Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Карай линия по линия с амперклещите .
    Няма линия, бушони и натам мазилка, за това наблюдение и статистическа извадка....

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Най-големия парадокс (ако може да се нарече така) е, че софийската морга се намира на ул. "Здраве" № 1 Айде оздравявай, че ще се натрупат една камара американски ръждиляци за премятане ....
    Тъй, тъй 2 са от вън на "стенд бай" но до 1-ви юни -НЕ, иначе "Здраве1"
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Няма линия, бушони и натам мазилка, за това наблюдение и статистическа извадка....

      Тъй, тъй 2 са от вън на "стенд бай" но до 1-ви юни -НЕ, иначе "Здраве1"
      Здраве 2 бре ,четните номера са винаги на десния тротоар.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Здраве 2 бре ,четните номера са винаги на десния тротоар.
        Tе това е полицейско обяснение Кой е десният тротоар на една улица и може ли да ти се падне отляво
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Tе това е полицейско обяснение Кой е десният тротоар на една улица и може ли да ти се падне отляво
          Гледано по посока на нарастване на номерата.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Tе това е полицейско обяснение Кой е десният тротоар на една улица и може ли да ти се падне отляво
            Отговора е елементарен ако знаеш как се слагат номерата на улиците ,виж по площадите е по различно.Да та питам къде е центъра на София няма ,ма къде е центъра на Варна ми е интересно.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Гледано по посока на нарастване на номерата.
              А те растат, обикновено де, от център към периферия. Не че няма чакмаксокаци, дето лелята от № 18 подава през прозореца брашно на комшийката от № 96.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Tе това е полицейско обяснение Кой е десният тротоар на една улица и може ли да ти се падне отляво
                Може. До входа на болница около Руски паметник беше входа на една от ония агенции, влизаш дясно, излизаш ляво.
                За десния тротоар се учеше, и за центъра. Сега учат за левия, на острова
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Да върнем темата в "джипското" русло, го закина дедо в мирно време. Джип "Либърти" (KJ) 3.7 бензин, умира двигателя, (брутално е сгласен за продажба) нови лагери сегменти, комплект гарнитури, колянов вал, биели, шреглед, шлайф, монтаж и гмъц двигателя работи на умирачка, плете цилиндри и гасне, основна грешка която вади е Р1391. + странни стойности на МАП-а (все едно че смуче въздух от някъде) и най-големия шах мига в който се пипне дросел клапата гори бушон №6 в двигателния отсек. Проверка вторична за ангренаж - точно, проверка за смачкани гарнитури на "жабата" няма. Сменен ТиПиЕс, компютър на мотора, бобините, разбандажирани кабелите от ТиПиЕс-а до компа на мотора - нищо, нова маса акумулатор-двигател (старата нещо не провеждаше ток) и гмъц палиш плете цилиндри, пипнеш дросела МЯУ.......Ъ?
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Реда на цилиндрите?

                    Ти да не си се разработил вече?

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      За какво е шести бушон?
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Реда на цилиндрите?
                        Ти да не си се разработил вече?
                        т.1 лули бобини и дължина на кабелите няма как да се сбърка
                        т.2 не, той е в режим "самозадоволяване", аз давам К.У.....

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        За какво е шести бушон?
                        Директен +. Захранва "ауто шът даун" релето, което храни други работи къде директо, къде през бушони, 30А х 12V = 360 вата някъде нещо в тази кола тряваши вече да гори с пламък ( над 30 бушона заминаха) обаче гмъц нищо............
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          т.1 лули бобини и дължина на кабелите няма как да се сбърка
                          т.2 не, той е в режим "самозадоволяване", аз давам К.У.....

                          .......
                          Ша зема да дойда и аз да давам КУ

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Здравейте,
                            Прегледах набързо схемата и ми се струва, че всички кръгове които се захранват от Auto shut down реле са защитени след релето и единствения незащитен от друг предпазител, освен от предпазител 6, е кръга на шестте бобини на свещите.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от vasileff Преглед на мнение
                              освен от предпазител 6, е кръга на шестте бобини на свещите.
                              Да, но гори само при подаване на газ???
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                ... той е в режим "самозадоволяване", аз давам К.У.....
                                ...
                                Начи сичко е наред, че се бЕха изпопритеснили за качеството на интервенцията.

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Ша зема да дойда и аз да давам КУ
                                Мааани таа работа, ше си омотате карданите !
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X