Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    диета, зер. Мръвки и бира.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Мани ти,разцепиеме се от ядение и пиние.Немах времр да ги чекам да станат,та затова гледам тъжно,а салата не ми се ядеше.
      878511557

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Абе, що говорите с ехо от 2 седмици?

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
          Mark Twain
          СтоЕнчA

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Ей тоя мост е голем дерт за Ясен всеки път прави опити да го бутне

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              И как стана така, че го изсипахте в дупката..?!! Тоз УАЗ гуми няма ли, че се е хлъзнал така..?!!

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                И как стана така, че го изсипахте в дупката..?!! Тоз УАЗ гуми няма ли, че се е хлъзнал така..?!!
                Ти пък Марто, все неудобни въпроси ще задаваш.
                Обикновено в такива ситуации, знаеш кое устройство е поддало.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  И как стана така, че го изсипахте в дупката..?!! Тоз УАЗ гуми няма ли, че се е хлъзнал така..?!!
                  A ako не беше се хлъзнал нямаше да има клипче и какво да коментираш.Пък си мисля че живия музикален съпровод е по- интересен от ваденето на Ужаза.Та тогава Лазо направи доста клипове ,ама дали ще изкара 20 минути ,без да го баннат,за да ги качи??? май не.
                  "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                  Mark Twain
                  СтоЕнчA

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Тази дупка е специална. В нея съм влизал много пъти, но обикновено ме вадеше някой друг. Значи и моментът е специален - излязох си сам.

                    Известно време разсъждавах дали мога да вдигна УАЗа на лебедка - по сметки мога, ще го пробваме някой път под моста.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Сега чак разбрах защо Л.Р.са били на сухо . Има видео реклама на УАЗ. Най учтиво моля за разрешение да се бухна в твойта дупка!Предполагам все ще се намери кой да ме извади без много смях!Трябва само оператор на който не му теперат ръцете.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Иво,ако ми гласуваш доверие аз да те вадя,бушай се у дупката

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Това да не е зъб, че да го извадиш?

                          Иначе, дупката е разрешена за всички желаещи, само не карайте дядо Владо да мисли как да ви изважда. Той се потиска, когато няма наблизо 1-2 работещи лебедки.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            ....Предполагам все ще се намери кой да ме извади без много смях!....
                            Не разчитай много, обикновенно "Ровърите" се крият под дебелите сянкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:22-05-11_1308.jpg
Прегледи:1
Размер:43.3 КБ
ID:5286124 .....е понякога има и по един излъгал сеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:22-05-11_1311.jpg
Прегледи:1
Размер:66.8 КБ
ID:5286125Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22-05-11_1312.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5286126 ама на Зъбльо не разчитай, той вече кара "Ситроен" или колело, а "ровъра" някъде го е скрил за това се получава ТУЙ
                            Последно редактирано от дядо владо; 15-06-11, 19:44.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Добре де, кажете кога да съм там с Ужаската.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Старото Кукер се повдига и се попроменя отдолу!Нещо се махат степенки/че са ниски /и се слагат истински рокслайдери!А Забчо,май найстина се е скрилАма ще дойде когато най-малко очаквате.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X