Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделя - 02.09.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неделя - 02.09.2007

    Утре смятам да направя повторение на едно местенце което през март го карах най-вече на 3 колела и тук-там на лебедка ...




    След качването - евентуално малко размотаване из Верила.
    При възможност и малко късмет може да се съчетае и с леко BBQ.

    Прогнозите са за дъжд, което вероятно ще значи и кал. Т.е. наличието на подходящи гуми и съответен инвентар може би ще е добра идея ...
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    До: Неделя - 02.09.2007

    Много бих искал да се присъединя но съм с асвалтови гуми и като гледам терена , май ще съм само в тежест.."Може ли някой да ме изтегли?" - ще питам на всеки 5 минути

    Коментар


    • #3
      До: Неделя - 02.09.2007

      Ако приемате новобранци идвам.Дано се справя
      Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
      LZ1BGM Тел.0887482136

      Коментар


      • #4
        До: Неделя - 02.09.2007

        Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
        Ако приемате новобранци идвам.Дано се справя

        Всеки е бил новобранец в един момент. Само че ...

        Прогнозите са за дъжд, което вероятно ще значи и кал. Т.е. наличието на подходящи гуми и съответен инвентар може би ще е добра идея ...

        П.П. М/у другото, освен показаното изровено нагорнище, по траковете ми в района има едно доста стръмно изкачване, което пролетта беше покрито с мокра шума, както и един макар и кратък, но доста мочурлив участък покрай рекичка. Все места, на които човек с неподходящи гуми се чувства неуютно ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Неделя - 02.09.2007

          Изходен пункт - центъра на Бистрица, 09:30

          Връзка - 8 отворен канал.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Неделя - 02.09.2007

            А връщане на зад възможно ли е
            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
            LZ1BGM Тел.0887482136

            Коментар


            • #7
              До: Неделя - 02.09.2007

              Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
              А връщане на зад възможно ли е
              Теренът не е така тежък, че да не може да се обърне. Само че, ако човек тръгне с неподходящи гуми ("подходящи" са МТ или поне хубави АТ) и в един момент реши да се връща обратно сам, винаги има риск да закъса някъде, както колегата Радо е установил в неделя и тогава ще има ходене пеша до най-близкото село "за трактор" ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: Неделя - 02.09.2007

                Чавдаре, ти хубаво организираш, ама къде ще се събирате, кога?

                Коментар


                • #9
                  До: Неделя - 02.09.2007

                  Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                  Изходен пункт - центъра на Бистрица, 09:30

                  Връзка - 8 отворен канал.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Неделя - 02.09.2007

                    Ще се пробвам пък ще видим какво ще стане
                    Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                    LZ1BGM Тел.0887482136

                    Коментар


                    • #11
                      До: Неделя - 02.09.2007

                      Тааа ... , казваш назад няма , а ?
                      Както бе казал един познат : " Ами то пАто е напред бе ! "
                      Та по тоЯ повд - брой ни двамина ...
                      Все " Баби Яги " ...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Неделя - 02.09.2007

                        Калта вече е гарантирана

                        Чавдаре, връщането по същия маршрут ли ще бъде? Имам предвид обратно в Бистрица.Или да ви чакаме някъде от другата страна на баира?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Неделя - 02.09.2007

                          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                          Калта вече е гарантирана

                          Чавдаре, връщането по същия маршрут ли ще бъде? Имам предвид обратно в Бистрица.Или да ви чакаме някъде от другата страна на баира?
                          В същност, маршрута по черно имам предвид да започне от с. Поповяне. Като качим баира, да свием към Клисура, оттам, най-общо казано, по посока Яребковица. Пък кой знае, ако ни текне, може да вземем да изкатерим дерето, което спуснахме като завършек на неделята.

                          Т.е. имам яснота за началото на маршрута. Оттам нататък вече ще зависи от компанията.


                          Между другото, моля заявилите участие да изкажат мнение ще правим ли BBQ в един момент или ще е каране до дупка.
                          Ако ще предвидим време за скара, всеки да си носи каквото му душа иска. Централно снабдяване не се предвижда.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Неделя - 02.09.2007

                            Еееегати групата! Ще се опитаме да променим програмата за утре и да имаме удоволствието да се присъединим
                            Поздрави
                            Тодор Томов
                            =============================
                            Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                            Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                            Коментар


                            • #15
                              До: Неделя - 02.09.2007

                              Като километри колко?И кога горе долу се прибираме.Опасно ли е за деца имам дъщеря на 3г и е много запалена по Off road
                              Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                              LZ1BGM Тел.0887482136

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X