Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Елешница 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Елешница 2

    Петьо ,на снимката дето опъваш въжето на лебедката коловозите и локвата е от мен /щото аз бях последния който мина оттам на състезанието/ и то по вина на навигатора - не искал да се каля и при маневрата на заден се подхлъзнах странично и се насадих до келявата върбичка / и каква яма изкопах от буксуване напред назад - от това е гьола / .Оттам 10 м на лебедка /до мястото където си закъсал / и след това като дадох сичката газ и излязох накрая ,та заслугата да закъсаш е изцяло моя - тия Силвърстоуни яка копат ша знайш ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #17
      От: Елешница 2

      Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
      Тук беше първата заигравка по една пътечка в стил "Абе тази мотоциклетна пътека встрани от основния път накъде ли води?!?"... само аз не се пробвах - освен, че звездите си ми го казаха, то беше ясно че ще се връщаме към главния път по течението съвсем скоро (Търтея го има на това препятствие на снимките по-горе)...
      Е трябваше само да се изкопае един метър че в просеката едно деренце се беше срутило иначе си се минаваше, ама групата отказа да копа
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Елешница 2

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Петьо ,на снимката дето опъваш въжето на лебедката коловозите и локвата е от мен /щото аз бях последния който мина оттам на състезанието/ и то по вина на навигатора - не искал да се каля и при маневрата на заден се подхлъзнах странично и се насадих до келявата върбичка / и каква яма изкопах от буксуване напред назад - от това е гьола / .Оттам 10 м на лебедка /до мястото където си закъсал / и след това като дадох сичката газ и излязох накрая ,та заслугата да закъсаш е изцяло моя - тия Силвърстоуни яка копат ша знайш ...
        А такааа, Жорооо, браво

        Абе най-тъпото е че угасна патрула и на лебедка мина 20 см в тая кал та беше приключение

        А върбичката я резнахме че нямаше как
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Елешница 2

          Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
          ... Наложи се и да спрем за традиционна есенна профилкатика на вакуум помпата на пилотния Патрул (Търтея има странни хобита да ремонтира където му падне при това без предупреждение), ...



          Вечный чинитель
          Чинитель почти не занимается ремонтом и подготовкой машины в городе. Его девиз - "не мешайте машине работать" поэтому как правило в самом засадном месте, в самую голимую погоду его трахома встает и начинается плановая переборка движка, трансмиссии, подвески и электрики. Наиболее часто вечные чинители встречаются среди обладателей различных седых древностей преимущественно российского производства. Сами по себе чинители народ безвредный, но тормозят движение колонны и создают заторы на соревнованиях, но на них никто не обижается, что делать, сломались люди - чинятся. Хотя своим жизненным укладом чинители могут попортить немало крови организаторам соревнований, потому как эвакуировать их обычно приходиться с самой дальней и глубокой точки трассы.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Елешница 2

            Чаво, само няма да се обиждаме на притежател на руски кош

            А патрула се прееба щото некой нещо е наврял дето не му е мястото. Верно почти всичко съм проверил по тая кола лично аз, ама все нещо съм пропуснал. Некси не ми е хрумвало, че може да се навре маркуч през тампона
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X