 Качето русия

                    Коментар


                    • #40
                      До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                      Миро още не сме решили окончателно дали ще сме с преспиване във събота,но ще го решиме и ще ви се обадя да ви кажа.поздрави на цялата група

                      Коментар


                      • #41
                        До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                        Говорих с Драго, групата от Бяла Слатина се е настанила в хотел Тева, във Врачанския балкан. (Там беше и годишната сбирка на клуб УАЗ)

                        Аз също си запазих стая. Там усещанията са силни, хора със слаби сърца да се подготвят предварително.

                        Тел. за резервации е 0888 50 55 38.

                        Имайте предвид, че не всички стаи са със санитарен възел.

                        Ще пътувам събота, ако някой има желание, да ми се обади и ще се организираме да ходим заедно.
                        Последно редактирано от Стоян Францов; 20-01-09, 10:43. Причина: бях объркал телефона , извинете ме :(

                        Коментар


                        • #42
                          До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                          Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                          Говорих с Драго, групата от Бяла Слатина се е настанила в хотел Тева, във Врачанския балкан. (Там беше и годишната сбирка на клуб УАЗ)

                          Аз също си запазих стая. Там усещанията са силни, хора със слаби сърца да се подготвят предварително.

                          Тел. за резервации е 0888 59 55 38.

                          Имайте предвид, че не всички стаи са със санитарен възел.

                          Ще пътувам събота, ако някой има желание, да ми се обади и ще се организираме да ходим заедно.
                          Да това е тел.0888 50 55 38. Който иска да се обади и да си запази стая за спане.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #43
                            До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                            Спама е преместен в тема тук :

                            коментари към темата за разходка в посока Враца - 25.01.09г.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                              Колеги какво става,никой не пише.От Тетевен ще дойдем 5 джипа,да не е само да бием пътя и да няма във Враца кой да ни посрешне в Събота.Хотел сме си запазили,ракия сме наляли и жени не сме земали.Очакваме една хубава разходка осеяна с кал и коловози Тръгваме от Тетевен в 12:00ч. и във Враца ще сме в около 14:00ч.
                              Ако може някой от Врачанските колеги да ни посрешне и да ни заведе до хотелчето Тева.Тел. ми е 0888659642-Ники
                              [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                              Коментар


                              • #45
                                До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                                Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
                                Колеги какво става,никой не пише.От Тетевен ще дойдем 5 джипа,да не е само да бием пътя и да няма във Враца кой да ни посрешне в Събота.Хотел сме си запазили,ракия сме наляли и жени не сме земали.Очакваме една хубава разходка осеяна с кал и коловози Тръгваме от Тетевен в 12:00ч. и във Враца ще сме в около 14:00ч.
                                Ако може някой от Врачанските колеги да ни посрешне и да ни заведе до хотелчето Тева.Тел. ми е 0888659642-Ники

                                Здравейте и на Вас от Тетевен!
                                niko82 не се притеснявайте, давам ти номера на един от организаторите от Врачанската група. Най-добре е да се чуете, за да няма гафове 0888616686-Миро
                                Чакаме ви, ще ние е изключително приятно!
                                [SIZE=3][COLOR=darkred][I][B]Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника![/B][/I][/COLOR][/SIZE]
                                [url]http://bechi2.mondozoo.com[/url]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X