Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Е хайде да видим де....
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Снимки нямаше, че е секретно
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Ейй пу да му се не види.Ей една от мене поне аз да ви ядосам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:(R)Снимки0060р.jpg
Прегледи:1
Размер:261.2 КБ
ID:5447508Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23012013286.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:5447509 пък и да подсладя темата,ако позволите.На това му викам аз трудовашка количка.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          да ни ядосаш, колко да ни ядосаш.......... я кажи къде е тоя двор с количката, да дойдем, па да видим колко колички мое да изядем
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            А тоя двор не е моя.Там съм през седмицата в момента,че работата както се вижда ни задължава.
            Не че и при мен няма такава количка,ма друго си е на обекта да сглобиш една скара от подръчни материали.Да нахвърляш дървата и драснеш клечката и да си сгънеш щипка от профил за алуминиева дограма.Ей тогава вкуса друг става някак си.А и колегите зная,че докато ми дадат идеята и мръвките вече готови станали.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Гръмнаха Златко Баретата пред съдебната палата

              Седим си днес банда съфорумци, препичаме се на слънцето( и на барбекю), кебапчим си кротко, прекарваме холестерола кой с кафе, кой с бира, кой с червено винце.....и изведнъж (във виното е истината) виждаме че от покрива на гаража ми до отсрешния бряг на реката в ниското е колкото "От онова място до другото място" е нека всеки от форумните стрелци да заповяда, да покаже как се стреля отгоре надолу и с какви отклонения.
              П.П. Най-добре е с въздушна пушка, и категорично без употреба на незаконни оръжия!
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Гръмнаха Златко Баретата пред съдебната палата

                Още една причина да ти дода на гости... явно трябва да нося въздухарката

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1a.jpg
Прегледи:2
Размер:140.3 КБ
ID:5454103
                  878511557

                  Коментар


                  • От: Гръмнаха Златко Баретата пред съдебната палата

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Седим си днес банда съфорумци, препичаме се на слънцето( и на барбекю), кебапчим си кротко, прекарваме холестерола кой с кафе, кой с бира, кой с червено винце.....и изведнъж (във виното е истината) виждаме че от покрива на гаража ми до отсрешния бряг на реката в ниското е колкото "От онова място до другото място" е нека всеки от форумните стрелци да заповяда, да покаже как се стреля отгоре надолу и с какви отклонения.
                    П.П. Най-добре е с въздушна пушка, и категорично без употреба на незаконни оръжия!
                    Мене това с винцето ми стана интересно. Кво вино (ако е домашно) по това време, ние по нашия край си имаме една приказка, мъж дето си не е изпил виното, и жена дето си не е изпрела вълната до нова година, за нищо не стават.
                    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Еретик!
                      Таа марка, па и с тоа матор Ша та низвергнат!
                      Дай поне у ряката да видим как е - излаа ли от там
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Гръмнаха Златко Баретата пред съдебната палата

                        То на такова разстояние ,е така за спорта и с лък става и ше ги нареда една до друга,е така за спорта!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Насе,хиляди благодарности.

                          Благодарение на теб,хипо трАгна.
                          878511557

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Радвам се, че старото му сърце бие наново
                            Ще потърся и стартера, че е профилактиран, а мен не ми трябва
                            Може другата седмица да го видя на живо при Деди
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Гръмнаха Златко Баретата пред съдебната палата

                              Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                              Мене това с винцето ми стана интересно. Кво вино (ако е домашно) по това време, ние по нашия край си имаме една приказка, мъж дето си не е изпил виното, и жена дето си не е изпрела вълната до нова година, за нищо не стават.
                              А тия къде го изпиваме до Никулден.......
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Радвам се, че старото му сърце бие наново
                                Ще потърся и стартера, че е профилактиран, а мен не ми трябва
                                Може другата седмица да го видя на живо при Деди


                                Добре си дошъл,таман да си оправим сметките.
                                878511557

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X