Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-кратката разходка, или как не се кара офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най-кратката разходка, или как не се кара офроуд

    ...... всеки има такива моменти!Мен са ме вадили и с тирфур от едни коловози.....и от тогава като ме ухапа мухата, моя старец загуби оригиналния си вид и мутира до неузнаваемост!Сега аз ходя да спасявам ентусиасти които си мислят че 4X4 означава Офроуд!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #17
      От: Най-кратката разходка, или как не се кара офроуд

      Колега добре дошъл при болните. При 4х4 машините въпросът е не дали ще закъсаш, а кога. За другия път просто помисли за оборудване - лопатка, въже и т.н. Аз докато на джипката имах летни гуми нямах грижи - ходех в гората само по сухо, видя ли по-дълбока локва бягам далеч. После си купих кални гуми и джипа взе да закъсва. За това без джек, колани, въглищарска лопата и талпи за подлагане не тръгвам никъде.
      Оператор на италиански реактивен жребец

      Коментар


      • #18
        От: Най-кратката разходка, или как не се кара офроуд

        Преди всичко, колега - поздравления за симпатично написания и откровен репортаж.

        Иначе - освен написаното дотук от колегите - допираме до въпроса за "настилката". Без значение дали си 2, 4, 6 или 8 х 4. Край нямат изненадите, край няма научаването. Суха трева, мокра, заледена, суха шума (с три педи кал отдолу), един сняг, друг сняг, такава кал, онакава кал... Неизброими познанства дебнат всеки, който се е изкушил да пробва извън пътя.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #19
          От: Най-кратката разходка, или как не се кара офроуд

          Поздравления за репортажа колега, изключително съм доволен, че взех Витара-та пред другата ми алтернатива Субару-то, не че има гаранция че нямаше да закъсам на същото място де, но поне съм малко по-висок
          Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
          Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
          Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
          Продавам гуми 205х70х15!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X