Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    недъгавица (2.4 дизел без турбо) тук-там поорязана от дядо..
    Не е виновна колата!! Тоя и без мотор ще го изпълни същото.Не го слуша главата!!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Пъ тоя [ATTACH=CONFIG]308296[/ATTACH]слезнА, обърнА и изФръкнА кат` куршум (нЕмах време да снимам излизането)....."Тойота" недъгавица (2.4 дизел без турбо) тук-там поорязана от дядо.....
      П.П.чувал съм че бил корумпиран и срещу 2-3-4-5К паунда на час провеждал уроци на едно мЕсто курсистите го кръстили "Факултето"
      Мани не го давай Ради за пример,ще се урине със скрапове около тебе.
      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
      Mark Twain
      СтоЕнчA

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Не се ли разбрахте кога да ходим да пречим на дядо Владо.Имам време да се разтъпча до там Събота или неделя.
        Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
        LZ1BGM Тел.0887482136

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          У неделя ще да е..!! До тука няколко човека

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Дядо Владо ,каде се скри,или не приемаш гости
            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
            LZ1BGM Тел.0887482136

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Как да не периема..?!! Приема си човека, нон-стоп! Ето малко видео от днескашните леки заигравки у ряката...

              http://www.youtube.com/watch?v=5vlM_-uSzV4 - Търтьо в опит да докаже, че гравитацията не важи за Патрола
              http://www.youtube.com/watch?v=wWTbI5FC3xQ - Отивам да пусна една лебедка на Търтьо, колкото и да ми е неудобно, че карам Cherokee, а не Patrol (оператора в превъзбудата си е снимал на чорчик)
              http://www.youtube.com/watch?v=6KUxylSLEZA - Ряката ми е до колене..!!
              http://www.youtube.com/watch?v=GEz7BCw36uU - Това моем го отпра и на задна! Скука..

              Иначе имаше и цър-пър, и сладка приказка с готини хора...!!

              Поздрави

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Много си уморил оператора тежко диша Или е от мръвките
                Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                LZ1BGM Тел.0887482136

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Едно и от мен
                  http://www.youtube.com/watch?v=ls3ELRQHTAo

                  Не слушайте оператора кви ги говори
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Само толкова ли от днес
                    878511557

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Ти къде беше бе Чоки?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Паничище
                        878511557

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          choko, мисля, че брат ти трябва да се намеси с трактора на полигона пред Дядо Владо и да спретне някакво ново препятствие, защото там вече е скучно за каране, освен когато се разкаля подобаващо или реката вдигне нивото достатъчно - да те понесе по течението! Търтьо е на път да пробие нов излаз от другата страна на реката (а още не си е барал нищо по Патрул-а, представяш ли си..?!! ) и с това ще си замине и последното предизвикателство...

                          Поздрави

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Марто,как е тунинга?А Търтъо да го вземат на работа в горски пътища и дълбока оран ООД!Ей ще докарате стрес на децата в Костинброд!Как да спазват след Вас правлиата за движение по ...пътища и полета

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от zablio Преглед на мнение
                              Марто,как е тунинга?А Търтъо да го вземат на работа в горски пътища и дълбока оран ООД!Ей ще докарате стрес на децата в Костинброд!Как да спазват след Вас правлиата за движение по ...пътища и полета
                              Виж в темата за допълнителния кулер в подфорум Jeep относно тунинга! Иначе за стреса на децата не си прав! Радват се бе... Не се стряскат, а на пътя не караме така, защото не става...!!!

                              Поздрави
                              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 14-03-11, 10:47.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Аз се радвам, че се запознах с колегите и макар да пропуснах "забавната" част ми беше много приятно.
                                Благодаря за дружелюбното посрещане, въпреки че се изтърсих съвсем непредвидено/и за мен самия/.
                                Life is too short to drive dull cars!

                                Fight global warming !
                                ... turn on your A/С !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X