Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За неделя-16.12.07.г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: За неделя-16.12.07.г.

    пак сте се позабавлявали добре вече не ме учудвате с нищо
    определено ви завиждам на разходките имате си всичко не ви липсва нищо
    тук няма и намерение да завали поне малко колкото децата да се порадват а и ние големите малко покрай тях.........
    пак е имало бързи смели сръчни не ми е много ясно какво се е случило
    но ми се струва че този вид авари вече се повтарят определено ще има доста работа докато
    се решат тези проблеми.
    относно вакумите няма ли възможност да се сложат ръчни хъбове и да се реши проблема за винаги
    наскоро имах проблем с вакума на предното и вече не искам и да си правя труда да гледам някви маркучи само слагам ръчни и да ми е мирна главата....
    поздрави

    Коментар


    • До: За неделя-16.12.07.г.

      относно вакумите няма ли възможност да се сложат ръчни хъбове и да се реши проблема за винаги
      Така и стана.Само че за сега без хъбове.

      Коментар


      • До: За неделя-16.12.07.г.

        добре като има възможност е хубаво да си има хъбове да не върти предния мост на празно
        аз много се замислям че колкото струват едни хъбове зимам цял мост к-т но
        нали тунинга не е евтин така че се примерявам.
        поздрави

        Коментар


        • До: За неделя-16.12.07.г.

          Здравейте колеги, миналата неделя (03.02.08г.) отново се разходих до същата хижа с част от местните ловци. Още пристигаики ловците с усмивка ни разказаха и показаха, че след нашата визита се е наложило да си търсят ново място за скривалище на резервната ракия, тъй като по време на демонстрацията на възможности на джипките, неколкратно е минато през "скривалището" . Последствията са: тотално унищожено скривалище и 10л. туба с домашна ракия спукана и подчти празна . Показаха ни новото скривалище и обясниха, че ракията е за пиене, а не за газене .
          Поздрави.

          Коментар


          • До: За неделя-16.12.07.г.

            Така става като си крият скривалището. Поне една табелка с надпис МИНИРАНО да имаше.
            А иначе съжалявам за ракията.
            А на 03. и аз и Йори бехме там но следи от коли нямаше.И от към Тополница и от към Ярлово.

            Коментар


            • До: За неделя-16.12.07.г.

              Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
              А на 03. и аз и Йори бехме там но следи от коли нямаше.И от към Тополница и от към Ярлово.
              Опаа объркал съм датата на 27.01 е било (предната неделя).
              Ааа никак не е хубаво да си ходите самосиндикално!

              Коментар


              • До: За неделя-16.12.07.г.

                Да вземем да отидем пак и да им компенсираме поне частично загубите?

                Коментар


                • До: За неделя-16.12.07.г.

                  Първоначално публикуван от simo_tonev Преглед на мнение
                  Да вземем да отидем пак и да им компенсираме поне частично загубите?
                  Добра идея, какво ще кажете за неделя (17.02.08г.) на същото място ?
                  Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                  Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X