Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

    Първоначално публикуван от Иван Димитров Преглед на мнение
    Благодаря на всички за инфото, събра се добра колекция, сигурно ще посетим повечето места, за разнообразие.

    Лошото е, че черокито, което трябваше да излезне от сервиза на Vladi333 вчера, е срещнало затруднения и недай си боже да повиси там още доста. А пасата ми като чу за това и отказа да запали тъй, че може и да не смогна да ги обиколя всичките
    И какво му е на пасата? От некаране ли е болен?

    Коментар


    • #17
      От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

      От много неща е болен - като почнеш от неработещи чистачки, табло, вентилатор на парното минеш през проблем с подаването на газ и стигнеш до крайно разбито и амортизирано окачване (играеше ролята на джипа, преди да си го купя). Не е от некаране, защото неочаквано дългият престой на черока в бокса ме върна към пасата активно. Акумулатора май е паднал, ще го тествам по късно да се спусне надолу по бул Черни Връх, би трябвало да запали.
      Mitsubishi SpaceGear 2.4

      https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

      Коментар


      • #18
        От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

        Ако трябва помощ свиркай.

        Коментар


        • #19
          От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

          Колега,аз съм от Драгалевци.Та мисълта ми е, че знам поляните.Според мен,най-добре е да се качиш над Драгалевци,има един голям паркинг на Природозащитен център(или нещо подобно).Там няма да пречиш на никого,а има и асвалт и немогат да кажат,че ровиш горите с гуми.Ако трябва помощ пиши.
          Последно редактирано от ogi12; 26-02-11, 11:14.

          Коментар


          • #20
            От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

            Първоначално публикуван от ogi12 Преглед на мнение
            Колега,аз съм от Драгалевци.Та мисълта ми е, че знам поляните.Според мен,най-добре е да се качиш над Драгалевци,има един голям паркинг на Природозащитен център(или нещо подобно).Там няма да пречиш на никого,а има и асвалт и немогат да кажат,че ровиш горите с гуми.Ако трябва помощ пиши.
            Намерих едно немного ясно обяснение къде е това тук. Мисля, че на място ще го намеря лесно. Благодаря!

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Ако трябва помощ свиркай.
            Благодаря за предложението! Както и подозирах спускане по локалното на Черни Връх я запали веднага. Явно два дена некаране и спад в температурите са виновника.
            Mitsubishi SpaceGear 2.4

            https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

            Коментар


            • #21
              От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

              Първоначално публикуван от Иван Димитров Преглед на мнение
              Благодаря за предложението! Както и подозирах спускане по локалното на Черни Връх я запали веднага. Явно два дена некаране и спад в температурите са виновника.
              Акумулатора е виновника. Опитай да го заредиш, и не разчитай много на него. Скоро може да те предаде окончателно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Акумулатора е виновника. Опитай да го заредиш, и не разчитай много на него. Скоро може да те предаде окончателно.
                Tака е, даже почнах да се оглеждам за място където да го сменя още ей сега.
                Mitsubishi SpaceGear 2.4

                https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                Коментар


                • #23
                  От: Равна поляна на Витоша за учебен "полигон" ?

                  Първоначално публикуван от Иван Димитров Преглед на мнение
                  Tака е, даже почнах да се оглеждам за място където да го сменя още ей сега.
                  ET Тема на Бул България срещу Била. Има табели. Преди Каблешков.по-скоро срещу ОМВ
                  Последно редактирано от Пенчо; 26-02-11, 13:33. Причина: доп

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X